Syn v 8 měsích nechce prso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faris
Stálice 86 příspěvků 25.08.18 13:50
Syn 8 mesicu nechce prso

Zdravim, potrebuju se s vami o necem poradit. Necely mesic vubec nekojim. Syn odmita prso, kdyz vidi kojici polstar, zacne se kroutit jak had. Nabizim pred jidlem, po, v noci, vubec se nechce prisat. Pred tim jsem asi mesic kojila jen v noci, aspon neco. S jidlem jinak problem nema, papa hezky. Jestli je to bojkot, trva skoro mesic, je to vubec mozny? Odsavacku jsem zkousela, byl to boj, na to nemam nervy. Kdyz si stisknu prs, mleko jeste tece (no spis takova polopruhledna vodicka). Za jak dlouho se ztrati uplne? A ma cenu to hrotit? Vubec to nechapu. Proste si jednu noc uz prso nevzal a od te doby pak ani jednou.

Přečtěte si článek: Miminko 8 měsíců: Klubou se první zoubky

Reakce:

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 25.08.18 13:54

syn mi to udelal presne v tomto veku,ze zacatku se nechal nakojit v polospanku,pak uz vubec.Vyuzila jsem toho,nestresovala a odstavila.Pokud jinak basti hezky,tak se na to klidne vykasli,tak to nejdulezitejsi uz jsi mu dala :*

Faris
Stálice 86 příspěvků 25.08.18 14:01

@unuděná a jak jsi davala um? Ja zatim davam v sedm vecer kasi, v noci si parkrat cucne caje, spis fakt na zizen a rano v sest davam sunar. Pak bud jeste usne nebo ne. Jinak mu varim nebo dostane sklenicku. Da si ovoce i presnidavku a kazdy den sni jednu aktivii. Neni to malo mlecnych davek? :nevim:

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 25.08.18 14:01
@Faris píše:
Zdravim, potrebuju se s vami o necem poradit. Necely mesic vubec nekojim. Syn odmita prso, kdyz vidi kojici polstar, zacne se kroutit jak had. Nabizim pred jidlem, po, v noci, vubec se nechce prisat. Pred tim jsem asi mesic kojila jen v noci, aspon neco. S jidlem jinak problem nema, papa hezky. Jestli je to bojkot, trva skoro mesic, je to vubec mozny? Odsavacku jsem zkousela, byl to boj, na to nemam nervy. Kdyz si stisknu prs, mleko jeste tece (no spis takova polopruhledna vodicka). Za jak dlouho se ztrati uplne? A ma cenu to hrotit? Vubec to nechapu. Proste si jednu noc uz prso nevzal a od te doby pak ani jednou.

Syn se odkojil sam. Obsas se to stava zjisti ze pro neho lepsi papat jidlo. Nejdulezitejsi je kojit 6mesicu od narozeni pak uz je to jen doolnek stravy. Skoncila Vam 1 etapa. Nemusis byt smutna porad je to Tvoje miminecko ale je proste rozumnejsi a vyhovuje mu to tak.Mliko zmizi kazdej jinak me 2 mes po odkojeni jeste teklo a jsem kojila 15mes. Jestli mu davas zdravu stravu a pije dost tekutin vsechno delas spravne.

Faris
Stálice 86 příspěvků 25.08.18 14:05

.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 25.08.18 14:08

Ideální stav přestat kojit. Syn to měl na 10 Mes a ukončila jsem kojení a bylo ;)

Faris
Stálice 86 příspěvků 25.08.18 14:15

@rena621 diky, mam prvni a nechci neco delat blbe. Chtela jsem kojit rok, vsude se pise, jak je to strasne dulezity..Jinak pije cca litr denne. I s tim sunarem teda. Jak byly ty horka tak pil i vic. Ji hodne rozmanite, z zadnou zeleninou neni problem. Cokoliv pred nej dam, sni. Klidne kus samotny brokolice sezvejka:))

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 25.08.18 14:16
@Faris píše:
@unuděná a jak jsi davala um? Ja zatim davam v sedm vecer kasi, v noci si parkrat cucne caje, spis fakt na zizen a rano v sest davam sunar. Pak bud jeste usne nebo ne. Jinak mu varim nebo dostane sklenicku. Da si ovoce i presnidavku a kazdy den sni jednu aktivii. Neni to malo mlecnych davek? :nevim:

Davala jsem mu zprvu jeste me odsate mleko,pak Nutrilon rano a vecer.Lahev znal,chodila jsem na volejbaly,takze od malicka mel jednu davku meho mleka v Medela lahvi,pote,co jsmese dokojili,uz jsem presla na normalni od aventu.co tak pamatuju,tak mel rano mleko,pak ovocnou svacinku s jogurtem,obed masozeleninovy,opet nejakou ovocnou svacinu,kasi k veceri a na noc jeste mleko.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2033 příspěvků 25.08.18 14:23

Já můžu jen závidět. Chtěla bych malého (brzy 10 měsíců) odstavit,ale on mi bez prsa neusne. Hlavne odpolední spánek,řval by tak dlouho,dokud by se ,neuřval". Závislák!!! :D :srdce:

Faris
Stálice 86 příspěvků 25.08.18 14:44

@Aduš8 no vidite, jaky jsou ty deti potvurky:)) jeden si vymysli tohle, druhy presny opak:) ja bych byt vami vydrzela do toho roku. Treba si do te doby sam rekne, ze uz stacilo, jako ten muj;)

Faris
Stálice 86 příspěvků 25.08.18 14:47
@unuděná píše:
Davala jsem mu zprvu jeste me odsate mleko,pak Nutrilon rano a vecer.Lahev znal,chodila jsem na volejbaly,takze od malicka mel jednu davku meho mleka v Medela lahvi,pote,co jsmese dokojili,uz jsem presla na normalni od aventu.co tak pamatuju,tak mel rano mleko,pak ovocnou svacinku s jogurtem,obed masozeleninovy,opet nejakou ovocnou svacinu,kasi k veceri a na noc jeste mleko.

Kdyz on jde po kasi rovnou chrnet. Tak leda bych mu mleko dala v noci az se vzbudi (o mu davam caj) a pak jeste rano… Mozna by nevstaval tak brzo;)) uvdime, dneska to zkusim, co to udela.

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 25.08.18 15:21
@Faris píše:
@rena621 diky, mam prvni a nechci neco delat blbe. Chtela jsem kojit rok, vsude se pise, jak je to strasne dulezity..Jinak pije cca litr denne. I s tim sunarem teda. Jak byly ty horka tak pil i vic. Ji hodne rozmanite, z zadnou zeleninou neni problem. Cokoliv pred nej dam, sni. Klidne kus samotny brokolice sezvejka:))

Ty jako maminka vis co je pro detatko nej. Papa vsechno vyborne a netrap se on proste uz nechce tak mu to vyhovuje.

lucynka25
Echt Kelišová 7670 příspěvků 1 inzerát 25.08.18 16:05

@Faris tohle na mě zkousela první dcera okolo 8.měsíce, prostě klasický bojkot.. :roll: takže jsem odstříkávala,abych nepřišla o mléko a po necelém měsíci se vse vrátilo do starých kolejí, prso jsem jí stále nabízela. Nakonec jsem kojila 2,5roku.
Mě přijde blbost odstavovat a místo toho kupovat UM,když to mléko je ;) Taky neznamená, že by umělé chtělo..moje dcery ani jedna UM nevzaly do pusy, nechtěla to ani jedna.
Teď mám čerstvě roční dceru a plánují s tím seknout cca za rok ;)
Ale já to mám jinak, mě prostě příjde zbytečné s tím skončit, když mléka je dostatek a žádný zdravotní problém, nebo tak něco ;)

lucynka25
Echt Kelišová 7670 příspěvků 1 inzerát 25.08.18 16:08

@Faris Ale pokud už jsi rozhodnutá a on pije UM a je spokojený, tak neřeš..8měsíců je krásná doba ;) :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >