Svěření do péče otce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 12:16
Svěření do péče otce

Dobrý den, chtel bych se zeptat, mám dceru skoro 5 let, přítelkyně si v jejich dvou letech našla jineho partnera a ten ex mlátí jak nezralé žito ex je stále spokojena ale mám strach o moji dceru ve dvou letech plíny neměla teď mi poslední rok zakazuje styk s dcerou vždy je nějaká výmluva (nemoc, jedou pryc…) ale dcera teď ve skoro 5ti letech nosí pliny myslím si ze je to ze stresoveho původu. Myslíte že mám nějakou možnost ji dostat do péče? Mám sms od ex že se boji o svůj život a o to aby něco neudělal malé. Ale vždy jeden den mi píše a další den je ten její největší zlaticko na světě. Myslíte že mám šanci? Dekuji (alimenty řádně platím i když dítě vidět už rok nemůžu.)

Reakce:
Luboš P
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 28.01.19 12:19

Proč to znovu otvíráš?

Keyllah
Extra třída :D 10675 příspěvků 28.01.19 12:20
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtel bych se zeptat, mám dceru skoro 5 let, přítelkyně si v jejich dvou letech našla jineho partnera a ten ex mlátí jak nezralé žito ex je stále spokojena ale mám strach o moji dceru ve dvou letech plíny neměla teď mi poslední rok zakazuje styk s dcerou vždy je nějaká výmluva (nemoc, jedou pryc…) ale dcera teď ve skoro 5ti letech nosí pliny myslím si ze je to ze stresoveho původu. Myslíte že mám nějakou možnost ji dostat do péče? Mám sms od ex že se boji o svůj život a o to aby něco neudělal malé. Ale vždy jeden den mi píše a další den je ten její největší zlaticko na světě. Myslíte že mám šanci? Dekuji (alimenty řádně platím i když dítě vidět už rok nemůžu.)

a jak často tedy dceru vídáš? rok jsi ji neviděl? a před tím jsi ji viděl jak často? Styk máte stanoven soudně?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 12:22
@Keyllah píše:
a jak často tedy dceru vídáš? rok jsi ji neviděl? a před tím jsi ji viděl jak často? Styk máte stanoven soudně?

Stanoven soudně, rok jsem ji neviděl. Vždy ma papír od doktora že byla nemocná a nebyla schopna k předání. (Známy doktor)

Keyllah
Extra třída :D 10675 příspěvků 28.01.19 12:26
@Anonymní píše:
Stanoven soudně, rok jsem ji neviděl. Vždy ma papír od doktora že byla nemocná a nebyla schopna k předání. (Známy doktor)

Chápu, ale i to se dá řešit. Takže jsi dceru rok neviděl? Za této situace je svěření do péče téměř vyloučeno, musel by jsi začít jednat a to i přes právníka/ospod/sou­d, protože jen tak ti nikdo dítě, které tě rok nevidělo, do péče nesvěří...….začni návštěvama, klidně pod dohledem, ale začni.....

pikola
Neúnavná pisatelka 19839 příspěvků 28.01.19 12:32

To už tu bylo, ne?

Micaella22
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 28.01.19 12:33

Porad jste nebyli na Ospodu nebo u pravnika?:(( tak tam uz zajdete a ne, ze budete zakladat dalsi diskuze. Hybaj nekam to resit

Ou
Kelišová 6211 příspěvků 28.01.19 12:34

Ano, můžeš - potřebuješ to ale řešit s právníkem a OSPOD - ne na internetu. A pokud to tak skutečně je, tak tvoje dcera potřebuje, aby o ní někdo bojoval.

Držím palce.

elle21
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 28.01.19 12:58

jak se může rok vymlouvat na nemoc? neměl si to nechat zajít tak daleko

novomamča
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 3 inzeráty 28.01.19 13:14

Jak jako že jsi dceru už rok nemohl vidět?
Když budeš o dceru bojovat, tak to určitě vyjde. Teď máš velkou šanci, poraď se s právníkem, jak postupovat. U nás má taky syna ve výhradní péči jeho otec, takže žije s námi.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >