Tajíte něco před svým mužem? :-)

Anonymní
12.9.11 10:21

Tajíte něco před svým mužem? :-)

Ahoj holky :kytka:

Trochu mě tíží svědomí a potřebuji vědět, že v tom nejsem sama :mrgreen:

Máte před svým partnerem nějaké tajemství? Něco, co mu nemůžete říct protože…by se zlobil, by byl smutný, zklamaný…

Jsem přítelovou zásluhou nekouřící kuřák. Přál si abych nekouřila a dalo by se říct, že mi to zakázal. Prý buď on nebo cigára. Vyhrál :wink: Já to ale nevydržela a asi po dvou měsících mého „nekouření“ mě načalal s cigárem v pysku :oops: :mrgreen: Moc se zlobil, opravdu moc. Takže jsem s tím nadobro sekla a slíbila mu, že si zapálím jedině na jeho pohřbu. Je to už přes 2 roky.
Já nikam nechodím, nepiju a ejhle v pátek. :oops: :mrgreen: Měli jsme sraz ze základky po 10ti letech(a teď mě asi pár holek poznalo, zdravím kočky :mavam: ) a kluci mě tááák opili :oops: :poblion: :mrgreen: a já měla takovou chuť si zapálit, že jsem si prostě zapálila. Holky to byl pocit :srdce: :srdce: :srdce: :mrgreen: Vykouřila jsem asi 4 cigarety. :-? Takže jsem porušila slib a navíc jsem příteli doma zalhala, když mi řekl, že nějak moc smrdím… Prostě jsem nekouřila 8-)

A co vy? Máte nějaké tajemství? :kytka:

Neberte prosím tuto diskusi jako stěžování si nebo že si to extra vyčítám a rvu si za to vlasy. To ne. Za ten pocit natáhnou šiplavý kouř do plic mi to stálo(i nestálo). :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17629
12.9.11 10:24

jasně, něco tajím, ostatně jako před kýmkoliv jiným
on taky, tak co :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
12.9.11 10:27

mám to jako saroya - opravdu si nedělám iluze, že mi můj muž říká všechno i když mi toho říká spousta …já jemu ostatně taky ne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
12.9.11 10:31

Já tajím pořád něco před někým :mrgreen: takže i před manželem. A stopro i on přede mnou, nelze si svěřovat všechno. :-D

• Citovat
  • Upravit
398
12.9.11 10:31

Me to teda prijde divny,aby ti neco zakazoval.Jsi dospelej svepravnej clovek?Takovy narazovky bych neresila.
Ja ani nevim jestli prednim mam tajemstvi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24618
12.9.11 10:35

taky pár věcí tajím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
12.9.11 10:35
Karllicka píše:
Me to teda prijde divny,aby ti neco zakazoval.Jsi dospelej svepravnej clovek?Takovy narazovky bych neresila.
Ja ani nevim jestli prednim mam tajemstvi :think:

svému ex jsem taky na rovinu na začátku vztahu řekla, že kuřák ne e a on pak ještě taky o víkendech s kámošema hulil - prozradilo se to jednou náhodou, netušila jsem to
byl mi nakonec vděčný, fakt kvůli mně s tím skončil :palec:
ale to jsem byla ještě mladá a blbá a myslela, že silou druhý změním, teď už by měl smůlu, sice bych mu do toho kafrala, ale ultimáta asi úplně nedávala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
12.9.11 10:43

Pár tajemství by se našlo a i on mi určitě něco tají…Jinak je mezi námi důvěra…

S tím kouřením bych si hlavu nelámala,mojí kamrádky máma takhle natajno kouří už 10 let :-P Podle mě to stejně nekuřák musí cítit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
12.9.11 10:54

Měla jsem to podobně jako ty :mrgreen: Začala jsem kouřit a tajila jsem to přes 3 měsíce :oops: :oops: :oops: Nakonec jsem to nevydržela a sama jsem se mu přiznala, ale přítel mi vyrazil dech, protože mi hned řekl, že to celou dobu ví, jen čekal až přijdu sama :oops: :oops: :oops: :mrgreen:
Taky se zlobil, ale přešlo ho to :wink:
A podle mně má každý nějaké to tajemství, které si chce nechat JEN pro sebe :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.11 10:57

Taky tajim par vecicek :lol: :lol: nejde rici uplne vsechno …

• Nahlásit
  • Citovat
10590
12.9.11 10:58

Taky mám tajemství . . .

Jinak manžel se pokoušel přestat kouřit, ale vždy začal, nevydržel a jen přede mnou hrál, že nekouří a pro mě jako nekuřáka to nebylo vůbec těžké to poznat, tak jsem to věděla, že nevydržel a jen jsem čekala na vhodnou příležitost, aby věděl, že já vím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3663
12.9.11 11:02
Anonymní píše:
Taky tajim par vecicek :lol: :lol: nejde rici uplne vsechno …

každý musí mít to svoje nějaké tajemství, jinak by ten život byl asi na nic, a byl by naprosto všední a nudný :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2123
12.9.11 11:03

já tedy hraju na rovinu a doufám, že i moje žena.
Nevím proč bych jí měl něco tajit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.11 11:05

Taky tajím, nic zásadního, ale spíš to co mě baví - už tak si ze mě dělá srandu, že mě některý věci dokážou hodně nadchnout, takže mu o tom neříkám a on se nemá za co vysmívat…

Kouření - já bych asi na takový ultimáta nepřistoupila - přece existují i kompromisy - nekouří se doma, v jeho společnosti, ale když vyrazím sama a nemávám mu tím před nosem, proč bych si nemohla zapálit? Navíc, když je to pouze výjimečně a ne krabka denně…

• Nahlásit
  • Citovat
12262
12.9.11 11:10

tajím jen to že ho drbu s kámoškama a hlavně to kolik utrácím za hadry pro malou :mrgreen: :mrgreen: ale to dělá asi každá druhá ženská :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama