Syn spí moc dlouho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika729
Nováček 4 příspěvky 24.11.11 14:50
Syn spí moc dlouho

Dobrý den mám 15 letého syna a ten spí 15+ hodin. Často zaspává do školy usne klidně v 22:00 ale probudí se okolo 14:00. Ze začátku tohoto stavu jsme mu nevěřily, že zaspává ale jednou manžel zůstal doma jen aby to zkontroloval opravdu syn spí strašně dlouho nic nebere alkohol nepije nekouří. Jeho zdravotní stav byl vždy dobrý v děctví byl minimálně nemocný. Prosím o radu protože jeho absence jsou už opravdu moc veliké.

Děkuji Veronika.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tumpach
Kelišová 6658 příspěvků 24.11.11 14:53

dej budíčka :lol:

Veronika729
Nováček 4 příspěvky 24.11.11 14:55

Budík má i buzení telefonem ale jako by byl mimo když s ním ráno mluvím a to skoro ani většinou to jenom zavěsí

Stevia
Závislačka 3775 příspěvků 24.11.11 14:58

Ahoj.úpně si mě přesunula několik let zpět,ufff…
V tomhle věku mi kluci taky spali hodně.Ten jeden tedy ponocoval a ráno taky nevěděl,kdy má vstávat.
Já jsem je budila,nic jiného nepomáhalo.Bylo to tedy hustý období,oni samo naštvaný,jako každej,kdo je buzenej a nechce se mu…Navíc v tomhle věku nedokážou domyslet následky (viz.zameškané hodiny a další s tím spojené) bylo to myslím pro všechny krušné období…

BohunkaP
Neúnavná pisatelka 15027 příspěvků 24.11.11 15:02

Víš, nezlob se, ale jakou radu čekáš na internetu - diagnózu přes webkameru? 8o

Že „jeho zdravotní stav byl vždycky dobrý“, to je sice úžasné, ovšem nemusí to tak být neustále… Vezmi ho k doktorovi na pořádné vyšetření, krevní obraz, atd.

Veronika729
Nováček 4 příspěvky 24.11.11 15:08

Promiň bylo tu téma ohledně spaní tak jsem se zeptala… možná s tím někdo má zkušenosti a poradí..

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 24.11.11 15:08

Veroniko,já byla odmalička spavá,ještě když jsem přišla v první třídě domů,šla jsem spát :oops: a pustilo mě to paradoxně až s dětma :mrgreen: Záleží,jestli byl spavej od mala…

Jinak naprosto souhlasím s Bohunkou,vezmi ho k doktorovi a budeš mít jasno ;)

Veronika729
Nováček 4 příspěvky 24.11.11 15:10

když byl malý spal normálně tohle spaní trvá už asi měsíc

Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 24.11.11 15:11

Já mám doma taky ospalého puberťáka, naštěstí jsem ráno doma, tak ho z postele vytáhnu. Ale je ták strááášně poooomalej, no na zabití ;) Veroniko, možná je to jen nedostatek vitamínů (nebo zimní spánek ;) ), zkus se třeba i poradit s doktorem, ale vcelku si myslím, že je to běžný. :mavam:

Baslerinda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.11 15:11

Veroniko pro tvůj klid s ním zajdi k Dr.,ať se mu udělají náběry alespoň na základní krvák. I já miluju spaní, jdu spát ve dvě ráno a vstávám další den ve tři odpoledne nebo až když mám hlad. Tedy pokud nesloužím v práci nebo nemám vyřizování ve městě apod. Určo to nic nebude, prostě se jen rád vyspí.

Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 24.11.11 15:30

Muze mit nejakou poruchu, to neni sranda!!! A vy co odpovidate ironicky a nadrazene: proc to teda vubec komentujete?! Nechte si vynalozene usili na jine diskuze!!!
Sestra mela taky poruchu spanku a kolem 19 let to samo prestalo :nevim: radeji s nim fakt nekam zajdi!!!

Dajdula
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 24.11.11 15:37

Mám takového manžela, usne kdykoliv a kdekoliv, jinak je zdravý. Přišel před chvílí z práce a co myslíte, že dělá? Spí. a bude spát dokud ho nevbudím. Když jsme byli na dovolené, tak jsem ho nachávala spát, jak chtěl on ( nebo spíš spal stejně jako prcek ). Spal 16 hod. denně a spal by i víc.Jestli na něco přijdete, dej vědět, taky už nevím, co s ním. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.11 16:08

treba ponocuje ani o tom nevite…

to byl v 15 muj pripad, v noci jsem se vykradla ven a nad ranem jsem se vracela, a pak jsem spala do jedny odpoledne, nasi taky mysleli, ze jsem divna…

MUFICE
Hvězda diskuse 48782 příspěvků 24.11.11 16:08

Tak 15h je teda dost, kdyby spal těch 10 - 12h, tak bych se nedivila, taky jsem takhle o víkendu vyspávala. Není to třeba nějaký únavový syndrom nebo porucha spánku? Zašla bych s ním radši k doktorovi, at ho vyšetří.

mersii
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 24.11.11 16:23

no co ja si pamatuju ze svych pubertalnich let tak sem to vlastne taky dost prospala :D
ale pak jsem s tim mela problem tak kolem tech cca 18 let. to sem byla fakt K.O. celkem mi pomohlo doplnit vitaminy. myslim ze tenktrat mi chybelo zelezo, ale nechcu kecat… jinak muze byt zrovna v takovem tom vyvinu nebo jak se tomu rika..kazdopadne na tu krev bych sla

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama