Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Tak jsme byli u MUDr a prý jediná kozni nemoc, kterou muže mít celá rodina je svrab.
Takže máme tuto diagnozu, dostali jsme mast, 24 hod nechali působit, vše preprano, dáno do pytlů. Ale drbeme se stále
jak dlouho trvá odeznění? Jsem z toho hotova
Tak jak jste dopadli? Pomohla ta mast? My mame svrab ted, dnes jsme se namazali, tak doufam, ze to zabere, protoze to je neco strasnyho, kor u syna. Vse jsme dali do pytlu. Ted se jen modlit. ![]()
Dobry den, my se s tim pereme uz od dubna. Vsechno jsme vymenili, prohledali, zadne stenice ani blechy. Uz davno bychom to nasli. Zadni broucci. Mame podobne stipance, najednou vystouply pupinek svedi to silene treba 5 dni. Nekdy takto malicke a nekdy jeden pupen vystouply
uz jsme zoufali nikde nemuzu najit co by to mohlo byt. Koprivka jako takova to byt nemuze protoze to mame vsichni. Vymenili jsme postele, mame novou sedacku, kazdy roh jsme vysmejcili a nic nepomaha
@matkabagristy píše: Více
Dobry den, mam podezreni ze mame to same doma bojujem s tim od dubna. Zadne blechy ani stenice jsme nenasli. Nikde! Vse peru na 60stupnu, kouoena nova sedacka, postele, koupen vysavac s UV zarenim na sedacky a calouneni. Zadne musky nikde nelitaji a porad mame pupinky male a strasne svedi treba i 7 dni, je to dost podobne tem vasim. Nikde na internetu ani podle obrazku ani podle popisu nic nepisi. Pupinky se objevuji na nohach, kotnicich, rukach i zadku. Nekdy se stava ze jsou i 3 u jednoho mista s 10cm mezerou. Jsme vazne
bezradny. Jediny co ted zkusime to vyhubit dymovnici ale hledam nejake voditko cokoliv co by to mohlo byt ![]()
Dobrý den, nechci vás strašit, ale svrab to být může, zajděte bezodkladně na kožní, manžel ho má taky a dcera taky…manžel už nemohl vůbec spát, podle toho to asi poznáte, pak se mu objevily na přirození takový skoro jak spáleniny…na kožním řekl dr.,že je to svrab a předelsal nějakou 3denní kůru smradlavýho krému a celá rodina jsme se museli namazat krémem na předpis infektoscrabem (permertin)a za týden znovu. Vše jsem vyprala na 60,peřiny, postele parním čističem i koberce a sedačku. Věci na sebe, bundy do pytle a na 2 dny do mrazu ven, to je výhoda, všechny věci 3 dny zpět, nepřežijí 3 dny mimo, takže stačí i do pytle doma. Zkuste umělou inteligenci GPT aplikaci, tam vám poradí hodně …dětem se maže i hlava a obličej a dospělým od krku dolu uplně vše…prý to teď dost řádí…stačí i společný ručník, postel, sex…přeji hodně sil a ať se toho zabavíte…i po tom krému to prý může svědit i třeba další 2 až 4t. a i objevit se pupínky, ale neznamená to, že nepůsobil, prý se ta kůže s tím tak vypořádává…
Jo a ještě, dcera to měla taky na zadečku a manžel nejdřîve kolem dokola břicha, pak předkloktí, stehna, dcera v záhybu koleme…pak to zas na chvili zmizi když se to nerozškrábe, po aplikaci po 12h už nejste infekční…