T-mobile splátkový klendář

Anonymní
24.11.15 11:28

T-mobile splátkový klendář

Potřebuji se zeptat, zda máte někdo zkušenost se splátkovým kalendářem od t-mobile na vyúčtování.
Měla jsem jej založený, ale teď jsem měla prodlení se splátkou a oni mi ho zrušili. Moje chyba, jenže mám děti v horečkách a nemůžu tedy s nimi ven a neměla jsem komu říct, ať to zaplatí za mě. :(
Snažila jsem se je kontaktovat a bez odezvy. Nemáte někdo z vás zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
24.11.15 11:43

Budeš to muset zaplatit najednou. Ten kalendář ti umožnili s tím, že ho budeš dodržovat. V případě porušení ztratíš výhodu splátek.

• Nahlásit
  • Citovat
4613
24.11.15 12:12
@Anonymní píše:
Potřebuji se zeptat, zda máte někdo zkušenost se splátkovým kalendářem od t-mobile na vyúčtování.
Měla jsem jej založený, ale teď jsem měla prodlení se splátkou a oni mi ho zrušili. Moje chyba, jenže mám děti v horečkách a nemůžu tedy s nimi ven a neměla jsem komu říct, ať to zaplatí za mě. :(

A proč to neplatíš přes net? Určitě si zajdi na pobočku co nejdříve to půjde, snad se bude dát s nimi nějak domluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.15 12:14

@žížal
protože jsem si zrušila účet a ještě jsem si nezaložila nový. Nepotřebovala jsem jej, protože mi r. příspěvek chodí složenkou

• Nahlásit
  • Citovat
1315
24.11.15 12:15

Pokud ti splátkový kalendář sesplatnili a zrušili, tak většinou nový nedají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83576
24.11.15 12:17

Zakladatelko, s tím už nic neuděláš. budou to chtít zaplatit najednou :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.15 22:18
@Anonymní píše:

Me se stalo něco podobného. Zazadala jsem znova, opět doporučením dopisem, vše jsem v něm vysvětlila, pročse to stalo, omluvila jsem se a poprosila je jještě o jednu šanci. Asi záleží kdo to zrovna vyřizuje. Ale každopádně na odpověď maji 30 dni, ale mě Odpověděli vždy za pár dni přes SMS.Tak to Zkus a hodně štěstí, snad to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.12.15 12:34

Stalo se mi to, ale už to převzala nějaká vymahačská firma, se kterou jsem to řešila. Nicméně částku, kterou jsem byla ochotna splácet museli schválit, ale jinak bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama