Reklama

Svitavy/Polička - hledám kamarádku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Syryc
Nováček 6 příspěvků 20.12.16 11:51
Svitavy/Polička - hledám kamarádku

Ahoj holky. Je mi 25 let a bydlím v Rohozné kousek do Svitav i Poličky. Sem do baráčku jsme se přestěhovali před třičtvrtě rokem a snažíme se o prcka.
Pořád se mi ale nějak nepodařilo, se tu seznámit. Jsem taková plaší co se týče seznamování. Teď už bych se i překonala a zkusila někoho jen tak oslovit, jenže nějak není kde… Není to tak, že bych se neuměla bavit… Jen jak se někam zařadit, a odkud začít?
:mavam: Kdyby si toho tu všimla nějaká fajn paní nebo slečna, tak bych byla moc vděčná a ráda bych se seznámila. Jsem mobilní takže není problém se kamkoli přemístit :andel:.

Reklama

Reakce:

Liduska1990
Nováček 2 příspěvky 20.02.17 15:43

Ahojky, my se přestěhovali před půl rokem do Stasova u Poličky, je mi 26 a čekáme na začátek března první mimco :) Nikoho tu zatím moc neznám, s tím seznamováním to mám podobne :lol: tak sem ráda, že sem našla tvůj příspěvek :)

Syryc
Nováček 6 příspěvků 20.02.17 21:55

:mavam: Jé to jsem ráda, že si tady toho někdo všimnul. Stašov je opravdu kousek. Moc ráda bych se sešla a popovídala :) z toho stejně člověk zjistí nejvíc, nebo se případně ptej :think:

Liduska1990
Nováček 2 příspěvky 21.02.17 13:47

Já sem ve všední dny pořád sama doma :lol: Manžel v práci i s autem, takže, jestli ty si mobilni, tak bysme se mohli sejít ve Stasove, dat kafe, pokecat?… :)

Syryc
Nováček 6 příspěvků 21.02.17 14:19

S tím nemám sebemenší problém :mrgreen:… já mám volno v podstatě každý den od tří… tak stačí napsat ( asi do soukromých zpráv), kam přesně mám dorazit a kdy by se ti to hodilo. :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama