Mohou to být příznaky těhotenství?

Anonymní
17.1.21 04:27

Symptomy - těhotenství

Ahoj :mavam:,
jdu odhodlaně s kůži na trh a doufám, že se zde dočkám nějaké té rady a odpovědi. ;)

S partnerem jsme se rozhodli před cca 3 měsíci, že se začneme snažit o dítě. Řekli jsme si, že tomu necháme volný průběh a já si zatím nikdy ovulaci příliš nehlídala.
Menstruaci mám vcelku pravidelnou (cyklus 28 - 30 dní) a tím se dostávám ke svému dotazu. Poslední menzes jsem měla 22. - 26. 12. a tento měsíc 12. 1. se u mě na 3 dny vyskytlo špinění až krvácení. Dnes jsem trochu brouzdala na netu a dozvěděla se o měření BT. Zkusila jsem to a dnes 16. jsem ji měla na 37°. Žádné jiné těhotenské příznaky nemám a také nemám prozatím do podrobna nastudováno. Zároveň nechci mít „falešné“ příznaky a jen si něco vsugerovat.

Můj dotaz tedy zní, zda by to mohlo nasvědčovat těhotenství (nic nenamlouvám) a hlavně kdy by těhotenské test mohl už něco ukázat?

Děkuji vám předem. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2662
17.1.21 06:27

Počkej až ti vynechá menstruace a testuj. Čekám druhý dítě, těhotná jsem potřetí a v životě jsem si bazální teplotu neměřila :mrgreen: hlavně klid!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7628
17.1.21 06:32
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam:,
jdu odhodlaně s kůži na trh a doufám, že se zde dočkám nějaké té rady a odpovědi. ;)

S partnerem jsme se rozhodli před cca 3 měsíci, že se začneme snažit o dítě. Řekli jsme si, že tomu necháme volný průběh a já si zatím nikdy ovulaci příliš nehlídala.
Menstruaci mám vcelku pravidelnou (cyklus 28 - 30 dní) a tím se dostávám ke svému dotazu. Poslední menzes jsem měla 22. - 26. 12. a tento měsíc 12. 1. se u mě na 3 dny vyskytlo špinění až krvácení. Dnes jsem trochu brouzdala na netu a dozvěděla se o měření BT. Zkusila jsem to a dnes 16. jsem ji měla na 37°. Žádné jiné těhotenské příznaky nemám a také nemám prozatím do podrobna nastudováno. Zároveň nechci mít „falešné“ příznaky a jen si něco vsugerovat.

Můj dotaz tedy zní, zda by to mohlo nasvědčovat těhotenství (nic nenamlouvám) a hlavně kdy by těhotenské test mohl už něco ukázat?

Děkuji vám předem. :srdce:

Přestaň řešit, počkej na termín MS a pokud se opozdi o více než 5 dnů, udělej si test.
Stará, dobrá, jednoduchá funkční metoda.

Čekám 2. dítě a nikdy jsem nehlidala ovulaci ani neměřila bazální teplotu. Ani nevím, jak se to dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
17.1.21 07:57

Vážně se ptáš jestli to může být těhotenství po jedné naměřené hodnotě? Si tu pasáž o měření přečti znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
17.1.21 09:00

Bazalni teplotu musis merit cely cyklus. A nejlepe vice cyklu.
Neni to o jedne namerene hodnote, ale o sledovani, jak teolota klesa nebo stoupa, coz vyctes az z grafu.

A proc mam pocit, ze je tady ted hrozny trend, ze zenska normalne odmentruuje (byt slabe) a presto ma nutkani si myslet, ze je tehotna? 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
17.1.21 09:36

Řekla bych, že to moc řešíš. Tohle chápu u paní, které nemohou otěhotnět X let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
17.1.21 13:43

Testuj se týden po vynechani menstruace. Jinak si myslím že tohle 12.1. Co jsi měla to špinění značí Ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat