Syn pláče za všechno

29.3.17 15:25

syn place za vsechno

Dobry den, už si nevim dál rady, chtela bych vás poprosit o pomoc. můj 4,5 lety kluk plače pořád když se nedeje neco tak, jak on chce, nebo teda jak by se melo dit, nebo tak ja se to delo včera. Například - jdeme z hriste a od se pozdravi, ale jedna ze tří maminek se mu neodzdravi, spusit pláč… nebo dnes ve skolce nebyli kapesniky a on si poteboval utrýt nos, tak mu dala p. kuchařka obrousek, tak spustil pláč…protože do obrousku se prece utira pusa po jídle a ne nos..a tahle je to u spousty situaci a ja nevim jak mam reagovat, v tu chvili kdyz to dela, se nedá delat nic, ale pak když se uklidni, nevím co delat, jestli mu ríkat, že to se nedelá a nejak to v nem „zlomit“ nebo uznat jeho zlost ako prejav citu…nebo snad s toho vyroste..nebo je to nejaká vážnejší porucha? NEMÁTE NEKDTO TAKY PODOBNOU SKUSENOST, DEKUJI

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5628
29.3.17 15:29

@lienocka28 a jak se chova jinak?? K ostatnim detem treba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9422
29.3.17 15:32

Tak to dělá moje dítě taky, ale méně často a u něj je to účelové, jsme ho moc rozmazlili, tak ted to musíme odbourat.

a Tvého syna-tak příčinu nevím, ale že by byl neurotik? těžko říct, takhle je to moc vytržení z kontextu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 15:36

Jinak je vsechno v poradku bych rekla, s detmi si hra mit, je ve skolce novy, deti nebije, nebo co, ale ani se moc nekamarati..je spis introvert…proste jenom place, vzdy kdyz se neco stane inak jako bezne, nebo kdyz nestihne udelat neco co rekla p. ucitelka,…treba…deti se mali jit vycurat a umyt ruce a on se rozbrecel, protoze na nej nezbyl v tu chvili zachod a u p. ucitelka prece rekla, ze se maju jit vycurat..chctel poslechbout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5628
29.3.17 15:40

@lienocka28 mne to prijde takovy uzkostny..i jinak ma sklony chapat veci doslova?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 15:45

Prave casto potrebuje vysvetlit veci i dvakrat…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama