Svěření dětí do péče otce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
19.1.22 16:15

Svěření dětí do péče otce

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenost s mým problémem. Jedná se o to, že jsem se rozvedl koncem minuleho roku a děti jsou svěřené do péče matky a to ještě před rozvodem a dohodou i rozvod byl dohodou. Teď moje bývalá manželka chce abych si děti vzal do své péče. Jde to opět dohodou a nebo musime se tahat soudně. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
641
19.1.22 16:22

Mělo by to jít dohodou. Nechceš si ale děti vzít k sobě nejdříve několikrát, aby sis to fungování vyzkoušel a ona jak se bude cítit bez nich? Ať to pořád neměníte? Co střídavá péče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 16:31

Měli jsme to stejně. V té době se partner rozcházel (nerozváděl) s tím že jeho syn bude u matky, vše domluvou. Fungovalo to chvíli. Matka si pak rozmyslela že ho nechce a máme si ho vzít my, opět to bylo dohodou. Pak za 2 měsíce přišla že je už v pořádku a bere si ho zpět, za měsíc jsme si pro něj zase jeli jelikož ho nezvládala a hned jsme ji oznámili že takhle teda ne a půjde to přes soud. Soudně byl přidělen syn teď už mému manželovi s tím že styk soudně určen není ale že je doporučeno 1× za 14 dní k ní na víkend. Syn žije s námi už přes 6 let a matka téměř odstřihla veškerý kontakt.

Moje rada? Pokud děti opravdu chceš tak vše udělej přes soud jinak si bude ona diktovat co a jak chce a ty budeš skákat jak blbec.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 16:34

Mimochodem, žádné tahání nebude. Prostě řekne že ona děti do péče nechce, ty řekneš že ty chceš a vyřešeno. Akorát musíš podat žádost na soud, vzhledem k tomu že se jedná o děti bude to rychle - alespoň u nás to tak bylo.

• Citovat
  • Nahlásit
8297
19.1.22 16:35
@Danzu píše:
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenost s mým problémem. Jedná se o to, že jsem se rozvedl koncem minuleho roku a děti jsou svěřené do péče matky a to ještě před rozvodem a dohodou i rozvod byl dohodou. Teď moje bývalá manželka chce abych si děti vzal do své péče. Jde to opět dohodou a nebo musime se tahat soudně. Děkuji za odpovědi

Proč se bojíš soudu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14539
19.1.22 16:48
@Danzu píše:
Dobrý den,

Nechápu, proč si nechala žena svěřit děti do své péče, a najednou takhle otočila? Jde to i dohodou, ale ona asi mění názory jak ponožky, tak ve svém, a dětí zájmu, to neech soudně, jak péči, tak alimenty.
Jen tak mimochodem, kdybys řekl, že si je nevezmeš, tak by dělala co? Jaký má důvod, že si tohle tak najednou vymyslela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.1.22 23:46
@arinecka píše:
Nechápu, proč si nechala žena svěřit děti do své péče, a najednou takhle otočila? Jde to i dohodou, ale ona asi mění názory jak ponožky, tak ve svém, a dětí zájmu, to neech soudně, jak péči, tak alimenty.
Jen tak mimochodem, kdybys řekl, že si je nevezmeš, tak by dělala co? Jaký má důvod, že si tohle tak najednou vymyslela?

Jo meni nazor jak ponozky a taky zacala hodne pit a udajne si nasla pritele a ten deti nechce tak nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.1.22 23:47
@Uslava píše:
Proč se bojíš soudu?

Ne soudu se nebojim jen se ptam at se to zbytecne neprotahuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.1.22 23:48
@Nora4 píše:
Mělo by to jít dohodou. Nechceš si ale děti vzít k sobě nejdříve několikrát, aby sis to fungování vyzkoušel a ona jak se bude cítit bez nich? Ať to pořád neměníte? Co střídavá péče?

Uz jsem mel u sebe deti hodnekrat ale ona se najednou rozhodla ze by byla rada kdybych si ja vzal deti do pece

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat