Svrběni po celém těle

6
16.4.04 09:20

Svrběni po celém těle

Ahoj holky,
mam zas takovy problem:( Jsem v 34 tt. a zniceho nic me uz dva dny svrbi cele telo.Teda hlavne me strasne svrbi dlane a chodidla.Kdyz jsem venku v chladnu,tak to jde ale doma v noci v teple je to hruza.Nahodou jsem byla vcera u gynekologa na prohlidce, tak jsem mu to rekla a on
me poslal na kozni, ze o tom nic nevi.
No a tam jsem objednana az za 14 dni a mam strach ,aby to nejak nemelo vliv na miminko.
Premyslela jsem jestli jsem neco nesnedla jineho nez obvykle a na nic jsem neprisla.
Tak jestli nekdo budete mit zkusenost se svrbenim, tak mi napiste.
Brisko me kupodivu ani nesvrbi:)

diky moc
MArketa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
16.4.04 09:40

Markéto, to co popisuješ mne potkalo také. Myslela jsem si, že je to nějaká alergie na oblečení nebo prací prášek, ale když jsem to zmínila před gynekologem, udělal mi jaterní testy a zjistil, že něco není v pořádku. Teda, nic co by ohrozilo miminko. Dostala jsem tabletky a ono to po nich přešlo. Jsem teď podruhé těhotná a zatím mě svědí jenom bříško, tak tomu nevěnuju pozornost. Je to divné, že tě gynekolog tak odbyl, ale myslím že na kožním ti pomůžou. Za ten klid to fakt stojí.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
16.4.04 10:27

Radko, dekuji ti za rychlou odpoved a jestli me to pres vikend neprestane drbat, tak se v pondeli v nutim k doktorovi na ty jaterni testy.Jsem z toho totiz takova nesva.
mej se hezky
MArketa

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
16.4.04 10:39

Ahoj Markéto,
nemám sice vlastní zkušenost, ale v mé „chytré“ těhotenské knížce
přesně tyto příznaky popisují. Doporučují udělat jaterní testy, jak píše Radka, podle toho se určí závažnost. Není to snad nic, co by ohrožovalo miminko, ale určitě bych to nenechávala jen tak.

Doufám, že všechno bude v pohodě, pozdravuj pupíka, pa Jáňa 16tt.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama