Všechny partnery porovnávám s bývalým přítelem

Anonymní
10.1.20 14:56

Tak a co dál..

Holky, tak nevim, asi je brzo, ale..

Jsem 2 a půl měsíce po rozchodu, vztah trval přes 4 roky..

A začala jsem hledat nový vztah. Jenže všechny porovnávám s bejvalym. To je pořád: bejvalej psal na začátku líp, bejvalej na začátku víc povídal, víc projevoval zajem, bejvalej tohle a tamto..

Ano, je brzo, ale nějak potřebuju někoho pořád mít. Slyšet to, jak mě má někdo rád. Mám potřebu si s někým psát.. na dobré ráno, jak jsem se vyspala a podobně. Nemám ráda takovej ten pocit samoty, jestli mi rozumíte. A tak nějak mám pocit, že už si nikdy nikoho nenajdu, s nikým už nebudou tak hezký začátky jako s bejvalym…

Chci moc?..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7195
10.1.20 14:58

Hledáš převozníka, no :nevim: Možná by neškodilo být chvíli jen sama se sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 14:59

@Michelle_M asi ano. Hledám někoho, diky komu zapomenu na bejvalyho. A asi je to špatně.

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
10.1.20 15:01

Podle mě hledáš strašně brzy. Znis, že máš velký strach ze samoty. Nestačila by ti třeba blízká kamarádka? Máš nějakou? A neboj, někoho si najdeš určitě, na každého někdo čeká

• Citovat
  • Nahlásit
3782
10.1.20 15:07

To je jen tím, že jste spolu byli tak dlouho ;) dopřej si čas sama pro sebe, najdi nějaký koníčky, prostě se zamer na sebe a nehledej.. On se ten pravej objeví až ho právě nebudeš chtít a budeš spokojená sama se sebou, mluvím z vlastní zkušenosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1736
10.1.20 15:16

Jednak hledáš hrozně brzo a taky být převozníkem v pozici toho nového chlapa, není nic moc role. Akorát někomu ublížíš. Umět být sám se sebou i v době, kdy ti není nejlíp je velké plus do života. Začni se mít víc ráda, ať se nemusíš ve slabých chvílích upínat k někomu druhému. Být tebou, snažila bych se věnovat sobě, začít s nějakým koníčkem, cvičením, předělej si byt, pokoj, změn účes, zajdi na nehty, prostě věnuj se sobě. Drže se. a uvidíš, že je otázka času, kdy tě zas někdo okouzlí a na ex si ani nevzpomeneš. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
10.1.20 15:16

Jo dívenko pozdě bycha honit, chlapa si musíš opečovávat, jako zlatého ptáka a dělat mu pomyšlení, aby s tebou vydržel!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3060
10.1.20 15:18

Urcite nehledej jen naplast po rozchodu, tobe by se tento status taky nelibil ;) byvaly vztah taky pres 4 roky, cca pul roku po rozchodu prislo „neco vaznejsiho“ a ted jsme spolu 7 let a cekame druheho prcka :hug: nech tomu volny prubeh, chod se bavit, ven s kamoskama a az bude cas, tak to prijde. Ale az nebudes hledat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3060
10.1.20 15:19

@olino Mohla se rozejit ona s nim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 15:23

@Lalelale kamarádku mám, ale má teď novou práci, řeší chlapa a tak podobně. Na baterky občas no..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 15:24

@olino jo, tak tyhle řeči miluju, když nikdo nevi ani prd o tom, co a jak bylo. Tleskam.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 15:26

@Mutlice Zarizuju si nové bydleni, budu se stěhovat do nového města, abych mohla začít „znova“. Nějak to na mě padlo a nevim, co sama se sebou. Jestli si třeba nekladu na nového chlapa moc vysoké nároky. Mám prostě jen strach, že zustanu už sama.

• Citovat
  • Nahlásit
1736
10.1.20 15:32
@Anonymní píše:
@Mutlice Zarizuju si nové bydleni, budu se stěhovat do nového města, abych mohla začít „znova“. Nějak to na mě padlo a nevim, co sama se sebou. Jestli si třeba nekladu na nového chlapa moc vysoké nároky. Mám prostě jen strach, že zustanu už sama.

To je nesmysl, sama nezůstaneš. To napadá po skončení delšího vztahu asi každého, ale určitě nekoho potkáš. Jen, jak už tu psali ostatní, až to budeš nejmíň čekat. Zařizování nového bydlení by tě mohlo vytrhnout z těch splínů :palec:

PS - já vždy potkala někoho nového v okamžiku, kdy jsem si libovala jak je mi jako single skvěle. A bum, hned mi tu „osamělost“ někdo překazil… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21164
10.1.20 15:32

Nikoho bych cíleně hned nehledala a nechala si nejaky cas byt sama a hlavne bych nečekala od novyho chlapa hned naky vypisování… 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4005
10.1.20 15:41

Kolik Ti je???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu