Svrab nebo něco jiného? SOS

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4069
30.9.22 23:38

Ale molusky zas myslim nesvedi.. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.22 21:55

Tak jsme byli u MUDr a prý jediná kozni nemoc, kterou muže mít celá rodina je svrab. :zed: Takže máme tuto diagnozu, dostali jsme mast, 24 hod nechali působit, vše preprano, dáno do pytlů. Ale drbeme se stále :pocitac: jak dlouho trvá odeznění? Jsem z toho hotova

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.12.22 23:01

Tak jak jste dopadli? Pomohla ta mast? My mame svrab ted, dnes jsme se namazali, tak doufam, ze to zabere, protoze to je neco strasnyho, kor u syna. Vse jsme dali do pytlu. Ted se jen modlit. :roll:

  • Citovat
  • Upravit
26.10.25 10:12

Dobry den, my se s tim pereme uz od dubna. Vsechno jsme vymenili, prohledali, zadne stenice ani blechy. Uz davno bychom to nasli. Zadni broucci. Mame podobne stipance, najednou vystouply pupinek svedi to silene treba 5 dni. Nekdy takto malicke a nekdy jeden pupen vystouply :( uz jsme zoufali nikde nemuzu najit co by to mohlo byt. Koprivka jako takova to byt nemuze protoze to mame vsichni. Vymenili jsme postele, mame novou sedacku, kazdy roh jsme vysmejcili a nic nepomaha

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.25 15:20
@matkabagristy píše: Více

Dobry den, mam podezreni ze mame to same doma bojujem s tim od dubna. Zadne blechy ani stenice jsme nenasli. Nikde! Vse peru na 60stupnu, kouoena nova sedacka, postele, koupen vysavac s UV zarenim na sedacky a calouneni. Zadne musky nikde nelitaji a porad mame pupinky male a strasne svedi treba i 7 dni, je to dost podobne tem vasim. Nikde na internetu ani podle obrazku ani podle popisu nic nepisi. Pupinky se objevuji na nohach, kotnicich, rukach i zadku. Nekdy se stava ze jsou i 3 u jednoho mista s 10cm mezerou. Jsme vazne :P bezradny. Jediny co ted zkusime to vyhubit dymovnici ale hledam nejake voditko cokoliv co by to mohlo byt :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.25 21:24

Dobrý den, nechci vás strašit, ale svrab to být může, zajděte bezodkladně na kožní, manžel ho má taky a dcera taky…manžel už nemohl vůbec spát, podle toho to asi poznáte, pak se mu objevily na přirození takový skoro jak spáleniny…na kožním řekl dr.,že je to svrab a předelsal nějakou 3denní kůru smradlavýho krému a celá rodina jsme se museli namazat krémem na předpis infektoscrabem (permertin)a za týden znovu. Vše jsem vyprala na 60,peřiny, postele parním čističem i koberce a sedačku. Věci na sebe, bundy do pytle a na 2 dny do mrazu ven, to je výhoda, všechny věci 3 dny zpět, nepřežijí 3 dny mimo, takže stačí i do pytle doma. Zkuste umělou inteligenci GPT aplikaci, tam vám poradí hodně …dětem se maže i hlava a obličej a dospělým od krku dolu uplně vše…prý to teď dost řádí…stačí i společný ručník, postel, sex…přeji hodně sil a ať se toho zabavíte…i po tom krému to prý může svědit i třeba další 2 až 4t. a i objevit se pupínky, ale neznamená to, že nepůsobil, prý se ta kůže s tím tak vypořádává…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.25 21:27

Jo a ještě, dcera to měla taky na zadečku a manžel nejdřîve kolem dokola břicha, pak předkloktí, stehna, dcera v záhybu koleme…pak to zas na chvili zmizi když se to nerozškrábe, po aplikaci po 12h už nejste infekční…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.25 21:32

Takto jsem se ptala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.