Tábor podruhé...

1130
27.8.05 11:17

Tábor podruhé...

Ahoj,
všem maminkám z Tábora a okolí. Už jsem sem jednou podobnou diskuzi zadávala, ale moc mamin z Táborského okresu se mi neozvalo. :cry: Tak to zkouším znovu. Pokud je tu někdo a má chuť se „kamarádit“, tak se nám ozvěte. Jsme velice přátelská a komunikativní dvojka. Mě je 23 let a Vendulce budou dva roky. Jíťa a Vendulka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
27.8.05 23:14

taboracka

ahojky Jito, jmenuju se Ilona, je mi 22, jsem poprve tehotna 18 tt. Jsem z Tabora, nyni ziju v Milevsku-3,5 roku-s pritelem. Jestli chces, muzeme si psat nebo se sejit.
Ilona.Smejkalova@atlas.cz

  • Citovat
  • Upravit
25.3.14 10:51

Ahoj holky, sice už máte staré příspěvky, ale přes to to zkouším, jsem v Táboře taky taková ztracená, tak bych byla ráda za kamarádku… :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45
26.5.22 17:27

@Destinyschild Ahoj, už asi ztracená nebudeš, viď? :D Já jsem v Táboře už nějaký rok, ale pořád nejsem úplně stoprocentně zabydlená..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek