Soud o svěření dítěte do péče - prosím o radu

Anonymní
3.1.20 11:04

Svereni do pece, pravnik

Dobrý den, prosím potrebuji dobrou právnicku nejlepe asi zenu protoze verim ze v tom umi lepe chodit, s pritelem se budeme soudit o dceru 6 let, a chce ji do sve pece a vymyslel si na me skaredy veci. nemuzu dceru prohrat. prosim o sikovnou pravnicky potrebuji kontakt. Brno a okoli, Vyskov, Prostejov

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
258
3.1.20 12:01

Mám dobré zkušenosti - ve formě konzultací, byť ne mých osobně, protože náš rozvod byl hladký a dohodnutý - s JUDr. Řehulovou http://www.rehulova-ak.cz/.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68627
3.1.20 12:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím potrebuji dobrou právnicku nejlepe asi zenu protoze verim ze v tom umi lepe chodit, s pritelem se budeme soudit o dceru 6 let, a chce ji do sve pece a vymyslel si na me skaredy veci. nemuzu dceru prohrat. prosim o sikovnou pravnicky potrebuji kontakt. Brno a okoli, Vyskov, Prostejov

Ty chceš holku do své péče nebo střídavku? S vybojování střídavky by asi pomohl od tud canaglia

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
3.1.20 13:05
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 15:07

@Lama Lama Chci ji do své péče. Kdo?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 15:10

@LennyL1 Děkuji, ale píše mi to, že je web nedostupný

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 15:12

@Cassiopea10 Děkuji moc, určitě zkusím kontaktovat

• Citovat
  • Nahlásit
68627
3.1.20 15:31
@Anonymní píše:
@Lama Lama Chci ji do své péče. Kdo?

To je fuk, s výhradkou pro tebe ti nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3604
3.1.20 16:02

Dítě není věc, kterou prohrajete v kartách. Rodiče jste oba, melo byste se domluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 16:34

@Senaida Tohle si nechte pro svoje děti. Radit můžete na jiných diskuzích, kde o to stojí. Mě tyhle řeči nepomůžou a hlavně o ně nestojím. Děkuji pěkný den

• Citovat
  • Nahlásit
3604
3.1.20 16:44
@Anonymní píše:
@Senaida Tohle si nechte pro svoje děti. Radit můžete na jiných diskuzích, kde o to stojí. Mě tyhle řeči nepomůžou a hlavně o ně nestojím. Děkuji pěkný den

Je to volná diskuze, kde může každý napsat svůj nazor, takže ne, nenechám, dítě se nevyhrava ani neprohrava, o dítě se stará. Má úcta.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10741
3.1.20 16:53
@Anonymní píše:
@Senaida Tohle si nechte pro svoje děti. Radit můžete na jiných diskuzích, kde o to stojí. Mě tyhle řeči nepomůžou a hlavně o ně nestojím. Děkuji pěkný den

I když se ti to nelíbí, tak má pravdu, dítě není ani tvůj, ani tvého chlapa majetek o který se budete handrkovat. Snad jí máte rádi oba a záleží vám na tom, aby byla spokojená ne? To se budete radši soudit, házet na sebe špínu atd? Pokud není otec vyloženej pychopat, tak to tedy taky nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 16:54

@arinecka Právěže je. sbohem

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 16:55

@Senaida Víš o tom kulový jaký on je. takže sbohem. Nelepsi soudit když nic nekdo neví.

• Citovat
  • Nahlásit
10741
3.1.20 17:15
@Anonymní píše:
@arinecka Právěže je. sbohem

Ty ale teda taky nevystupuješ zrovna roztomile. Tady ti nikdo nic neudělal, ani nikdo neví, s kým že to dítě máš. Tak se nemusíš hned vztekat a být nepříjemná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat