Syn vůbec neprdí

1093
3.5.20 20:05

Syn vůbec ,,neprdí"

Ahoj holky, starší syn 7. let vůbec neprdí, nebo jsem ho nikdy neslyšela..je to možné?
Mladšího syna někdy slyším, nebo i sám řekne že si to..
Nesetkal se s tím někdo? není to špatně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19565
3.5.20 20:10
@pocker píše:
Ahoj holky, starší syn 7. let vůbec neprdí, nebo jsem ho nikdy neslyšela..je to možné?

Pujcim ti meho stejne stareho a rychle te tyhle obavy prejdou :mrgreen: proc by mel prdet? Pokud ho neboli bricho, neni duvod „nutit“ ho do prdeni. Ja taky neprdim, pokud nesnim kilo hrasku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 20:11

:lol: Já třeba do 15 vůbec neprděla (jakože zvuk a odér nebyly, plyny ale asi odcházely :mrgreen: ), až co přišla menstruace a PMS, tak to jednou za měsíc stojí za to… :lol: Hodně lidí prdí tiše. :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
18479
3.5.20 20:15

Když vynechám věci které mi dělají problém, tak to taky neznám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11328
3.5.20 20:21

Já myslím, že ten náš prdí i za toho vašeho :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
3.5.20 20:30

Nudná neděle, co? A co třeba kdyby prděl, ale ty jsi to neslyšela a necítila, hm? To je ale hlavolam :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
3.5.20 21:34
@pocker píše:

Jsou prostě delikatni chlapecci. Meho taky nikdy neslysim, citila jsem „neco“ asi 2×. Tvrdi, ze mu to vadi u jinych i u sebe, takze chodi do samoty. Doma pred sebou proste neprdime a i me to vadí, pokud nekdo neni kojenec ;)

• Citovat
  • Nahlásit
15124
3.5.20 23:25

My teda doma normálně prdíme, starší prdí tak nějak normálně a za ty neprdící lidi na planetě to děláme já s mladším..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat