Film Tajemná řeka

24.7.15 23:28

tajemná řeka

Kdo je vrahem ve filmu Tajemná řeka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

555
24.7.15 23:41

Ti dva mladí puberťáci… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
24.7.15 23:43

Jeden je myslím hluchoněmý a je to brácha toho kluka, co s ním chodila oběť

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.15 23:47

Jé, tahle diskuze mijde do rány. Napište mi, prosím, stručně děj. Já už x-krát viděla začátek (prvních cca 10-15 minut) a pak jsem bu%d usnula, nebo se vzbudily děti, nebo mi to přepnul manžel jinam(jako dneska :evil: ) Teď jakou dobu prohledávám net a hledám děj, ale vždy jen tak jako naznačeno, že nastane nějaký zlom oproti tomu, jak to celý vypadá, ale samotný rozuzlení jsem nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.15 23:51

A co s tím má ten Dave?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
24.7.15 23:57

No prostě celou dobu otec té zabité dívky myslí, že to udělal Dave… nahlodá i jeho manželku, ta mu přestane věřit a opustí ho… nakonec nařídí otec té dívky svým kumpánům, aby Davea zabili… oni to udělají… jenže hned na to se zjistí, že holku potkali v parku ti dva mladí týpci a zkoušeli nějakou pistoli a omylem ji zabili a pak zahrabali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
24.7.15 23:59

Ale holky… doporučuji ten film vidět!!! je to pecka!!! můj nejoblíbenější film… napsala jsem to zkráceně, ale ta zápletka je fakt výborná!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
24.7.15 23:59

Duplicita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.15 00:05

No asi se na to podívám… v recenzích na to pějou samý ódy…

A co od toho čekat? Je to jakoby nějaký psychologický? ohledně toho zneužití Davea?
A proč je Dave zakrvácenej ráno po vraždě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
25.7.15 00:16

Jj je todně psychologický, ptz díky tomu omylu Dave ztratí rodinu, kterou miluje… a nakonec zemře… no a k tomu omylu dojde jen proto, že byl zakrvácený… on potkal v noci někde nějakýho hnusnýho pedofila a rozbil mu hubu, jelikož je v něm samozřejmě plno nedořešených emocí z dětství, jak ho unesl ten starý hnusák a zneužíval ho… jenomže prostě on to doma nepřiznal, od čeho je zakrvácený, manželka si spočítala 2+ 2 a myslela si, že najisto zabil tu holčinu a sama to šla říct jejímu otci!!! no prostě super film!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama