Syn je často nemocný (astma, alergie a rozbouraná psychika)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 16:54
Synovi Je Špatně

Ahoj Syn Je Často Nemocný Má Astma Alergíí A Má Trošku Rozbouranou Psychiku A Chodíme Na Kardiologí A To Je Ten Problém Dle Mého Je Paní Doktorka Trošku Neprofesionální Dostal Holtera A Ten Ukázal Velice Často Zvýšený Puls Ale Prý To Není Na Léky Ale Mlády Mi Tu Málem Kolabuje Vždy A Už Dlouho Jenže Doktory To Nezajíma Jakmile Vyjde 10 Schodu Je Mu Zle A Motá Se Mu Hlava Muže Jen Sedět A Je Mu Zle Pořád Si Stěžuje Už Nevím Jak Dál Jsem Z Toho Na Prášky Chci Mu Pomoct Ale Fakt Už Nevím Jak :nevim: :nevim:

Reakce:
Halamka
Závislačka 3883 příspěvků 04.02.19 16:57

Proč začínáš slovo velkým písmenem?
Pokud máš pochyby o léčbě, objednej se na konzultaci k jinému lékaři. Jako psychika dělá hodně. Kolik je synovi?

Fany97
Kecalka 107 příspěvků 04.02.19 16:57

Pokud vám nepomůže doktor, zkuste pohotovost

Verun83
Echt Kelišová 9266 příspěvků 33 inzerátů 04.02.19 16:58

Je nutne takhle psat? Neda se to cist.

1. velka pismena jsou jen na zacatku vety. Mezi souvetim jsou carky, na konci vety tecky. Zakladni skola. :roll:
  1. bez k jinemu lekari, na to mas narok.
mroe
Neúnavná pisatelka 15090 příspěvků 04.02.19 16:58
@Anonymní píše:
Ahoj Syn Je Často Nemocný Má Astma Alergíí A Má Trošku Rozbouranou Psychiku A Chodíme Na Kardiologí A To Je Ten Problém Dle Mého Je Paní Doktorka Trošku Neprofesionální Dostal Holtera A Ten Ukázal Velice Často Zvýšený Puls Ale Prý To Není Na Léky Ale Mlády Mi Tu Málem Kolabuje Vždy A Už Dlouho Jenže Doktory To Nezajíma Jakmile Vyjde 10 Schodu Je Mu Zle A Motá Se Mu Hlava Muže Jen Sedět A Je Mu Zle Pořád Si Stěžuje Už Nevím Jak Dál Jsem Z Toho Na Prášky Chci Mu Pomoct Ale Fakt Už Nevím Jak :nevim: :nevim:

Jakeho mel Holtera? U jakeho lekare byl? Nejak se mi nezda, ze by internista nebo kardiolog nepoznal, ze mu neco je ( pokud mu skutecne neco je). Co znamena, „ma trosku rozbouranou psychiku“ ?

Alušáček
Závislačka 3406 příspěvků 04.02.19 17:03

Kolik mu je? Na tvém místě bych šla k jinému doktorovi, takový stav není normální.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 17:04

Promiňte Za Styl Písma Ale Mám Naj****ou Klávesnici Synovi Je 12 Holtera Měl Na Tlak A Na Puls Klasickou Manžetu Má OCD (Obsedantně Kompulzivní Poruchu) Deprese
Byli Jsme U Kardioložky K Jinému Lekaři Jdeme Ale Tohle Mi Říkají Všichni Doktoři Jednou Jsme Na Pohotovost Šli A Oni Na To Že Máme Ihned Říct Doktorce Že Jsme Tam Byli A Že Doporučili Léky Na Puls Ale Doktorka Je Nechce Napsat Prý Je Moc Mladý :( A Hlavně Jsem Myslel Nějaké Řešení Dokud Nebudeme Mít Nového Lékaře Obklady Nebo Tak By Nepomohly ? Aspoň Na Tu Bolest Hlavy No A Kdyžtak Budeme Muset Na Pohotovost Vždy Když Mu Bude Špatně Protože Léky Tam Napsat Nemužou :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 13771 příspěvků 04.02.19 17:06

a jaký má puls po námaze?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 17:08

Po Námaze V Normě Ale Když Je V Klidu Tak Mu Je Blbě A Má Normálně Puls Např 130 Klidně I Víš Chápu Že Do Něj Nechce Cpát Léky To Já Taky Ne Ale Nechci Aby Mi Někde Skolaboval

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2074 příspěvků 04.02.19 17:14

Máš samozřejmě nárok změnit lékaře a vyžádat si jiný posudek.

Ale z toho, co píšeš, nevyplývá, že by byl lékař neprofesionální. Výkyvy v pulzu nejsou nic neobvyklého a jsou přirozenou reakcí těla, když třeba chlapec hraje náročnou hru na počítači, příliš rychle vyjde schody, rozčílí se apod. Když vyskočí pulz, opravdu to není samo o sobě na léky.

Spíše uveď, jaké jsou psychické problémy syna. Pokud je třeba úzkostný, pulz mu vyskočí při každé „blbosti“. Astma a alergii kardiolog neřeší. Kolapsy mnohem pravděpodobněji souvisí s psychickou odolností syna, než s nárazově vysokým pulzem (který vyvolá třeba právě to nezvládnuté vypětí nervů).

Halamka
Závislačka 3883 příspěvků 04.02.19 17:23

Ale to může způsobovat právě psychika. Jako na 12. ročního je toho dost. Jak se k tomu stavíte vy? Plašíte kolem něj? Můžete na něj přenášet svůj strach a nejistotu. Chodí pravidelně k psychologovi?

Já se nedivím, že mu nechtějí dát léky. Pokus se neukázala fyzická příčina, začněte pracovat na psychice. Musi to být pro kluka strašná zátěž. A proč by měl kolabovat? Nebo takhle-stát se může kdykoli cokoli komukoli. Ale zdá se mi, že to svým strachem když ne podporujete, tak určitě udržujete. Možná by vám psycholog také mohl pomoci.
I když je to těžké, měli bychom pro své děti zůstat silní a pevní. Jak se začne rodič hroutit, tak je to pro dítě kolikrát větší nálož než zdravotní problém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 17:39

On Už Se Jednou Zesypal Proto Jsme Šli Na Pohotovost Proto Mám Takový Strach :nevim: Na Psychiatríí Má Medikaci

Ou
Kelišová 6331 příspěvků 04.02.19 18:00

Vstupte do rodinné psychoterapie - všichni, co žijete v jedné domácnosti. Ne proto, že byste byli blázni, ale proto, že zjevně prožíváte velmi náročné období a úplně se vám to nedaří zvládat svépomocí.

Rodinná psychoterapie pak je bezpečný prostor, kde se hledají cesty, jak fungovat tak, aby se všem ve vaší rodině žilo lépe a snáze, abyste společně zvládali problémy a úzkosti. Nehledá se viník, kdo za to může - hledá se cesta směrem k většímu klidu a spokojenosti.

Adresář rodiných psychoterapeutů zde
http://www.soft-zs.cz/…ce/terapeuti

A zejména pokud už syn má psychiatrickou diagnozu, tak mu rodinná psychoterapie může nesmírmě pomoci - do nějaký 15 let nebývá úplně účinné posílat dítě k psychologovi samotné - napoak práce s celou rodinou bývá velmi dobrá.

držím palce

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >