Negativní testy OV a TT

67
12.1.21 22:23

Negativní testy OV a TT

Ahoj,

chci se zeptat. Jsem tyden po sexu a boly me pouze v podbrisku na jedne straně. Jde o to ze uz me to boli 2. den. Stoprocentně už mám po ovulaci protože jsme špinila ( světle růžový výtok). Další MS mám mít až za 13 dní. Výtok teď je bílý. Přes den a odpoledne byl řidší a teď je spíše tahlejší. Bazální teplotu jsem měla k veceru 36,9 a večer 37,8..
Nějak tomu celému nerozumím a nevím, co si mám myslet. Miminko si přejeme… Děkuji za odpovědi holky. Vím že je brzo se tak hlidat ale co to je? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14705
12.1.21 22:32

@bazarky ty kraso, týden po sexu je tohle všechno úplně k ničemu pozorovat. A jestli si týden po sexu delala tt i ot tak se opravdu uklidni a neblázni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18187
12.1.21 22:32

Že by Ebola? Hele neblbni a přestaň se pozorovat. Taky mě píchá všude, jen to není těhotenství, ale stáří… ;). Uvař si čaj, dej si čokoládu a počkej do menzes, ju?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3847
12.1.21 22:43

Kočko, nevěnuj tolik pozornosti pozorováním kdejakého píchání v těle a raději si nastuduj ženský cyklus. Zdá se, že v tom máš docela slušný guláš. Jestli jsi 13 dní do ms, máš táhlý výtok a bolí tě v podbřišku, dost pravděpodobně máš ovulaci. Tak sexujte teď, třeba to ještě stihnete. Že máš 100% po ovulaci poznáš podle měření bazální teploty a ne podle růžového výtoku - a jedna hodnota ti nic neřekne, měř celý cyklus a pravidelně. A trošku si o tom něco načti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
12.1.21 22:46

@Whitedog vždyť jsem si tu teplotu měřila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3847
12.1.21 22:50

@bazarky

No tak sem hoď graf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3847
12.1.21 22:52

@bazarky

Btw - bazální teplota se neměří ani k večeru ani večer. To není bazální teplota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
12.1.21 23:04

@bazarky Bazální teplota se nemůže měřit k večeru, to je informace úplně k ničemu. BT se musí měřit ráno hned po probuzení, ještě než vstaneš a před jakoukoliv aktivitou. Ideálně ve stejnou dobu. A po celý cyklus. Jinak se ani nemusíš namáhat s hledáním teploměru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
12.1.21 23:06

A pokud máš cca 13 dnů do menstruace, tak máš teď někdy ovulaci. Ta je totiž 12 - 16 dnů před menstruací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14705
12.1.21 23:14
@bazarky píše:
@Whitedog vždyť jsem si tu teplotu měřila :)

No, ale večerní teplota neni bazální, takže CO si měřila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
13.1.21 00:01
@bazarky píše:
Ahoj,chci se zeptat. Jsem tyden po sexu a boly me pouze v podbrisku na jedne straně. Jde o to ze uz me to boli 2. den. Stoprocentně už mám po ovulaci protože jsme špinila ( světle růžový výtok). Další MS mám mít až za 13 dní. Výtok teď je bílý. Přes den a odpoledne byl řidší a teď je spíše tahlejší. Bazální teplotu jsem měla k veceru 36,9 a večer 37,8..
Nějak tomu celému nerozumím a nevím, co si mám myslet. Miminko si přejeme… Děkuji za odpovědi holky. Vím že je brzo se tak hlidat ale co to je? :(

Mas pravdu v tom, ze tomu celemu nerozumis.

Pokud jsi mela ovulaci pred tydnem a uz druhy den te neco boli, tak to urcite neni otehotnenim. Jelikoz teprve ted nekdy by se vajicko uhnizdovalo a kdo vi jestli, mozna jeste ani po tom tydnu ne.

Pokud jsi mela ovulaci pred tydnem a dalsi ms ma prijit az za 13 dni, tak to mas tedy docela dlouhy cyklus. Podle me ovulace probiha nekdy ted.

A bazalni teplota merena k veceru a vecer? To jako vazne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat