13měsíční nechce skoro nic jíst

188
5.6.13 09:15

13mesicni nechce skoro nic jist

Zdravim maminy, mam 13mesicni dceru, chci ji zpestrovat jidelnicek ale ona nic nechce skoro vse mi plive, porad to je to same dokola, rano presnidavka, odpoledne zeleninova polevka, ke svace jogurt, vecer zbytek polevky kase mi prestala jist a pred spanim mleko, kdyz ji dam chleba namazanej maslem a marmeladou tak to plive, to same rohlik vubec mi nechce zadne pecivo, nechce jist ani cerstve ovoce, snazim se ji davat obedy co mame mi jen mene koreneny ale take nechce sni mi jen zeleninovou polevku, vlete jedem na dovolenou a tam budem chodit do jidelny nevim vubec jak to sni udelam aby se najedla, porad posloucham ze by mela jist vse a ja se snazim a ona nic nechce uz jsem ztoho zoufala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5.6.13 09:21
@marsi99 píše:
Zdravim maminy, mam 13mesicni dceru, chci ji zpestrovat jidelnicek ale ona nic nechce skoro vse mi plive, porad to je to same dokola, rano presnidavka, odpoledne zeleninova polevka, ke svace jogurt, vecer zbytek polevky kase mi prestala jist a pred spanim mleko, kdyz ji dam chleba namazanej maslem a marmeladou tak to plive, to same rohlik vubec mi nechce zadne pecivo, nechce jist ani cerstve ovoce, snazim se ji davat obedy co mame mi jen mene koreneny ale take nechce sni mi jen zeleninovou polevku, vlete jedem na dovolenou a tam budem chodit do jidelny nevim vubec jak to sni udelam aby se najedla, porad posloucham ze by mela jist vse a ja se snazim a ona nic nechce uz jsem ztoho zoufala

No to znám moc dobře, dcera je od malička špatný jedlík, i se sama odstavila v 10 měsících a teď do ní musím jakékoliv jídlo páčit, budou jí 3 roky. Řeknu Ti, že cokoliv nutit fakt nemá smysl, já už to neřeším a nechávám ji, ať jí podle svého, dobrovolně hladem neumře. Nabízej, ale nenuť, nevezme si, tak ji nech a netrap se tím. Kup třeba nějaké vitamínové doplňky. Dcera váží 14 kilo, podvyživeně ale nevypadá. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.6.13 09:22
@Zuzulezabka píše:
No to znám moc dobře, dcera je od malička špatný jedlík, i se sama odstavila v 10 měsících a teď do ní musím jakékoliv jídlo páčit, budou jí 3 roky. Řeknu Ti, že cokoliv nutit fakt nemá smysl, já už to neřeším a nechávám ji, ať jí podle svého, dobrovolně hladem neumře. Nabízej, ale nenuť, nevezme si, tak ji nech a netrap se tím. Kup třeba nějaké vitamínové doplňky. Dcera váží 14 kilo, podvyživeně ale nevypadá. :nevim:

A v roce měla 9 kilo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
5.6.13 09:22

Ahojky, měla jsem to samé s naší malou. uplně přesně na chlup stejně jak píšeš. Dokazála být denně jen o mlíku a jednom jogurtu. Nenutila jsem, byli jsme tyden v itálii a tam snědla za celou dobu pár lžicek polévky a sušenku… ted má 15měsícu a je to týden co jí. znčeho nic se to zlomilo a začala krásně jíst. Domácí i kupované a v množství co normálně snědla tak za měsíc 8o
takže za se mě nestresovat se, nenutit a pokud prospívá tak prostě vydržet. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
5.6.13 09:26

No nic jineho ani nezbyva nez vydrzet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
5.6.13 09:32

Jj, jak píšou holky. Můj syn má 4 roky a od roku prostě nic moc nejí. Za den mu stačí suchý rohlík nebo nějaké grahamové chlebíky či suché těstoviny bez ničeho a to se střídá pořád dokola. Byla jsem z toho nešťastná, ale už to prostě neřeším, je zdravý, podvyživený taky není…prostě jednou to snad přijde a bude papat :nevim: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2823
5.6.13 09:58

My to máme podobný, syn 13 měsíců, ovoce nechce, jogurt si dá jen, když má chut. Na oběd většinou sní vývar s nudlemi, většinou mi bojkotuje vše, co na oběd udělám i kupované. Přijde mi, že během dne jí pořád to samý dokola, jelikož nic jiného nechce, jen teda mlíčko by pil pořád :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
5.6.13 13:28

TO znám, máme to skoro stejně, zlobíme se pomalu s každým jídlem a je to o nervy. Doktorka mi vždycky řekne, že jí mám nabízet, ale nenutit, a že prospívá dobře (v roce 9 kg), tak to nehrotit. Ale přesně chápu, jak se cítíš. Taky si říkám, že to hodím za hlavu, ale nejde to. Tak jen abys věděla, že v tom nejsi sama :mavam: A s tou dovolenou to řeším taky stejně - za pár týdnů máme jet, ale jak to zvládneme s jídlem, to jsem sama zvědavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat