Těhotenský test 2 dny před očekávanou menstruací.

14
14.1.21 15:15

Těhotenský test 2 dny před očekávanou menstruací.

Dobrý den,
Půl roku se snažíme s partnerem o mimi. Cyklus mám pravidelný 28dni. (Jednou jsem ho teda měla 30dní a jednou 27dní),ale jinak pravidelně těch 28 dní.
Dnes jsem 14 den po ovulaci a do očekávané menstruace mi chybí dva dny. Jelikož mě pobolívají prsa a bazální teplota se drží na mé standardní teploty docela vysoko, rozhodla jsem se dnes testnout. A vyskočilo na mě toto.
Myslíte, že by to opravdu mohlo být těhotenství nebo je to opravdu brzy a je velká pravděpodobnost, že to odejde s menstruací? Ptám se jen názor, vím že nejste vědmy :lol:
Děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42
14.1.21 15:18

@Evísek31 myslím, ze to tam je. Držím palce, ať se udrží! :mavam: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
14.1.21 15:20

To snad vidis i sama, ze ten test je pozitivni. Otazka je, jestli se udrzi nebo odejde s menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
14.1.21 15:21

@Plain Jane no to by bylo super :dance: říkala jsem si jestli ještě nekoupit ten digitální test… třeba bude o něco přesnější… než mamatest 10… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
14.1.21 15:23

@VitaminC no čárku vidím… jen jsem si nebyla jistá jestli to není brzy a není to třeba jen ten duch… :nevim: no tak budu čekat do soboty jestli ta mrcha červená dorazí nebo ne… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
14.1.21 15:25

Myslim, ze i v grafu je krasne videt nidacni pokles. Drzim palecky a gratuluju! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
14.1.21 15:30

@Sardelka no, ale dnes ta teplota o kousek klesla, tak uvidíme… ale i tak mi přijde teplota vyšší než obvykle… no proste musím čekat… hlavně ze všude se píše “ NETESTUJTE DŘÍVE NEŽ V DEN ZPOŽDĚNÍ “ :lol: a ja proste stejně testnu dva dny před :lol: :zed: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
14.1.21 15:52

Tehotna jste ❤️
Jestli to ale neodejde s ms, to nikdo nevi 🤷🏼‍♀️
Hodne stesti 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.21 16:21

Je to tu furt dokola.. test je pozitivni a bude pozitivni i digitální, ale otázka je zda to odejde s ms… žena je za svůj život tehotna nekolikrat a většinou to odejde s ms což je prokázané.. necestujte se před ms. To už je fakt na hlavu tady :pocitac: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3224
14.1.21 16:48
@Anonymní píše:
Je to tu furt dokola.. test je pozitivni a bude pozitivni i digitální, ale otázka je zda to odejde s ms… žena je za svůj život tehotna nekolikrat a většinou to odejde s ms což je prokázané.. necestujte se před ms. To už je fakt na hlavu tady :pocitac: :kytka:

Kliiiiiiiid :pankac: tak to prostě anonymně přejdi a nereaguj :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
14.1.21 16:54

Pěkná čárka na to, že je dva dny do ms :) já taky testovala vždy dřív, potichu gratuluji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
14.1.21 17:03

Jde spíš o to, ze je tady miliarda novych diskuzi na stejne tema a holky musej stejne zakladat dalsi a dalsi a dalsi… taky nechapu proc, pak je kazdej druhej prispevek pod tim akorat rejpani… kdyby to dala do diskuze jiz existujici, taky by to bylo o necem jinym…pak se tady v tom akorat ztracime

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
14.1.21 17:07

@DandátkoP omlouvám se, nebudu již raději zakládat nic nového… příště se raději budu ptát má názor ve starých diskuzich… třeba někdo odepise. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
14.1.21 17:25

@Evísek31 urcite nekdo odepise a nebudes tam mit tolik “hejtu”…je plno aktivních diskuzi, kde holky pridavaj prispevky kazdy den..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
14.1.21 18:28

Čárku vidím a držím palečky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu