Syn nechce spát u sestry

4
19.4.21 09:18

Syn nechce spát u sestry

Ahoj holky potřebuji radu
Syn 1 rok
A dcera 8 let
Syn nechce spát nikde jinde než u nás v ložnici
Dceru sme v 1 roce přesunuly a byla tam sama a bylo vše v klidu
A teď u syna nevím :nevim:
Dcera spí cca o 30 minut dřív než jdu ukládat malého
Ale on ne a ne usnout
A když náhodou tak se celou noc budí
Co mám dělat? :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21074
19.4.21 09:19

A nechat ho ještě u sebe? Je nutné ho hned v roce strkat do pokoje, když tam byt nechce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
elibro
19.4.21 09:21

A jak má teď usínat? Jaký je postup?

• Citovat
  • Nahlásit
10042
19.4.21 09:21

Nechat ho u sebe? Mám tříletého synka a spí s námi většinu noci. V roce je ještě malý na to spát sám. S tím že to dcera zvládla v roce neznamená, že syn to bude mít stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31285
19.4.21 09:22

@Nicol6373
Nechat ještě u sebe. Syn šel do svého až v 2,5 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
19.4.21 09:22

Vždyť je to bobiš malinkej, proč musí jít s úderem prvních narozenin pryč z ložnice? Nechala bych si ho tam dokud může spát v malé postýlce a nebo neprojeví zájem o pokojíček. Nicméně teda mají od sebe velký věkový rozdíl, dcera půjde za chvíli do puberty a bude mít pokoj s batoletem? Nejde to zařídit nějak jinak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5949
19.4.21 09:27

To chceš dát dohromady do pokoje osmiletou malou slečnu s batoletem?
Vždyť se nevyspí nikdo z nich. Dcera si za chvíli začne vodit kamarádky a to má mít v pokoji dětskou postýlku a batole? Je mi líto obou, jak holky tak batolete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Danny_XY
19.4.21 09:30

Taky bych ho nechala u vás ;) nevím, jestli spí s vámi v posteli a nevyspíte se kvůli tomu, nebo jestli má postýlku. Ale málokteré mimčo (pro mě je roční ještě mimčo) dá přesun takhle brzy. Někdy je lepší věci přijmout tak, jak jsou a nebojovat s tím.

• Citovat
  • Nahlásit
101
19.4.21 09:32

Nechala bych ho ještě u sebe asi potřebuje víc času… každé dítě je jiné :) ještě bych počkala a dala mu čas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5793
19.4.21 09:36
@Nicol6373 píše:
Ahoj holky potřebuji radu
Syn 1 rok
A dcera 8 let
Syn nechce spát nikde jinde než u nás v ložnici
Dceru sme v 1 roce přesunuly a byla tam sama a bylo vše v klidu
A teď u syna nevím :nevim:
Dcera spí cca o 30 minut dřív než jdu ukládat malého
Ale on ne a ne usnout
A když náhodou tak se celou noc budí
Co mám dělat? :zed: :zed:

Nechat ho u sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
19.4.21 09:49

Asi jsem v tom divná, ale s dětmi spíme už čtvrtý rok a děsím se toho, až budou chtít spát samy, spí se mi vedle nich moc dobře a budou mi tady pak moc chybět. Takže já bych byla ráda, že miminko chce spát s námi a užívala bych si toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63694
19.4.21 09:54

@Nicol6373 je mu rok, nech ho u sebe.. Časem dozraje a bude chtít sám spát v pokojíku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1790
19.4.21 10:41

@Nicol6373 Myslím si, že 8 letá a tedy školačka se potřebuje pořádně a v klidu vyspat. Což s 1 ročním bráchou v pokoji nejde…nevěřím tomu, že by spal celou noc v klidu, ale i kdyby.
Měl by být buď u vás a nebo do budoucna (jestli je ta možnost) ve svém vlastním pokoji. A ne v pokoji se sestrou o tolik let starší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 10:43
@Beckyttine5 píše:
Asi jsem v tom divná, ale s dětmi spíme už čtvrtý rok a děsím se toho, až budou chtít spát samy, spí se mi vedle nich moc dobře a budou mi tady pak moc chybět. Takže já bych byla ráda, že miminko chce spát s námi a užívala bych si toho

Mám to podobně :oops: spím v jedné posteli se sedmiletou ( žijeme samy) a úplně si to užívám. Strašně dobře se nám spí a dokud sama nebude chtít, určitě ji z postele nevyhodim.

• Citovat
  • Nahlásit
924
19.4.21 12:22

Není to úplně k tématu, ale obdivuji všechny, kteří zvládnou spát se svými dětmi v jedné posteli. Syn se od mala v postýlce/posteli během noci několikrát otočil o 360°, takže spaní s ním bylo za trest :lol: Buď jsem na sobě měla jeho hlavu nebo nohy :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat