Svátek maminek

pistalka1974
13.5.20 09:35

Svátek maminek

Ahoj, dlouho jsem tu nebyla z důvodu pracovního vytížení, tak se s křížkem po funuse ptám, jak jste prožily svátek matek, a jak na vás byly hodné děti?
Musím se pochlubit: náš adolescent, který se normálně chová, jako že je mu máma ukradená a přiblíží se, jen když něco potřebuje, nebo když má hlad, mi dal tuhle krásnou kytičku, vlastnoručně natrhanou- se slovy: " mami mám tě moc rád". Objal mě a dal mi pusu… já dojatá k slzičkám..p. s. roušky schnoucí v pozadí na topení, prosím neřešte :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24589
13.5.20 09:40

My byli na výletě a syn mi natrhal kytku na louce :D i kdyz on asi ani nevedel, ze je nejaky den matek, dela to skoro pokazde kdyz sme venku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pistalka1974
13.5.20 10:13

@Kriss Tina tak to je miláček :srdce: Važ si toho, náš kluk to dělával taky, ale v pubertě už ne

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 10:39

Jo, tak to můj přítel při obědě svou matku seřval za to, že mu naložila jídlo na čistý talíř a a ten špinavý od polívky dala do dřezu (on je zvyklý si dávat druhý jídlo do stejného talíře, tchyně to nerada vidí a většinou mu ten špinavý vezme). Řval na ní, že si může žrát z čeho chce a nenechá si nařizovat, z čeho má žrát. No, sedmiletá dcera se rozbrečela. On práskl dveřma a je na matku uraženej 8o :zed: Tak jsem mu to vyčetla, tak mě poslal taky do háje. Řekla jsem mu, že je den matek, že by měl přijít s kytkou a ne řvát na ní. Tak jen prohlásil, že to má tedy ke dni matek. Takže máme od neděle tichou domácnost, protože tohle mu jen tak neodpustím :cert: Ještě teď se klepu vzteky. Je to hulvát, hulvát, hulvát.

Jinak já svojí mamince i tchyni koupila orchidej, krásnou, obě měly velkou radost. Já od přítele ani dětí nic nedostala. Dcera si to ještě neuvědomila a syn je malinký.

• Citovat
  • Nahlásit
24395
13.5.20 10:46
@Anonymní píše:
Jo, tak to můj přítel při obědě svou matku seřval za to, že mu naložila jídlo na čistý talíř a a ten špinavý od polívky dala do dřezu (on je zvyklý si dávat druhý jídlo do stejného talíře, tchyně to nerada vidí a většinou mu ten špinavý vezme). Řval na ní, že si může žrát z čeho chce a nenechá si nařizovat, z čeho má žrát. No, sedmiletá dcera se rozbrečela. On práskl dveřma a je na matku uraženej 8o :zed: Tak jsem mu to vyčetla, tak mě poslal taky do háje. Řekla jsem mu, že je den matek, že by měl přijít s kytkou a ne řvát na ní. Tak jen prohlásil, že to má tedy ke dni matek. Takže máme od neděle tichou domácnost, protože tohle mu jen tak neodpustím :cert: Ještě teď se klepu vzteky. Je to hulvát, hulvát, hulvát.Jinak já svojí mamince i tchyni koupila orchidej, krásnou, obě měly velkou radost. Já od přítele ani dětí nic nedostala. Dcera si to ještě neuvědomila a syn je malinký.

No ty mas milackaaaaa, jedna by mohla zavidet.To je tak na cachnuti, aby rypak do toho talire zaboril, debil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
13.5.20 10:50

Mne holky nachystaly snidani velkou, tatinek pomahal, pak vse uklidili a nechali me vseci odpocivat, odpo jeste jako darecek vyrobeny svicen a udelali jsme si piknik u vody, misto vareni jsme snedli kfc na dece :jazyk:.Kytku zadnou, ale pubertacka po mne frnkala oschly pamelisky, asi projev lasky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
13.5.20 11:08

Dostala jsem „od dcery“ (rozuměj, partner jí vrazil do ručičky) kytičku. Ještě než jí předala, zvládla jí trochu oškubat. Ale radost veliká :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pistalka1974
13.5.20 12:46
@wildcherry
@Anonymní píše:
Jo, tak to můj přítel při obědě svou matku seřval za to, že mu naložila jídlo na čistý talíř a a ten špinavý od polívky dala do dřezu (on je zvyklý si dávat druhý jídlo do stejného talíře, tchyně to nerada vidí a většinou mu ten špinavý vezme). Řval na ní, že si může žrát z čeho chce a nenechá si nařizovat, z čeho má žrát. No, sedmiletá dcera se rozbrečela. On práskl dveřma a je na matku uraženej 8o :zed: Tak jsem mu to vyčetla, tak mě poslal taky do háje. Řekla jsem mu, že je den matek, že by měl přijít s kytkou a ne řvát na ní. Tak jen prohlásil, že to má tedy ke dni matek. Takže máme od neděle tichou domácnost, protože tohle mu jen tak neodpustím :cert: Ještě teď se klepu vzteky. Je to hulvát, hulvát, hulvát.Jinak já svojí mamince i tchyni koupila orchidej, krásnou, obě měly velkou radost. Já od přítele ani dětí nic nedostala. Dcera si to ještě neuvědomila a syn je malinký.

To je fakt hajzl. Tohle udělat můj chlap, asi by mi to otevřelo oči a zvažovala bych naši další společnou budoucnost. Jestli se takhle chová k mámě, jak se bude po čase chovat k tobě?

• Citovat
  • Nahlásit
pistalka1974
13.5.20 12:47

@Kotatko03 holčička sladká

• Citovat
  • Nahlásit
pistalka1974
13.5.20 12:49

@wildcherry já jsem vynechala mého zlatého chlapa, on mi pomáhá pořád, jak může a ještě dneska mi nosí kytičky. Ale synek tohle dělá už dnes výjimečně.. možná ho do toho taťka postrčil, nevím, ale dojalo mě to..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 13:02
@pistalka1974 píše:
@wildcherryTo je fakt hajzl. Tohle udělat můj chlap, asi by mi to otevřelo oči a zvažovala bych naši další společnou budoucnost. Jestli se takhle chová k mámě, jak se bude po čase chovat k tobě?

jojo, taky zvažuju. Tchyně sice tvrdí, že ho takhle nevychovala, ale já si myslím, že jo. On byl tak vychovávanej, že ženská je hadr, chlap je někdo. On jeho otec se k ní nechoval moc dobře a on to prostě převzal. U mamky byl zvyklej, že se proti tátovi nikdy neohradila, neozvala, až pak ke stáru, když jsem přišla do rodiny já a viděla, že to jde. Já si od tchána nenechala většinou nic líbit a on to tedy ani moc nezkoušel. Po smrti tchána se začala ohrazovat, ale stejně prostě je zvyklá kolem toho chlapa skákat, podsluhovat mu, i když je na ní hnusnej, no. A ke sporům s jeho máti dochází takhle často, někdy si za to opravdu tchyně může sama, já se s ní občas taky chytnu, ale tentokrát to přehnal on :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
pistalka1974
13.5.20 14:58
@Anonymní píše:
jojo, taky zvažuju. Tchyně sice tvrdí, že ho takhle nevychovala, ale já si myslím, že jo. On byl tak vychovávanej, že ženská je hadr, chlap je někdo. On jeho otec se k ní nechoval moc dobře a on to prostě převzal. U mamky byl zvyklej, že se proti tátovi nikdy neohradila, neozvala, až pak ke stáru, když jsem přišla do rodiny já a viděla, že to jde. Já si od tchána nenechala většinou nic líbit a on to tedy ani moc nezkoušel. Po smrti tchána se začala ohrazovat, ale stejně prostě je zvyklá kolem toho chlapa skákat, podsluhovat mu, i když je na ní hnusnej, no. A ke sporům s jeho máti dochází takhle často, někdy si za to opravdu tchyně může sama, já se s ní občas taky chytnu, ale tentokrát to přehnal on :cert:

To jo, to máš pravdu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat