Pozitivní Clearblue 3+ před ms

266
13.1.21 10:17

Pozitivní Clearblue 3+ před ms

Ahoj holky, od října se snažíme o mimčo, cyklus jsem měla cca 26-27 dní, 27. 11-1.12. byla menstruace, pak přišla nečekaně po 24 dnech už 20.12. byla do 24.12. Ale od 1.1. mně šíleně začly bolet a růst prsa, únava, břicho bolelo a už se to jen stupňovalo. Od víkendu 9.1. nevolnost, hlavně při prázdném žaludku, motá i hlavy. No už jsem to nevydržela a udělala si včera 12.1. test a hned po 5s tam byly 2 výrazně čárky. Dneska ráno z ranní moci jsem zkusila digitální Clearblue a ukazuje mi to 3+ (takže 5+tt). No a já teď nevím, když zajít k dr, abych tam neprisla zbytečně brzo a nebo je možné, že jsem měla tu poslední ms už těhotná nebo nedej bože tam třeba nebylo vicecetne těhotenství, že je hcg tak vysoké? U prvního tehu před pěti lety jsem měla slabounkou čárku po vynechane MS a teď jsem z toho úplně vedle. Děkuji za zkušenosti 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6083
13.1.21 10:19

Za 2-3 týdny stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
13.1.21 10:28

@JancaS84 děkuji, já bych normálně šla až v cca sedmem týdnu. Ale podle těch testu se obávám, jestli ta poslední MS nemohla být už v těhotenství a tím pádem abych tam nepřišla v týdnu jedenáctém. Protože Mamatest byl 24DC a víc pozitivni už asi nejde i když byl dělaný přes den a 25DC ráno ten digitální a ten mi říká, že jsem více jak 3 týdny od početí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
13.1.21 10:32

Vysoke hcg muze znacit vicecetne tehotenstvi (ja to tak mela). Ale taky vubec nemusi.
Tyden po vynechani ms jsem mela na digital ClearBlue taky 3+.
Tehotenstvi bylo klasicky z posledniho cyklu.

Nicmene i tak jsem sla k doktorce asi dva tydny po vynechani ms.
Neni kam spechat, tehotenstvi nikam neutece pokud je prosperujici 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10387
13.1.21 10:48
@Paprsková píše:
@JancaS84 děkuji, já bych normálně šla až v cca sedmem týdnu. Ale podle těch testu se obávám, jestli ta poslední MS nemohla být už v těhotenství a tím pádem abych tam nepřišla v týdnu jedenáctém. Protože Mamatest byl 24DC a víc pozitivni už asi nejde i když byl dělaný přes den a 25DC ráno ten digitální a ten mi říká, že jsem více jak 3 týdny od početí :nevim:

Tak, jak to popisuješ, by mi taky přišlo, že jsi těhotná už od té předešlé menstruace a to okolo vánoc bylo nějaké krvácení v těhotenství :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
13.1.21 11:48

Takhle jsem si vždy přála zjistit, že jsem těhotná 😀 objednala bych se za dva týdny pokud nemáš bolesti. Držím palce ať je vše ok a třeba to budou dvojčátka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
13.1.21 12:10

No holky, děkuji. Jsem z toho paf a dvojčátka opravdu ani nemusí bejt, já budu ráda za jedno zdravé miminko. Ještě si nedokážu představit 2 děti natož 3 :D to by mě asi prdlo, jsem vyšťavena i teď u jedné čtyřleté cácorky.
Trochu mě znervoznuje, že bych prokrvacela pár dní a byla těhotná, ale zase pokud test ukazuje toto, asi se nic zlého nestalo. Břicho mě bolí už pár dní dost jako při MS, ale nic, co by se nedalo vydržet, tak snad to bude ok.
Bude to tedy hrozne čekání ty 2 týdny, to Vám povím.

@Petkaelik no je krásný, že byl hned krasne pozitivní, ale zase nemusí bejt tolik moc :D a děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
14.1.21 08:35

Nejdříve 2-3 týdny po vynechání menstruace. Jinak doktor nic neuvidí. Vzal by maximálně krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
14.1.21 12:09

@Ala.S.9 normálně bych to tak udělala, kdyby mi testy neukazovali, že jsem už nekde min. v šestém týdnu a nebylo mi už tyden blbě. A to jsem mela MS dostat teprve dneska nebo zítra :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
14.1.21 12:09

@Ala.S.9 normálně bych to tak udělala, kdyby mi testy neukazovali, že jsem už nekde min. v šestém týdnu a nebylo mi už tyden blbě. A to jsem mela MS dostat teprve dneska nebo zítra :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
14.1.21 12:12

@Paprsková no, tak je možné, že to poslední krvácení ms nebyla. A už jsi těhotná od minulé ovulace. I to se stává. V tom případě k doktorovi klidně bez, protože za to nic nedáš. Hlavně aby kdyžtak vyloučil mimoděložní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
14.1.21 12:18

@Ala.S.9 no právě. Možné je všechno. Ale zase nechci moc brzo, protoze u prvního tehu jsem šla hned, já blbá a samozřejmě nic neviděl, vzal krev, pak hcg bylo, pořád nic neviděl, pak bylo hcg moc velký na to, že nic neviděl a nakonec po 10 dnech konečně už na utz viděl bublinu. :lol: dopadlo to dobře, ale tyhle nervy zažít už nechci. Zatim od Vánoc nekrvacim ani nespinim, tak snad mimodelozni to není. Asi to vydržím ty 2 týdny, pokud mi nic nebude a nezačnu třeba krvácet. Občas si udělám test, jestli čárka neslabne a snad to bude ok. Taky se teď bojím dvojčat, jestli to hcg není tak vysoké kvůli tomu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
14.1.21 12:31

@Paprsková to je to nejhorší… nevědět :D ale pokud zvládneš vydržet, tak to bude jistota. Třeba už pak bude rovnou vidět i srdíčko a bude to lepší. Hlavně držím pěsti, aby vše vyšlo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
14.1.21 20:28

V prvním těhotenství, co nakonec nevyšlo, jsem taky dostala předčasně ‚menstruaci‘ asi 3 denní, nakonec to bylo silné krvácení z uhnízdění, ne menstruace :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
15.1.21 19:57

Děkuju za podporu, to čekání je mazec. Ale už jsem si řekla, že budu trpěliva. :srdce: určitě sem napíšu, až se něco dozvím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat