Tablet do auta

Anonymní
24.2.16 07:36

tablet do auta

Ahoj, mám takový dotaz, koupila jsem dětem do auta tablet, aby se dívali na pohádky, ale doma mám internet přes wifinu, a v autě mi nejede internet, tak nemohu pohádky pustit, co s tím? díky za radu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

blabla123
24.2.16 07:43

Pokud je tablet 3G (lze do něj dát sim kartu), tak koupit sim kartu pouze na net. Ale prodraží se to, nebo pohádky stáhnout a pouštět, je z úložiště tabletu.

• Nahlásit
  • Citovat
449
24.2.16 08:00

A co ty videa, pohádky stáhnout???Budeš je mit na pametovce a je to, nepotřebuješ internet… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1416
24.2.16 08:02

A proc anonym? To je tak duverna vec, ze nemate internet v tabletu? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.16 08:29

@Vercsi148 a když bych chtěla internet normálně nejen doma na tm tabletu, tak musím co udělat? asi někoho na to zavolat, co mi zapojoval internet do notasu, že? díky

• Nahlásit
  • Citovat
15534
24.2.16 08:36
@Anonymní píše:
@Vercsi148 a když bych chtěla internet normálně nejen doma na tm tabletu, tak musím co udělat? asi někoho na to zavolat, co mi zapojoval internet do notasu, že? díky

Záleží na tabletu. Nekam hodis simku, v některých jde jen Wi-Fi. Zapojit to je jednoduché jen musíš vědet, co mas za možnosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.16 08:46

@Tichošlápek aha, jejda, tak to nevím, mám Lenovo TAB 2 A7, a odku´d je nejlepší stahovat pohádky zdarma? díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
blabla123
24.2.16 09:08

uloz.to

• Nahlásit
  • Citovat
blabla123
24.2.16 09:10

Pokud je tablet bez 3G, tak se jinde než na wifinu nepřipojíte. A k té potřebujete heslo, takže když půjdete někam ven běhat a budete chtít skouknout na tabletu mail, tak se nepodíváte. Ale když půjdete do McDonalda, tak tam je veřejná wifina, k té se připojíte a můžete surfovat jak chcete…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama