Tampón v bazéně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 19:14
tampón v bazéně

Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. Je mi 15 a jsem nově na střední škole, kde máme bohužel půl roku plavání. Můj problém je, že je mi tampón při menstruaci nepříjemný a taky se těžko zavádí, tak si ho prostě nechci zavádět násilím, ale naše učitelka říkala, že žádné problémy typu měsíčky neomlouvá, že si máme dát tampón, tak nevím co mám dělat. Při nejhorším, si ten tampón prostě dám, ale nevím jak. Jaká značka je nejlepší? a mám si koupit i aplikátor? :( :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mamule42
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 06.09.19 19:17
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. Je mi 15 a jsem nově na střední škole, kde máme bohužel půl roku plavání. Můj problém je, že je mi tampón při menstruaci nepříjemný a taky se těžko zavádí, tak si ho prostě nechci zavádět násilím, ale naše učitelka říkala, že žádné problémy typu měsíčky neomlouvá, že si máme dát tampón, tak nevím co mám dělat. Při nejhorším, si ten tampón prostě dám, ale nevím jak. Jaká značka je nejlepší? a mám si koupit i aplikátor? :( :think:

Já bych do bazénu asi nešla, bála bych se že proteče, nebo vypadne, a celkově to není dobrý nápad.

moncicak123456
Kecalka 301 příspěvků 06.09.19 19:19

Paní učitelka je teda pěkná číča… :? Zkus Ob mini. Celkově Ob mají takový lepší povrch takže mi to nikdy nepříjemné nebylo.

Janee19
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 06.09.19 19:20

Pokud ti není příjemný, tak tě fakt učitelka nemůže nutit. Ať tě kdyžtak omluví rodiče, přinejhorším doktorka, na to nemůže říct učitelka ani slovo.

Kriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 06.09.19 19:22

Kup si tampon s aplikátorem, snáz se zavádí (já v tvém věku používala od tampaxu) a vyzkoušej klidně víc velikostí která sedne nejlíp, aby šel pohodlné zavést, ale pak nevypadával. Můžeš zkusit třeba ve vaně jaký to bude když se namocis.

Danielle001
Povídálka 36 příspěvků 06.09.19 19:22

Podle mě na to nemá učitelka právo ti nutit tampony… Přinejhorším bych si došla vždy při ms k mudr a řekla ji co máš za problém ať ti napíše po dobu ms omluvenku z telaku

Jogo-Bela
Kecalka 315 příspěvků 06.09.19 19:30
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. Je mi 15 a jsem nově na střední škole, kde máme bohužel půl roku plavání. Můj problém je, že je mi tampón při menstruaci nepříjemný a taky se těžko zavádí, tak si ho prostě nechci zavádět násilím, ale naše učitelka říkala, že žádné problémy typu měsíčky neomlouvá, že si máme dát tampón, tak nevím co mám dělat. Při nejhorším, si ten tampón prostě dám, ale nevím jak. Jaká značka je nejlepší? a mám si koupit i aplikátor? :( :think:

No takovou učitelku bych milovala… s tampony jsem začínala až někde v 25, byly mi prostě nepříjemné, natož v 15… ať tě omluví rodiče nebo tak, jestli to jde… nutit tě nemůže

Jogo-Bela
Kecalka 315 příspěvků 06.09.19 19:34

A kdyby to bylo opravdu nevyhnutelné, nebo ses na to chtěla vykašlat a ten tampon si vzít, tak zkus ob mini nebo tampax regular s aplikátorem, ty mám nejradši doteď… ale být tebou, tak se jí na to vybodnu :)

Sallyna
Kecalka 351 příspěvků 06.09.19 19:44

Na zacatek zkus urcite tampon s aplikatorem, snadneji se zavadi. Ze zacatku muzes citit nepohodli, ale da se na to zvyknout. Ja je taky pouzivam jen a pouze ve spojeni s vodou, jinak mi jsou tez neprijemne.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 06.09.19 19:47

Používám furt tampony už snad 15 let… nejradši mám ob… používám už ty největší, holt vjezd do pískovny :lol:

Neter má 14, závodně plave a chodí na tréninky a když má menses, tak používá tampax s aplikatorem. Taky ze začátku říkala, ze nic moc a teď už je aplikuje jako nic, je to o zvyku :kytka:

bobulka88
Kecalka 426 příspěvků 06.09.19 19:50

Jestli to tedy chces zkouset, vyzkousej OB mini se silk povrchem, ve drepu a dle navodu zavest vcelku hluboko, kdyz to boli, je to spatnej smer, tampon bys nemela citit, kdyz je dobre zavedenej. A trenuj jen pri menstruaci, oni tam jinak moc nejdou ;) Kdyz ti to nepujde, tak ti holt rodice napisou omluvenku.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 06.09.19 19:50

Dcera taky na tělocviku chodi na plavání.. Kdyby nechodila na TV kvuli menstruaci, tak ma hodne vysokou absenci, ale zase dcera i tak casto na tom telaku neni..-kvuli zdrav. promlemum, ale na to plavení chodi a i v v obdobi mestruace..
Hele nauč se ten tampon používat..Ja bych rekla, ze je to jen o zvyku..Doporuciji s aplikatorem, nebo jestli di myslis, ze je lepsi na ten TV nechodit, tak at ti rodice napíšou tu omluvenku no..
Promluv si o tom s maminkou, to bude nejlepsi ;).;))))).

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1678 příspěvků 06.09.19 20:26

Tak já mám nejlepší zkušenost s OB. Tampax s aplikátorem jsem zkoušela jednou a zavádělo se mi to blbě. Ovšem myslím si, že učitelka nemůže studentky nutit aby lezly do bazénu s tampónem. Nemám nic proti sportu při menstruaci, běhala jsem, i jsem závodila v době menstruace bez problémů, ale co se týče bazénu si myslím, že je spousta žen, kterým to nevyhovuje, mají strach z infekce např. a nikdo by je k tomu neměl nutit. Navíc ne každý chce tampony používat.

tumpach
Kelišová 6677 příspěvků 06.09.19 20:29

No, zkusila bych sehnat ob s aplikátorem.) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 20:29
@moncicak123456 píše:
Paní učitelka je teda pěkná číča… :? Zkus Ob mini. Celkově Ob mají takový lepší povrch takže mi to nikdy nepříjemné nebylo.

No jo, ale zas u mini, neni takova jistota, ze neprotece.. Ja bych tak první 2-3dny menstruace nesla do bazénu ani s tamponem, musim mit tampon i vložku. Takže bych pani ucitelku asi poslala do haje..
A jako matka bych nemela nejmenší problem napsat dceri omluvenku

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama