Kdy jste začaly nosit svá miminka svisle - čelem k sobě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Něha
Kecalka 157 příspěvků 17.01.19 18:57
Svislé nošení u kojenců

Ahoj, kdy jste začaly nosit svá miminka svisle - čelem k sobě? :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bibi88
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 17.01.19 19:02

Ahojky od narození :) najdi si v okolí zkušenou maminku co nosí. Nebo jsou už v každém městě regionální skupinky a holky ti poradí :)

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 17.01.19 19:02

Cca ve dvou týdnech v šátku.

Něha
Kecalka 157 příspěvků 17.01.19 19:05

@bibi88 nemyslela jsem v šátku ;), myslím v náručí. :)

Něha
Kecalka 157 příspěvků 17.01.19 19:06

@Helileli nemyslela jsem při satkovaní :), myslela jsem v náručí

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 17.01.19 19:11

@Něha jo tak, no v ruce jsem je nosila většinou v bočním klubíčku a nebo na tygrika. Na stojáka jsem děti začala nosit až snad kolem půl roku. V šátku to nevadí, dobře uvázané jsou rovnoměrně podepřené po celém trupu, v ruce toho člověk nikdy nedosáhne.
Snažím se vzpomenout a myslím, že to bylo v době, kdy šly do druhého vzporu.

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 17.01.19 19:14

Při správné manipulaci můžeš miminko nosit vertikálně od narození.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 17.01.19 19:19

Asi od 3 týdnů, kdy ji bolelo břicho a pomáhalo pohupovat a svislá poloha. Samozřejmě držet hlavičku ;)

Lucynka_v
Stálice 78 příspěvků 9 inzerátů 17.01.19 19:22
@Něha píše:
Ahoj, kdy jste začaly nosit svá miminka svisle - čelem k sobě? :)

Rekla bych, ze se to doporucuje az od 8 mesicu. Drzeni hlavicky je bohuzel na nic… :(

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 17.01.19 19:26
@Lucynka_v píše:
Rekla bych, ze se to doporucuje az od 8 mesicu. Drzeni hlavicky je bohuzel na nic… :(

https://www.vanickovani.cz/…uci-neskodi/ :kytka:

bibi88
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 17.01.19 19:31

@Něha ahaaa :lol: tak to i tak jsem ho nosila normálně od narození. Ale většinou na tygříka. To mi i jemu bylo pohodlnější na ruce :)

P4ja
Echt Kelišová 7735 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 20:01

@Něha Doporučuje se od 8-9 měsíce. A pokud se dává odrihnout, tak hodně přes rameno. Já třeba musím nosit jen zády k sobě, protože malá potřebuje rozhled :lol: :lol:

VeronikaV31
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 20:01

V pozici na tygříka jsem malého nosila dokud si nesedl, pak jsem jej začala nosit čelem k sobě,to už nemusím hlídat ani hlavu ani záda, jsou už zpevněná :)

Kelliee
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 17.01.19 20:45

Jejda, já nosila svisle v náručí, co malá už pěkně držela hlavu, tak od pátého měsíce. Nevim no, asi blbě no :nevim:

Něha
Kecalka 157 příspěvků 17.01.19 20:57

@Celeste97 také jsme při bolesti bříška drželi vzpřímeně docela brzo, asi na konci 6.týdne… samozřejmě podpírali hlavičku.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >