Syn myje otce

Anonymní
18.12.19 21:44

Syn myje otce

Dobrý den, jaký máte názor na to, že tatínek chce po synovi, aby ho syn koupal? Vysvětlím podrobněji - táta se jde ráno koupat a vždy říká synovi pojď mě osprchovat, namydlit… Prý ho syn sprchuje a mydli mu hrudník, prsa. Synovi jsou 3 roky. Když si syn hraje a tatínek se jde sprchovat, tak syna odvolává od hry a říká mu pojď mě osprchovat. Když si třeba malujeme na papír, několikrát ho z vany volá ať mu jde pomoct se vykoupat. Mě (jsem maminka) to nepřijde normální a vadí mi to, řekla jsem mu to, že mi to vadí, ale to je vždy zle, pokud se zmíním, že mi toto vadí. Jsem pak podle něho netolerantní, sobecka atd. Tatínek se se synem koupou i večer - to chápu, na tom nevidím nic špatného, ale opět večer když se koupou, syn mu mydli prsa, hrudník… Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21156
18.12.19 21:46

Že jsi trollík, maminko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10533
18.12.19 21:48

Že jsi praštěná, pokud tohle řešíš. Prostě to malého asi baví a táta je rád, že má některou činnost, kdy ho může mít pro sebe. To je asi jako by se můj muž měl rozčilovat, že mi náš dvouletý automaticky strká ruku do výstřihu, když se tulí. I když ho od 11 měsíců nekojím. Nevím proč, ale líbí se mu to, cítí se tak dobře. Možná se tím zahřívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10533
18.12.19 21:50

Jinak ještě dodám, že syn je manželovým chlupatým hrudníkem taky fascinovaný a jak může, tak ho za ty chlupy tahá. Ale manželovi je to nepříjemné, tak ho nenechá. Tomu tvému to zřejmě nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
18.12.19 21:50

Proč teda nezasáhnete Vy jako máma, že tohle není normální a že se Vám to nelíbí? Však až to kluk řekne ve školce (koupu tatínka),tak k vám přijde sociálka :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34675
18.12.19 21:52
@stinga píše: Že jsi trollík, maminko

Taky si myslim, jestli to nepsal spis starsi nevlastni braska :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3400
18.12.19 21:53
@Aduš8 píše: Že jsi praštěná, pokud tohle řešíš. Prostě to malého asi baví a táta je rád, že má některou činnost, kdy ho může mít pro sebe. To je asi jako by se můj muž měl rozčilovat, že mi náš dvouletý automaticky strká ruku do výstřihu, když se tulí. I když ho od 11 měsíců nekojím. Nevím proč, ale líbí se mu to, cítí se tak dobře. Možná se tím zahřívá.

Tohle dělali všechny moje děti holky i kluk :wink: myslím tu ruku do mého výstřihu…

Ale jako úplně standardní to, co ten táta dělá není… :think: večerní koupání ok, ale proč i ráno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10533
18.12.19 21:56

@welovefashion tak pokud je syn v období, jako u nás, tak to může být jediná činnost, kdy ho má pro sebe. Protože u nás momentálně mami hrát, mami papat, mami pápá. Je na mě teď hodně fixovaný a táta taky hledá záminky, jak si ho trochu užít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 21:58

No asi zalezi co vse mu myje…na vecernim koupani nevidim nic spatneho, ale odvolavat syna ze hry jen proto, ze je tatinek liny se namydlit :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
12933
18.12.19 22:01
@Anonymní píše:
No asi zalezi co vse mu myje…na vecernim koupani nevidim nic spatneho, ale odvolavat syna ze hry jen proto, ze je tatinek liny se namydlit :nevim:
:pankac: No presne.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6145
18.12.19 22:05

Nase malou ted zacalo zajimat co na mama pod halenkou fascinujou ji knofliky… jsem zvedava kdy zacne svlikat navstevy. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
18.12.19 22:32

Představte si, že byste žili v Americe nebo v Norsku, a syn by to někde řekl, tak už jste bez dítěte. Buďme rádi, že jsme ještě trochu tolerantní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30605
18.12.19 22:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, jaký máte názor na to, že tatínek chce po synovi, aby ho syn koupal? Vysvětlím podrobněji - táta se jde ráno koupat a vždy říká synovi pojď mě osprchovat, namydlit… Prý ho syn sprchuje a mydli mu hrudník, prsa. Synovi jsou 3 roky. Když si syn hraje a tatínek se jde sprchovat, tak syna odvolává od hry a říká mu pojď mě osprchovat. Když si třeba malujeme na papír, několikrát ho z vany volá ať mu jde pomoct se vykoupat. Mě (jsem maminka) to nepřijde normální a vadí mi to, řekla jsem mu to, že mi to vadí, ale to je vždy zle, pokud se zmíním, že mi toto vadí. Jsem pak podle něho netolerantní, sobecka atd. Tatínek se se synem koupou i večer - to chápu, na tom nevidím nic špatného, ale opět večer když se koupou, syn mu mydli prsa, hrudník… Co si o tom myslíte?
Že to smrdí trollem. Nebo máš hodně čistotnýho manžu. Snad mu nemydlí i pinďoura.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5572
18.12.19 23:01

@Russet
No proto se přece nechává mydlit. Jinak by se namydlil sám a pak by si s malým šel kreslit. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2779
18.12.19 23:22

Sakra, my jako deti zas mamce drbaly zada kartacem a bracha tatkovi holil vousy, jeste si u toho zpivali hospodsky odrhovacky. Ted si rikam, ze byl tatka dost odvaznej, bracha jeste ani do skoly nechodil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat