Tanga, názor?

2008
21.5.17 19:47

tanga? názor?

Hezký večer ženy, měla bych takový dotaz na vás a to jaký máte názor na tanga a jestli je nosíte? Od kolika let a jak často? Taky mě zajímá co na to říkají vaši muži? Mě je 19 let a nikdy jsem je neměla a docela mě láká si jedny na zkoušku pořídit a taky co by na to řekl přítel, tak se ptám na recenze zkušenějších? moc děkuju za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
21.5.17 19:49

To je jak otázka do Brava, já tanga nenosím, vůbec mi to není pohodlné.. ale určitě ti poradím ať si je koupíš a uvidíš, snad to není taková drahá věc abys kvůli toho potřebovala poradní debatu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
22562
21.5.17 19:50

@onajeblond Nesnáším, mám pocit, že se zblázním. Měla jsem je na sobě 2× v životě a celou dobu jsem myslela jen na to, jak mi vadí.
Chlapovi by se to asi líbilo, ale nenutí mi to. Víc sexy mu ale přijdou dobře padnoucí sportovní kalhotky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 19:53

Jsem o pár let starší jak ty a taky jsem to nikdy neměla na sobě a nikdy mě to nenapadlo ani si to koupit. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1346
21.5.17 19:53

Pár jich mám, nosím hlavně pod upnuté sukně, šaty, kalhoty.. ale že by mi to bylo nějak extra příjemné, to se teda říct nedá, naopak čím jsem starší, tím se jejich nošení snažím vyhýbat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
21.5.17 19:54

Kup a uvidis. Nosila jsem je zhruba od stredni skoly, ne denne. Skoncila jsem cca ve 28, v prvnim tehotenstvi. Uz mi nejsou prijemne, obcas si vezmu brazilky.

• Nahlásit
  • Citovat
1293
21.5.17 19:56

Ja jine kalhotky nenosim, i ted v tehotenstvi, nemam rada klasicke…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20519
21.5.17 19:57
@Aries6 píše:
@onajeblond Nesnáším, mám pocit, že se zblázním. Měla jsem je na sobě 2× v životě a celou dobu jsem myslela jen na to, jak mi vadí.
Chlapovi by se to asi líbilo, ale nenutí mi to. Víc sexy mu ale přijdou dobře padnoucí sportovní kalhotky.

tak tak. Mně stačí, když se mi „obyčejné“ zařezávají, bych se zbláznila (!) z kousku látky, co mi leze mezi půlky. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Geroma
21.5.17 19:57

@onajeblond
Kdysi, před mnoha lety, jsem je občas nosila Teď už jsem je na sobě neměla ani nepamatuju. Snad už ani žádný nemám. Je to nepohodlne, nemam to ráda. I kdyz fakt, že pod některé prilehave kusy odevu by se asi hodily vic, ale uz to nosit nechci.

• Citovat
  • Upravit
4644
21.5.17 19:58

Já myslím, že to už musí být extra pěkný zadek, aby ta tanga vypadala hezky. To je co se týče vzhledu. A co se týče pohodlnosti, upřímně se mi nechce věřit, že existuje na světě žena, která považuje tanga za něco pohodlností srovnatelného s klasickými kalhotkami. Já nosím vykrojené nízké krajkové kalhotky a myslím, že to i poměrně sexy vypadá,…ale šňůru mezi půlky, to už nikdy více. :cert: Snad jen pokud to bude to „desetiminutové nošení“, asi chápete… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 20:02

@onajeblond kup si jedny a uvidíš ;). Kdysi jsem je občas nosila, ale ty časy už jsou naštěsti dávno pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2008
21.5.17 20:03
@mau-mau píše:
Já myslím, že to už musí být extra pěkný zadek, aby ta tanga vypadala hezky. To je co se týče vzhledu. A co se týče pohodlnosti, upřímně se mi nechce věřit, že existuje na světě žena, která považuje tanga za něco pohodlností srovnatelného s klasickými kalhotkami. Já nosím vykrojené nízké krajkové kalhotky a myslím, že to i poměrně sexy vypadá,…ale šňůru mezi půlky, to už nikdy více. :cert: Snad jen pokud to bude to „desetiminutové nošení“, asi chápete… ;)

rotumímprávě bavila jsem se s kamarádkou o tom a ona že nic jiného nenosí, je teda pravda že je droubnoučká, já taky nosím hodně brazilky, i přítelovi se to moc líbí, ale napadlo mě i toto proto se na to ptám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2008
21.5.17 20:04
@Žirafa 69 píše:
tak tak. Mně stačí, když se mi „obyčejné“ zařezávají, bych se zbláznila (!) z kousku látky, co mi leze mezi půlky. :roll:

to já taky, ale přci jen jsem si říkala, e u tanga jsou tenký šnurky a né kus jak u kalhotek, proto se ptám jak je to s pohodlností :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
21.5.17 20:13

Nosím od puberty, jsou mi pohodlné a nejsou pod ničím vidět. Chlapům se líbily nebo je nekomentovali, určitě je ale nevkusné, když vykukují z kalhot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47746
21.5.17 20:15

Nosim od 13/14r. jen tanga. Nesnasim normalni kalhotky. Bych se furt osivala.
Naopak tanga mi jsou pohodlne i pri sportu. Chapu, ze kazda to ma jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama