Syn si holí penis

Anonymní
28.11.20 14:48

Syn si holí penis

Dobrý den, promiňte že píšu anonymně, ale přijde mi to jako osobní téma. Takže včera, když se můj 14 letý syn koupal, tak jsem šla do koupelny a nevěděla jsem, že je ve vaně, když jsem otevřela dveře, tak si zrovna holil penis… Žiletku rychle schoval a dělal, že se nic neděje.
Nevím, co mám dělat, mám to s ním řešit?
Já i manžel se holime, ale podle mě na to kluk ve 14 má ještě čas. Co si o tom myslíte, mám ho nechat? Děkuji a hezký den

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6954
28.11.20 14:53

Tak já bych ho nechala.
14 let určitě není málo. Pokud mu to takto vyhovuje.
Já se holila taky ve 14.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
28.11.20 14:54
@Anonymní píše:
Dobrý den, promiňte že píšu anonymně, ale přijde mi to jako osobní téma. Takže včera, když se můj 14 letý syn koupal, tak jsem šla do koupelny a nevěděla jsem, že je ve vaně, když jsem otevřela dveře, tak si zrovna holil penis… Žiletku rychle schoval a dělal, že se nic neděje.
Já i manžel se holime, ale podle mě na to kluk ve 14 má ještě čas. Co si o tom myslíte, mám ho nechat? Děkuji a hezký den [/5citace]

Nechala bych ho být. Snad si neublíží tou žiletkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23880
28.11.20 14:55

Pokud se oba dospělí holite, tak to zřejmě syn bere jako automatickou součást hygieny. Nechala bych ho. Holky se taky už ve čtrnácti budou holit, nejen nohy a podpaží…
Nechala bych ho, maximálně ho můžete poučit o případné péči-pena na holení nebo voda po holení, ať si nezadelava na nějaký nežidy, a ideálně ať používá vlastní kvalitní žiletku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5629
28.11.20 14:56

Co chceš na tom řešit, 14letej kluk si snad může rozhodnout jestli bude oholenej, nebo chlupatej.. Dcera ani nedopustila aby ji nějaké chlupy vyrostly, holila se od 13let, nenapadlo by mě to zakazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
28.11.20 14:56
@Anonymní píše:
Já i manžel se holime, ale podle mě na to kluk ve 14 má ještě čas. Co si o tom myslíte, mám ho nechat? Děkuji a hezký den

Není to brzy, puberta no :nevim:
Prostě už to není ten tvůj malej chlapeček :)
Měla bys být ráda, že dbá o svou hygienu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
28.11.20 14:57

Matko neser.
(to je z Pelíšků a k tematu se to hodí)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8147
28.11.20 15:00

Koupila bych mu k Vánocům vlastní kvalitní sadu an holení a dala mu pokoj. Vždyť je to jeho tělo a nedělá nic strašného. Lepší, než kdyby byl čuník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
28.11.20 15:05

@Hoa Mai jen doufám, že chlupy nepovažuješ za čuníka :)

Myslím, že chlapec dělá i mnoho jiných věcí, než nějaké holení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
28.11.20 15:05
@Hoa Mai píše:
Koupila bych mu k Vánocům vlastní kvalitní sadu an holení a dala mu pokoj. Vždyť je to jeho tělo a nedělá nic strašného. Lepší, než kdyby byl čuník.

Kdyby měl pubické ochlupení, byl by čuník?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6152
28.11.20 15:07

Penis? Fakt si holi penis? Jako chlap si nedokazu predstavit, ze bych si holil penis. Jako okoli penisu nebo koule, ano. Ale primo penis?

Jinak to nereste a nechte to byt, at si holi co chce. Max mu kupte pod stromek jeho vlastni vybaveni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5530
28.11.20 15:08

No chudák kluk, jestli mu plánuješ zakazovat se holit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
569
28.11.20 15:09

Naučte se klepat, to je to nejvíc, co proto můžete udělat páč když tam vrthnete, on se lekne, nečeká to, tak se může říznout. Nic víc není třeba, je to jeho tělo a věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
28.11.20 15:29

Jeeezis, jediny, co bych s nim resila, je at se nauci zamykat v koupelne i pokoji, pokud potrebuje soukromi a dala mu penize, at si na to holeni poridi vlastni poradnou ziletku a nejakej gel. A urcite neni brzo zaukolovat manzela, at s nim probere bezpecnej sex, ze ne od holky znamena ne a ze ji muze oplodnit i z prerusovane souloze, at brzy neresite vnoucata. Staci si precist nektere prispevky tady a je ti jasny, ze ne vsechny mlady holky davaly na hodinach biologie pozor. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
28.11.20 15:33
@Villanelle píše:
Jeeezis, jediny, co bych s nim resila, je at se nauci zamykat v koupelne i pokoji, pokud potrebuje soukromi a dala mu penize, at si na to holeni poridi vlastni poradnou ziletku a nejakej gel. A urcite neni brzo zaukolovat manzela, at s nim probere bezpecnej sex, ze ne od holky znamena ne a ze ji muze oplodnit i z prerusovane souloze, at brzy neresite vnoucata. Staci si precist nektere prispevky tady a je ti jasny, ze ne vsechny mlady holky davaly na hodinach biologie pozor. :)

Ve 14 už je to naopak na poslední chvíli, v některých případech už i pozdě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat