Syn 9 let sprostě mluvící

Anonymní
18.5.20 18:44

Syn 9.let sproste mluvici

Ahoj maminy. Prosim vas dnes slysim na syna na hristi stiznosti, ze mluvi sproste tedy slovo vole a blbec. Mel narazku na kamarada. Okamzite jsem ho spucovala a ze hriste vyvedla domu. Ma zakaz kamaradu. Příjdeš domu. Manzelovi vysvetluji co vyvedl a on na me, ze prehanim, ze to rika v jeho letech lec kdo. Ano pokarat, ale zakazat mu kamaradi to uz je pry dle jeho moc. Jak to zeny vidite vy? to tak prehanim?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24523
18.5.20 18:47

Souhlasím s tvým manželem, napomenula bych, ale nedělala z toho kovbojku. Zas to nejsou žádná úplně hrozná slova, aby si za to zasloužil zákaz kamarádů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
791
18.5.20 18:48

Prehanis, kdyby říkal sprostejsi slova budiz, ale tohle.. Jen vysvětlit ať neříká před dospelyma a nenadava kamarádům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52377
18.5.20 18:50

Přeháníš. Tahle slova jsou v jeho věku normální. Zakazovat mu kvůli tomu kamarády je dost mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
18.5.20 18:51

Také souhlsím s tvým manželem. Slyšela jsem na hřišti od měnších dětí daleko horší slova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 18:52

On to rikal jenom pred kamaradama, dospeli tam nebyli. To me rekl jeho kamarad a syn se k tomu sam priznal. Vite, oni jsou hodne slusna rodina a tyto slova tam nepatri, rict nekomu ze je blbec

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 18:54

Ach jo devcata. Je mi z toho zle. Uz ten zakaz ma, tak blby zase povolit :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
15274
18.5.20 18:54

Já teda čekala nějaký mnohem horší kalibr než toto :mrgreen: Za mě je tvá reakce také zbytečně přehnaná. Ano, dítě by dostalo kartáč, že se tak nemluví. Ale tím by to haslo. Manžel má rozumný pohled na věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52377
18.5.20 18:55
@Anonymní píše:
On to rikal jenom pred kamaradama, dospeli tam nebyli. To me rekl jeho kamarad a syn se k tomu sam priznal. Vite, oni jsou hodne slusna rodina a tyto slova tam nepatri, rict nekomu ze je blbec

Velmi slušná rodina, ale chlapeček hned žaluje :palec: tomu říkám kvalitní výchova :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
18.5.20 18:57
@Anonymní píše:
Ach jo devcata. Je mi z toho zle. Uz ten zakaz ma, tak blby zase povolit :nevim:

A na jak dlouho ten zákaz má? Povolit zpětně není dobrý nápad. Chtělo by z toho nějak elegantně vybruslit. Nešlo by domluvit se s manželem, že by syna navedl, aby se ti šel ještě jednou omluvit, slíbil, že se bude krotit a ty jsi zákaz zkrátila? Něco jako je v právní řeči „účinná lítost“ :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
18.5.20 18:57
@lucenka píše:
Velmi slušná rodina, ale chlapeček hned žaluje :palec: tomu říkám kvalitní výchova :roll:

napadlo mě úplně to samé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 19:05
@nozu píše:
A na jak dlouho ten zákaz má? Povolit zpětně není dobrý nápad. Chtělo by z toho nějak elegantně vybruslit. Nešlo by domluvit se s manželem, že by syna navedl, aby se ti šel ještě jednou omluvit, slíbil, že se bude krotit a ty jsi zákaz zkrátila? Něco jako je v právní řeči „účinná lítost“ :-)

Rekla jsem az se bude chovat slusne, tak si bude moct hrat s kamaradama. Takze neni na dobu urcitou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 19:08

Asi uz me z ty karanteny hrabe a tim jak syn doma neposloucha, vse musim rikat stokrat a neustale provokuje mladsi, tak to ve me vygradovalo a toto jsem zakazala.

• Citovat
  • Nahlásit
35
18.5.20 19:08

,,Vite, oni jsou hodne slusna rodina''- a kdyby oni slušná rodina nebyli, tak by nevadilo že syn mluvil sprostě? Nebo by ti to nevadilo tak moc? Ty je nějak obdivuješ, že přehnaně trestáš syna za takovou klukovinu? Zdá se mi, že nemáš na věci svůj vlastní názor, možná ti zbytečně moc záleží na jejich názoru, chceš se jim vyrovnat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6992
18.5.20 19:09

Teda já čekala bůhví co a on je to jen vůl a blbec :oops: :mrgreen: zrovna před chvílí jsme se vrátili z hřiště, kousek od nás kluci hráli fotbal, věk odhaduju 8-10 a slyšela jsem teda mnohem horší kalibr 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat