Uspávání a spánek 12 týdenního kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 22:49
Uspavani a spanek 12 tydenniho kojence

Dobry den, prosim o nazory ohledne uspavani a spanku 3 mesicni holcicky. Malou davam do postylky kolem 20hodiny. Nekdy usne hned jindy ji hladim po celicku (nezvedam ji, nehoupu), jen ji hladim a nekdy tise povidam. Vetsinou usne cca do pul hodiny tvrdym spankem. Spim s ni v pokoji a postylku ma v rohu a ja postel ve druhem rohu (nemame postele u sebe). Kdykoliv trochu zaknuci hned k ni bezim. Chci se zeptat, jak vam tohle uspavani a spani prijde? Vsude ctu, ze by miminka mela spat pomalu s maminkou v posteli nebo aspon mit postylku primacknutou k posteli. Malou uz bohuzel nekojim a pres den se mi zda ze je spokojena a reaguje na me.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 16.01.19 23:09

Na to má asi každá maminka jiný názor, ne? Jestli vám to vyhovuje, tak to tak dělejte. Já bych to třeba nedala, malá spí se mnou v posteli. Jako líbilo by se mi kdyby spala v přiražené postýlce, ale ještě se na to necítí, tak sdílíme lože spolu. Nevidím na tom nic špatného.

KlarkaK
Závislačka 3569 příspěvků 8 inzerátů 16.01.19 23:13

No jestli vam takhle krasne usina tak je asi spokojena tak to je super. ja mela prvniho syna v posteli u sebe jinak rval a nevyspali jsme se ani jeden.ted druhy (taky 12tydnu) chrni sam v postylce a v noci si ho k sobe beru jen na kojeni…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 23:35

@KlarkaK kdyz si s ni chci pres den lehnout do velke postele tak vetsinou neusne a knuci. Az je mi to nekdy lito, ze se nechce mazlit, proto se ptam jestli je tohle uspavani v poradku.

Majina_F
Stálice 75 příspěvků 17.01.19 02:34
@Anonymní píše:
@KlarkaK kdyz si s ni chci pres den lehnout do velke postele tak vetsinou neusne a knuci. Az je mi to nekdy lito, ze se nechce mazlit, proto se ptam jestli je tohle uspavani v poradku.

Nevidím na tom naprosto nic špatného :nevim: my máme 10 týdenní holčičku, kterou večer nakojim, chvíli nechám u mě odpočinu a dám do postýlky :). I když to někdy vypadá, že u mě usne, tak se při přenosu / uložení do postýlky vždy vzbudí. Uložím ji a už ji necháváme v postýlce, kde taky tak do půl hodinky usne. Dokud neusne, jsem s ní v pokoji. Postýlku také nemáme přímo u postele, nevejde se nám tam…
Do velke postele si ji beru většinou po ranním kojení a to i s hnizdeckem, kde si chvíli schrupne, občas nám o víkendu dopoledne ve velké posteli usne i bez hnízdecka, ale jinak s nami nespi a nevidím na tom nic špatného ;) a nebojím se, že bych jí nějak zalehla…

KlarkaK
Závislačka 3569 příspěvků 8 inzerátů 17.01.19 16:01
@Anonymní píše:

za me urcite v poradku je ;) kdyby se ji to nelibilo tak by plakala…

rozand
Závislačka 4270 příspěvků 17.01.19 23:08

@Majina_F Samozrejme neni nic spatneho na tom nespani spolecne, ale zminky o zalehnuti jsou zbytecne - to udela jen matka opila nebo zdrogovana.

P4ja
Echt Kelišová 7786 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 23:14

Já mám malou večer v posteli, a jak usne, tak dávám do postýlky vedle postele a ráno se po kojení ještě přitulíme. Ale přes den jí ve velké posteli neuspím. Nejlíp usne v kočáku, tak to neřeším.

Bohdanka2
Kecalka 221 příspěvků 17.01.19 23:21

My sme děcka měli v posteli v noci až od roku. Do té doby byly v postýlce a usínání a spaní jim nevadilo. Až byly větší tak sme si je do postele brali, ale dřív ne. Měla sem strach abych je nezalehla a v postýlce měli chůvičku. Pokud vám to tak vyhovuje oběma, tak bych to neměnila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 21:23

@Bohdanka2 a neprijde vam, ze by tim ze jako mala miminka usinali sami v postylce, byli nejak poznamenani?

Bohdanka2
Kecalka 221 příspěvků 19.01.19 21:32
@Anonymní píše:
@Bohdanka2 a neprijde vam, ze by tim ze jako mala miminka usinali sami v postylce, byli nejak poznamenani?

Ne, to si vůbec nemyslím. A nevím proč by je to mělo nějak poznamenat? A jak by je to mělo poznamenat?

Majina_F
Stálice 75 příspěvků 19.01.19 21:41
@Anonymní píše:

Ja jsem také jako dítě spala od narození sama v postýlce a nepřijdu si tim nijak poznamenáná…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 23:49

@Bohdanka2 myslim nejak negativne, ze k vam nema hluboky vztah atd. Ptam se proto, ze podle nekterych maminek je nemyslitelne, aby se miminko neuspavalo a nespalo s maminkou v posteli :nevim:

rozand
Závislačka 4270 příspěvků 19.01.19 23:56
@Anonymní píše:
@Bohdanka2 myslim nejak negativne, ze k vam nema hluboky vztah atd. Ptam se proto, ze podle nekterych maminek je nemyslitelne, aby se miminko neuspavalo a nespalo s maminkou v posteli :nevim:

Pro me je to nemyslitelne hlavne proto, ze miminu to nevyhovuje a ja se lepe vyspim, kdyz kojim v polospanku :D

Bohdanka2
Kecalka 221 příspěvků 20.01.19 14:18
@Anonymní píše:
@Bohdanka2 myslim nejak negativne, ze k vam nema hluboky vztah atd. Ptam se proto, ze podle nekterych maminek je nemyslitelne, aby se miminko neuspavalo a nespalo s maminkou v posteli :nevim:

No, nevím co na to odepsat. Já se usmívám protože po pravdě nechápu co je na usínání v postýlce špatně. Holky mají 4 a 7 let a jak jsou beze mně třeba jenom tři dny u babičky, tak se odemně potom nehnou. S každým problémem jdou za mnou a pořád se se mnou objímají a pusinkují mně. Nemyslím si že to na nich nechalo nějaký následky? Nikdy sem je nenechala uspat řvaním. Když před spaním plakaly tak sem je v postýlce hladila po hlavě, držela za ruku a potichu na ně mluvila dokud neusnuly. Ale do postele sem si je na noc nebrala.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >