Svitavy/Polička - hledám kamarádku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Syryc
Nováček 6 příspěvků 20.12.16 11:51
Svitavy/Polička - hledám kamarádku

Ahoj holky. Je mi 25 let a bydlím v Rohozné kousek do Svitav i Poličky. Sem do baráčku jsme se přestěhovali před třičtvrtě rokem a snažíme se o prcka.
Pořád se mi ale nějak nepodařilo, se tu seznámit. Jsem taková plaší co se týče seznamování. Teď už bych se i překonala a zkusila někoho jen tak oslovit, jenže nějak není kde… Není to tak, že bych se neuměla bavit… Jen jak se někam zařadit, a odkud začít?
:mavam: Kdyby si toho tu všimla nějaká fajn paní nebo slečna, tak bych byla moc vděčná a ráda bych se seznámila. Jsem mobilní takže není problém se kamkoli přemístit :andel:.

Reakce:
Liduska1990
Nováček 3 příspěvky 20.02.17 15:43

Ahojky, my se přestěhovali před půl rokem do Stasova u Poličky, je mi 26 a čekáme na začátek března první mimco :) Nikoho tu zatím moc neznám, s tím seznamováním to mám podobne :lol: tak sem ráda, že sem našla tvůj příspěvek :)

Syryc
Nováček 6 příspěvků 20.02.17 21:55

:mavam: Jé to jsem ráda, že si tady toho někdo všimnul. Stašov je opravdu kousek. Moc ráda bych se sešla a popovídala :) z toho stejně člověk zjistí nejvíc, nebo se případně ptej :think:

Liduska1990
Nováček 3 příspěvky 21.02.17 13:47

Já sem ve všední dny pořád sama doma :lol: Manžel v práci i s autem, takže, jestli ty si mobilni, tak bysme se mohli sejít ve Stasove, dat kafe, pokecat?… :)

Syryc
Nováček 6 příspěvků 21.02.17 14:19

S tím nemám sebemenší problém :mrgreen:… já mám volno v podstatě každý den od tří… tak stačí napsat ( asi do soukromých zpráv), kam přesně mám dorazit a kdy by se ti to hodilo. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Principál Hrušínský: Kvůli Zemanovi mi lidé vyhrožují a nadávají do dobytků

Jan Hrušínský (63) patří mezi tu část slavných tváří českého showbyznysu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >