Tak dlouho bez jídla?

Anonymní
5.6.13 11:28

tak dlouho bez jídla?

Ahoj, chci se zeptat, mám dvoumesíční mimčo. Celou od příchodu z porodnice jsme baštili 1-2 za noc, nakrmila jsem v devet, pak cca v 1-2 hod ranní a pak okolo 5-6 hod, minulý týden prcek usínal okolo desáté a budil se kolem 4-5 ráno a včera jsem nakrmila v sedum po koupání, v devět zalomil, na krmení se probra ve čtvrt na pět 8o což je vlastně více než devet hodin bez jídla, nakrmila jsem, vstal v osum a od půl desáté zase chrní, ale už se vrtí :lol: je tolik spánku normální? jako né že bych nebyla spokojená, ale je to první mimi, všude se píše, jak se mamina nevyspí, tak mě ten spánek docela poslední dva dny zneklidňuje, jeslti je vše v pohode, minulé pondelí jsme byli na očkování na rotaviry, první vakcína, může to mít neco společného? dříve kakal jednou denne a ted i třikrát a stolici má o dost řidší :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12158
5.6.13 11:31

Moje první dítko bylo taky tak spavé. A to že hodně. Spalo skoro celou noc, téměř půl roku.
Taky jsem z toho byla chvilku vyjukaná, ale prospívalo, nic mu nechybělo.
Zato to druhé mi to vynahradilo :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
5.6.13 11:31

Moje malá spala někde od 4měs i 13hod v kuse 8o chodila jsem jí kontrolovat jestli vůbec dýchá :mrgreen: rozhodně jsem nebudila… vzhledem k tomu, že dobře prospívala, nebyla žádné vyžle tak jsem to neřešila… spala tak spala jak dlouho chtěla ;) Teď je z ní zdravá téměř dvouletá nespící potvůrka :lol: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24482
5.6.13 11:39

Náš malej byl taky velkej spáč, sice se za noc vzbudil třeba třikrát na kojení, ale zase spal i přes den skoro pořád…pomálu do půlroka nevydžel vzhůru dýl jak hodinu, dvě…
pokud neubývá na váze a není viditelně „špatnej“, tak se neboj, kdyby měl hlad, tak se ozve ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
5.6.13 11:40

Pokud dítě prospívá tak bych to neřešila. pokud hubne doktorka ti jistě doporučí budit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
5.6.13 11:46

Jak už psaly holky, pokud prospívá, je to v pohodě, mně taky malá spinkala celou noc od 1 měsíce a vzbudila se až kolem šesté, spá šla kolem 7 večer. Teď jsou jí 4 měsíce a spinká od 7 do 3, pak v šest ráno vstává. Mimi si řekne když potřebuje, problem by byl, kdyby nepřibírala. Buď v klidu a užívej si klidné noci, než ti to skončí :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
5.6.13 11:48

Moje mala byla taky velky spac. Kdyz jsme presli na UM, tak spinkala celou noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9454
5.6.13 11:54

Taky jsem mela spave mimco…vlastne mam ruzenku do ted…ma tri a pul..a rano do skolky ji taham z postele nasilim…pres den teda uz dlouho nespi vubec…ale v noci spi 12 hodin vetsinou i vic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8504
5.6.13 11:57
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, mám dvoumesíční mimčo. Celou od příchodu z porodnice jsme baštili 1-2 za noc, nakrmila jsem v devet, pak cca v 1-2 hod ranní a pak okolo 5-6 hod, minulý týden prcek usínal okolo desáté a budil se kolem 4-5 ráno a včera jsem nakrmila v sedum po koupání, v devět zalomil, na krmení se probra ve čtvrt na pět 8o což je vlastně více než devet hodin bez jídla, nakrmila jsem, vstal v osum a od půl desáté zase chrní, ale už se vrtí :lol: je tolik spánku normální? jako né že bych nebyla spokojená, ale je to první mimi, všude se píše, jak se mamina nevyspí, tak mě ten spánek docela poslední dva dny zneklidňuje, jeslti je vše v pohode, minulé pondelí jsme byli na očkování na rotaviry, první vakcína, může to mít neco společného? dříve kakal jednou denne a ted i třikrát a stolici má o dost řidší :think:

Mám skoro 3měsíční dítko (první). Podle mě je to v pořádku - je to známka toho, že děťátko se ustálilo a začalo chápat noc. Zezačátku jsem kojila po dvou hodinách i v noci a cca měsíc už spínká od 9 do 4-5 hodin, kdy chce prvně jíst. Někdy i déle. A stejně to mají skoro všechny holky z naší diskuzní skupiny se stejně starými dětmi. Takže je to naopak v pořádku. Přece bys nechtěla další rok vstávat třikrát za noc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2094
5.6.13 11:59

Jak říkají holky pokud prospívá, tak jsi jedna z těch šťastných maminek :) Mě se teda starší budíval kolem půl noci na krmení a mladší ten by nejradši spal jen s prsem u pusy… tak je to složitější. Pokud prospívá tak to neřeš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
5.6.13 12:00

Taky si myslím, že pokud prospívá tak bych nic neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6239
5.6.13 12:06

Mám téměř 3,5 měsíčního a třeba včera šel spát v 19:30 a vzbudil se na jídlo v 3:30… za celou dobu, co se narodil jsem v noci nekojila víc, než 2×…a NIKDY jsem ho nebudila na jídlo..přibírá až až…Ve třech měsících měl +3,6 kg a + 13 cm od narození :mrgreen:
Kojím + 2× denně máme dokrm UM, to Um má na oběd a na večeři, před spánkem mi vypije i 170, 180 ml…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
5.6.13 12:07

Dcera od narozeni spi celou noc v kuse (az na par dni kdy rostou zuby nebo je nemocna) a to od 20.00 do 8.00 krasne prospivala, tak jsem to neresila a neresim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7932
5.6.13 12:25

Mně takhle starší dcera spala téměř od narození ;) asi do půl roku, pak mi to vynahradila :jazyk:
mladší mi už taky pár nocí spala skoro celou noc, jednou to dotáhla skoro k 11 hodinám v kuse, to už jsem ji pak vzbudila :lol:
pokud mimčo prospívá a tobě to nevadí kvůli kojení (jako jestli třeba nemáš příliš bolestivě nalitá prsa nebo jestli to negativně neovlivňuje tvorbu mléka), tak to neřeš a buď ráda, že se vyspíš ;)

ale musím říct, že jsem v tomhle fakt ráda za monitor dechu - když mi spí celou noc, tak spím spokojeně taky a nechodím ji pořád kontrolovat, jestli je v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
5.6.13 13:08

Pokud přibírá jak má, buď ráda a nech ho vyspat. Nám se malý taky pár dní po porodu vzbudil až po x hodinách spánku, já samozřejmě vyděšená, jestli z toho nenajezení nebude mít chudinka nějakou újmu na zdraví. Nemá a neměl :-) Spánek je pro tělíčko stejně důležitý jako jídlo, tak krm dle potřeb miminka, však ono se ozve :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat