Reklama

Svodna anestezie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amilie
Kecalka 143 příspěvků 30.10.10 11:42
svodna anestezie

:think: Ahoj chtěla zeptat mate někdo skušenost sa svodnou anestezii u cisařskeho řezu ja mam podstoupit 8.11. cisař se svodnou anestezii mate někdo skušenost jak to probiha jak to aplikuji je něco citit děkuji amilie :think:

Reklama

Reakce:

Kakika
Extra třída :D 14878 příspěvků 30.10.10 12:14

Svodnou anestezií myslíš epidurál? Já tedy císaře neměla, ale trošku mě zmátlo to označení :oops:

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 30.10.10 12:38

Ahoj, taky nějak netušim co tím myslíš, jinak já císaře prodělala a nechala jsem si dát lokální analgezii-anestezii a bylo to v poho a byla jsem za to moc ráda, že jsem se nenechala uspat, takhle jsem mohla vidět malýho a mít přítele u sebe, což by při celkový nešlo.

amilie
Kecalka 143 příspěvků 30.10.10 14:58
svodna anestezie

Ja se musím taky sama přiznat že nevím co tim doktor myslel jen mi řekl že dostanu u cisaře svodnou anestezii že se to aplikuje do pateře ale nic vic mi neřekl slišim to poprve ja jsem totiž u prvniho cisaře měla spinalni anestezii tak že pravě proto se ptám co je to ta svodna jestlý to některa neznate ja jsem stoho vedle jak ta jedle

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 30.10.10 17:18

ten název mi fakt nic neříká, ale do páteře mi to píchli, to je fakt, nebylo to vůbec cítit, možná mírný tlak, ale bolest ne, tak jestli je to ono netušim, ta doktorská mluva by potřebovala občas překladatele.

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 30.10.10 19:40

Ja mela taky spinal, ne teda u cisare, a tipovala bych to prave na spinal. :think:

batole
Kecalka 198 příspěvků 30.10.10 21:09

ahoj svodna anestezie je podle mne spinalni tzn. to same , ma to proste dva nazvy.epiduar je jen pri bolestech u porodu.svodna -u cisaře -necitite dolni končetiny a bolest na břiše-tj.porod cisařskym řezem.Samozrejmne pokud zravotni stav dovoli-mužete si vybrat mezi celkovou narkozou nebo prave spinalni.U spinalni vidite hned miminko a mate o všem přehled.Lekař by vam mnel vše vysvetlit,ptejte se a přeji at vše dobře dopadne.

batole
Kecalka 198 příspěvků 30.10.10 21:14

ptate se jestli jde neco citit ,samozrejmne kazdy vnima operaci jinak .ale nic necitite ,neboli to.mozna trochu takovy tlak v břiše,když vam vytahuji mmiminko z delohy a pak už vam ho hned ukažou :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >