Uspávání pokaždé s pláčem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
48
12.4.21 23:18

Uspávání pokaždé s pláčem

Ahoj. Prosím radu, uklidnění, cokoliv mi dodá energii. Mám 7 měsíčního syna. Každé uspávání brečí. Občas jen tak v klidu usne, ale na ruce. Každé uspávání je na ruce. Houpu, pouštím šum. Někdy usne hned, někdy to trvá třeba 15 minut. Je vidět, že je unavený a chce spát. Dělá to už od miminka. Někde jsem četla, že to je vývojem, zpracovávání dne a pod. Jenže pořád někdo říká, že z toho vyroste. Taky si myslím, že do 15 to dělat nebude :roll: jde mi o to, že by jsme chtěli druhé dítě, aby k sobě byli blízko. To za této situace nejde. Neumím si představit, že jsem ještě k tomu těhotná a vyčerpaná. Už takhle toho mám plný kecky. Ale čím dál tím víc, jak se vyvíjí je uspávání obtížnější. Dřív „jen“ plakal. Teď už dělá mosty a to na ruce, kope nohama, tahá mě za oblečení. Zkoušela jsem položil a chvíli nechat, jestli usne sám. Zkoušela jsem kočárek doma. Hladit, mazlit. Nechat víc unavit, dát spát dřív, později. Nic, to samý. Spí s námi i v posteli. Máte s tím zkušenost? Začínají si stěžovat i sousedi. Nemůžu jim vysvětlit, že s tím nic nemůžu dělat. Nabízí se jedno řešení a to uspávat v nosítku. A co potom? I kdybych to tak dělala a pak opatrně položila, jednou ho budu muset uložit normálně. K tomu stejně tak nejde být těhotná. Především jde o klid a o to, že jsem už opravdu unavená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20600
12.4.21 23:32

Nosítko mi fungovalo, po usnutí jsem se naklonila nad postel, odepla, dítě pokračovalo ve spaní na nosítku v posteli.
Zkusila bych cokoliv, co funguje TEĎ. Bez ohledu na to, co bude jednou, stejně se to do té doby x-krát změní.
A nestresuj se těhotenstvím, to stejně nejde na povel, no tak budou mít větší rozestup, je to takový problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
13.4.21 00:01

To uspávání je boj. Vselijake nošení na rukou ( máme 9 kilové miminko, 7 měsíců ) to bych zdechla než bych ji unosila na rukou ke spánku. Od začátku jidam do postýlky nebo do kočáru. Ona to už má spojené se spánkem…Buď spí nebo ne…Ale ty píšeš že ti cca za 15 minut usne to není úplně marný? a že s vama spí v postely? taky snama spí v postely cca Ob den. :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
13.4.21 01:44

Skusila by som hacku, nam velmi pomohla. Aj ked mala dcerka nocne besy v hacke hned usla. A syna som bezne nejaku dobu uspavala len v nositku, nosila som do 25-30.tt bez problemov, oni v tom nositku vacsinou usnu rychlo, nie je to zataz na hodinu, takze to tehotenstvo nevylucuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17807
13.4.21 07:39

Zkus vsechno, co myslíš, že pomůže :hug: U nas bylo spaní pul roku uplny peklo a každý zhruba mesic fungovalo neco jinyho (a vzdycky jen to a nic jinyho). Ještě když bylo dceři 11mes. tak jsem tu kňourala v diskusi. A za dva mesice poprve spala celou noc. Není to zatím pokaždé, ale je líp a líp.

Pokud se spaní zničehonic zhorší, tak u nas jsou vždy pachatelem zuby a/nebo velky skok ve vývoji. Drz se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
13.4.21 07:54

No pises jen o uspavani, ne o tom, jak pak spi..jako kdyz dite breci, je 15min jako vecnost, ale objektivne to neni moc..neodkladala bych kvuli tomu dalsi dite..nez pocnes, nez bude tehotenstvi fyzicky znat (za predpokladu, ze nebudes blit), nez se narodi..to uz bude starsi v pohode…muzes zkusit nejakou literatutru..treba kazde dite muze dobre spat..byla i na ulozto..ja se podle tech rad tak nejak +- ridila a dcera nekdy tak od 8 - 8,5 mesicu spi sama celou noc..a vlastni postylku jste mu zkouseli dat? Ja bych treba v nositku neuspavala, ani chozenim s ditetem v ruce po byte…je to zvyk, ktery si ted vydobyva, melo by se zacit ucit, uklidnit se pred spanim samo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5568
13.4.21 08:12

Ahojky, a ty jdeš spát s nim, nebo jsi pak ještě vzhůru? My třeba chodíme spát všichni spolu cca ve 21, takže všichni jdou do postele a dům se zhasne. Dáme dobrou noc staršímu, lehnem si, dítě s nama, a spi se. Zatím ještě nebyl problém, ze by takto nemohl usnout, spis nemuze usnout, když bych ho chtěla či potřebovala plánovaně uspat :lol: Třeba z tebe mrně cítí, ze chceš ještě něco dělat, čeká akci, a spát se mu proto nechce :lol: oni na to mají čuch :lol: :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
13.4.21 08:26

@Semtex chodím spát s ním. Problém je i ve dne během uspávání. Spát chce, ale pokaždé brečí. Brečí někdy i ze spaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
13.4.21 08:31

@Melodie91 do 3 měsíců spal ve své a celkem hezky. Budil se jen jídlo i po 6 hodinách a hned zase spal. Pak se začal budil častěji. Měli jsme poslední dobou období, že se budil 12×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat