takhle někdo mluví o dětech???

534
15.6.07 13:53

takhle někdo mluví o dětech???

Teda já si to fakt neodpustím…ale nadpis nežere a nežere …to fakt mluvíme o dětech co nechcou jíst??? pořád jsem přemýšlela o čem to tady je jestli sem kliknout nebo ne…a..to snad ne!!! :roll: :roll: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15326
15.6.07 13:58

Ano, bobes, je to skutečně o dětech, které nechtějí jíst.
Je to humor a nadsázka, z lásky k nim, víš? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4055
15.6.07 14:01

to je nadsázka :wink: někdo nadmíru jí, tedy žere, někdo nadmíru nejí, tudíž nežere… :lol:
mě spíš vadí reál, tuhle jsme potkali maminu, co sjela dítě za zapomenutý očkovák slovy: „Ty debile, tak to teda pojedeš do prdele a ne na tábor!“ Následně fakt sedla na kolo a jela dál, za ní po chvíli pak fňukající potomek, cca 6 let…

A ještě horší jsou ty, co takhle mluví s dítky kolem 3 let, máme tu cikánku, co holčičce nadává do mrch a kurev. No děs…
N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
15.6.07 14:08

..no to je něky děs, co slýchám…když takto s nimi mluví rodiče a ony pak s nimi, jako to bylo nedávno ve Výměně manželek- fakt jsem zírala. Takhle by mě moje dítě pojmenovalo jednou…ale těm rodičům je to asi fuk,když samy tak mluví :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
15.6.07 14:08

No mě samosebou došlo,že to má být jako vtip,ale prostě místo usměvu mám z toho knedlu v krku......a víte co mě napadlo jako první??? Týranej Ondra…jak mu říkala žer nebo nedostaneš napít…

No prostě u mě se to minulo účinkem…jinej kraj jinem mrav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.07 15:24

Bobeš,
taky bych takto nikdy nenazvala diskusi. Je pravdou, že někdy, když už jsem vytočená, tak si v duchu pomyslím nějaké škaredé slovo, ale neumím si představit, že bych takto mluvila na veřejnosti před cizími lidmi, možná tady v diskusi, ve kterém jsem už dlouho a čte ji víceméně omezený okruh lidí, ale asi před váma všema takto ne. Ale nijak se nad tímto nepohoršuju, jen mě to taky zarazilo.
Na druhou stranu si myslím, že je lépe použít takový výraz, než třeba fackovat dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
15.6.07 15:39

ja si myslim ze ta maminka co tu diskzi zakladala to nemyslela zle a urcite takle doma z detma nemluvi,ale mel to bejt jen vtip a ja to tak brala :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
15.6.07 16:15
bobes píše:
No mě samosebou došlo,že to má být jako vtip,ale prostě místo usměvu mám z toho knedlu v krku......a víte co mě napadlo jako první??? Týranej Ondra…jak mu říkala žer nebo nedostaneš napít…

Ježiš, to mi ani nepřipomínejte … mě z toho ještě mrazí teď , jak jsem viděla ty záznamy z kamery :x :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
15.6.07 16:19

Ahoj,

mně to evokuje spíš ten vtip o psu, který končí: … " nežere a nežere protože je dřevěnej a dřevěnej":P Jinak děti přirovnáváme doma ke zvířatům úplně normálně - vy snad doma nemáte „zvěřinec“?!? :D :D :D Jo a k obědu se svoláváme: „krmení dravé zvěře!!!“ Ale je pravda, že u nás nikdo široko-daleko nechutenstvím netrpí, takže jsou taková označení asi více namístě. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7246
15.6.07 19:38

Taky máme tady na vesnici jednu rodinku a to je teda síla. Jsou to takový bílí cikáni. 8O
Asi 2× jsme se s nima potkali u známých a to byl teda kulturní zážitek. To, jak se oni dva mezi sebou oslovují (nejslušnější bylo „ty debile“), no dejme tomu, ale jak se baví s tím 4.letým klukem.
Př. Známá, u který jsme se potkali, dala na stůl misku brambůrků. Kluk si bral a jednou nabídl mámě. A ona, místo aby mu třeba řekla: „Díky, nechci“, tak mu povídá: „Jdi do p****e“. 8O :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
15.6.07 21:33

Bobeši, když jsem objevila na emiminu více diskusí o dětech odmítajích jídlo, založila jsem novou rubriku - bylo to v době velkého úklidu diskusí na emiminu… No a ta první, kterou jsem přesouvala se jmenovala stejně jako jsem pak pojmenovala celou rubriku…

Ano, brala jsem to jako nadsázku a je v tom nadhled i zoufalství, které zažívá rodič takového dítěte…

Pokud ale cítíš, že je to nevhodné, založ diskusi s hlasováním, zda mám změnit název na nějaký korektní a neškodný - a já se přizpůsobím…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1966
15.6.07 21:42

Mě osobně to sice taky neuráží, ani mi to nevadí, ale zároveň bych slovo „žrát“ v souvislosti s mými dětmi z pusy asi nevypustila :roll: Ale jinak taky používáme výrazy jako „dravá zvěř“, „domácí zvířectvo“ apod…jenom to „žraní“ by mi fakt nešlo přes pusu 8O Abych pravdu řekla, když jsem viděla tuto „rubriku“ poprvé, myslela jsem, že se jedná o nějaké domácí mazlíčky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
15.6.07 21:49

My sice doma nežereme, ale jíme. Ani jsme nikdy nehamali, netutali a neaali. (tyto výrazy mi připadají dementní, přesto nemám knedlík v krku,když je někdo používá).

Nežere a nežere…mi příjde docela vtipné a upřímné :wink: . Je v tom nadsázka, ironie a zoufalství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
16.6.07 08:59

Teda já jsem do témat nežere a nežere vlastně nikdy nenahlížela a upřímně jsem si spíš myslela, že se to týká opravdových domácích zvířat, ale pokud se to týká dětí tak mě to trochu zaráží. Hlavně to, že je tak pojmenováno celé jedno téma 8O ale zase chápu, že jsou někdy rodiče zoufalí když dítě nejí a nejí. Taky to znám. Dřív nebyl problém, ale teď už občas je :( Myslím si, že to napsala nějaká maminka ve slabé chvilce což se samozřejmě dá pochopit :wink:

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13946
16.6.07 09:17

teda taky mi to nedá, abych se nepřidala. Jásice říkám, že malá je moje obludka, ale myšleno s nadsázkou. ale takovéhle vyjádření jídla bych sama nepoužila. na druhou stranu mi název rubriky opravdu nevadí, protože v tom cítím nadsázku s zoufalství :wink:
ale souhlasím s návrhem Lešiny. pokud to někoho opravdu hodně uráží, tak ať založí hlasování o názvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama