Syna s ADHD obvinila za podvádění při testu u online výuky

Anonymní
20.11.20 10:29

Tak to prehnala

Mám 9 leteho syna s ADHD ve 4 tride, má teď online výuku, jenže u toho nesedí a nevenuje se tomu tak sedím pokaždé s ním a pomáhám mu. Teď psali online test na známky z vlastivedy a učitelka ho obvinila z toho že podvádí, on jediný a bude zkoušen ve skole tak jsem se ohradila že je to nespravedlive, že můžou podvádět všichni s ona odpoví jen na základě toho že jim věří a mému synovi ne. Taky Vám to nepřijde ok?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7089
20.11.20 10:36

Tak to by se mi taky nelíbilo. Podvádět za monitorem můžou všichni. Myslím, že by učitelky neměly vůbec známkovat. A pokud teda ano, tak na všechny „stejný metr“… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11331
20.11.20 10:38

To by me taky nadzvedlo. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20324
20.11.20 10:39

No a pomahala si mu s tim testem? Jako podvádět muze kazdy no, pokud bylo vyloženě videt, ze mu asistujes, tak se nedivím. Nicméně byt ucitelkou, tak si ve skole prezkousim vsechny deti, ne jenom toho, na koho mam podezření :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11331
20.11.20 10:41

U nas ucitelka znamkuje, ale vsichni maj zahadne skoro ze vseho jednicky, takze take myslim, ze rodice pekne dohlizi na chyby :lol:. 3. trida. Ja mam jednickarku tak normalne, ale diktat jsem poslala i s tou jednou chybou a mela snizenou znamku asi jako jedna ze tri, zbytek 1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2173
20.11.20 10:41

A rekla na zaklade ceho tvemu synovi z principu neveri a jinym detem ano? Nechala bych si to dobre vysvetlit, at si to pani ucitelka pekne obhaji. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14813
20.11.20 10:42
@Anonymní píše:
Mám 9 leteho syna s ADHD ve 4 tride, má teď online výuku, jenže u toho nesedí a nevenuje se tomu tak sedím pokaždé s ním a pomáhám mu. Teď psali online test na známky z vlastivedy a učitelka ho obvinila z toho že podvádí, on jediný a bude zkoušen ve skole tak jsem se ohradila že je to nespravedlive, že můžou podvádět všichni s ona odpoví jen na základě toho že jim věří a mému synovi ne. Taky Vám to nepřijde ok?

Jak ho může obvinit, že podvádí, když sedíš vedle něj? To jako má být útok na tebe? To bych si s ní tedy vyříkala. Zavolala bych jí po online hodině a zeptala se, co tím myslela. Že jsem samozřejmě celý rozhovor slyšela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29738
20.11.20 10:47
@Anonymní píše:
Mám 9 leteho syna s ADHD ve 4 tride, má teď online výuku, jenže u toho nesedí a nevenuje se tomu tak sedím pokaždé s ním a pomáhám mu. Teď psali online test na známky z vlastivedy a učitelka ho obvinila z toho že podvádí, on jediný a bude zkoušen ve skole tak jsem se ohradila že je to nespravedlive, že můžou podvádět všichni s ona odpoví jen na základě toho že jim věří a mému synovi ne. Taky Vám to nepřijde ok?

Pokud to byl test a vyslověně měli zakázáno, aby jim někdo pomáhala a tys tam přesto seděla s ním a pomáhala mu, tak se nedivím, že je učitelka naštvaná.

Ale podvádět fakt mohou všichni, testy na známky jsou online blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
20.11.20 10:48
@Kriss Tina píše:
No a pomahala si mu s tim testem?

Nepřekvapilo mně, že takovou nedůležitou informaci zakladatelka zapomněla napsat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1222
20.11.20 10:53
@Anonymní píše:

Jestli jsi to udělala za něj? Nevím, jak přesně to vypadalo, ale podle odpovědí, způsobu vyjadřování to učitelka prostě pozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 10:56
@Bábrdl píše:
Pokud to byl test a vyslověně měli zakázáno, aby jim někdo pomáhala a tys tam přesto seděla s ním a pomáhala mu, tak se nedivím, že je učitelka naštvaná.Ale podvádět fakt mohou všichni, testy na známky jsou online blbost.

Ano je to blbost a takové známky by se neměly počítat a pokud ona chce online testy ať nechá,,podvádět'' všechny. Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
19341
20.11.20 11:02

No, tak jestli to je o. k… obvinit ho bez důkazů není o. k., ale jestli u něj sedíš a asistuješ mu, ačkoliv to ostatní děti dělají samy, tak to taky není o. k. Ve škole taky sedíš vedle něj v lavici? Můžeš si tu vydupat nějakou malou bitvu, ale pokud se ho rozhodne vyzkoušet, neuděláš s tím vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9453
20.11.20 11:07

Tak on je dost rozdil, jestli si dite tu spravnou odpoved nekde rychle najde, nebo jestli mu to nadiktuje maminka…
Ten argument je ale mimo, o tom zadna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 11:09
@terien píše:
No, tak jestli to je o. k… obvinit ho bez důkazů není o. k., ale jestli u něj sedíš a asistuješ mu, ačkoliv to ostatní děti dělají samy, tak to taky není o. k. Ve škole taky sedíš vedle něj v lavici? Můžeš si tu vydupat nějakou malou bitvu, ale pokud se ho rozhodne vyzkoušet, neuděláš s tím vůbec nic.

Ať si ho vyzkouší, ale měla by mu to počítat tu známku co dostal online jako všem ostatním.

• Citovat
  • Nahlásit
29738
20.11.20 11:12
@Anonymní píše:
Ano je to blbost a takové známky by se neměly počítat a pokud ona chce online testy ať nechá,,podvádět'' všechny. Zakl.

Koukám, že reaguješ jen na tu druhou část mého příspěvku, na tu, co se ti hodí. :lol:

Pokud učitelka nakázala, že děti mají test vypracovat samy a ty sis vedle syna sedla a pomáhala mu, nedivím se, že je učitelka naštvaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat