Tattoo is my life :)

576
30.5.20 22:45

Tattoo is my life :)

Ahojky všem :) Jsou různé tipy lidí. Někteří tetování odsuzují, některým stačí malinké a pak jsou lidi jako já, kteří nedokáží odolat :mavam:

Zakládám toto téma, protože nemám ve svém okolí člověka s kterým bych se o tom mohla bavit. Zajímalo by mě, co vás vedlo k tomu udělat si tetování, zda má nějaký smysl, nebo se vám jen líbilo.. Zda se vám stalo, že se tatérovi nepovedlo.. Já sama mám jedno (velké) co potřebuji předělat, dodělat.. Zrovna za 2 týdny jdu na konzultaci na dodělání a když už tam budu, tak nemůžu domu odjet z prázdnou :pankac:

Když budete chtít, pošlete i foto :palec:
Snad téma nevadí.. :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

519
30.5.20 23:08

Ahoj:) Pár tetování mám, jedno menší a tři větší. Na jednom najdu chybicku, ale není to nic co by mě znervoznovalo, paradoxne vypadá nejvíc reálně - krajkovy podvazek. Převázne se mi moje tetovani asi spíš líbí než to, že bych si musela obhajovat význam. Jedno máme s manželem - oba žebra a kdyz se obejmeme, vytvori celek.
Byla jsem tehotna a kojim, tak mam pauzu, ale nevím jestli dalsi nebude jen neco mensiho. Ne ze bych nechtela velké, ale ta bolest je s vekem snad horsi a horsi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
30.5.20 23:22

@Zlobolka123 kera byl můj sen od cca 13.. Ale celkem dlouho jsme čekala.. Mám hotové břicho, ladím záda, rukávy.. To ještě není 100 % :think: taterku jsem vybírala velice pečlivě.. Ale kdysi jsem si nechala udělat práci, co půjde doladit, nejsem spokojená.. Ale na to je cas :think: tetovani miluju, význam to má pro mě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
30.5.20 23:26

@krispyna Ahoj, tak to je paráda.. To společně s manželem musí být úžasné :srdce: A ten krajkovy podvazek, no to muselo bolet dokolecka kolem nohy :potlesk: Já mám na lýtku nápis Carpe Diem, který svůj význam má… Pak mám skoro celou ruku, utvoreno že 3 části a chci to pravé dodělat aby to byl rukáv. To význam nemá ale líbilo se mi (jen to konečně dodělat).. Zatím mě to nejvíce bolelo u ramene, to jsem cítila bolest až za uchem ale chci to rameno celé, tak to budu muset vydržet :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
30.5.20 23:28

@martina.se woow.. Klobouk dolů, ty jsi tedy srdcovka :pankac: a budeš ještě pokračovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4048
30.5.20 23:30

Mám dvě a na další se chystám :D kolem sebe naštěstí nemám moc lidí kteří kvůli tomu odsuzují. Samozřejmě sem tam někdo se najde ale nikdy to nejsou lidi z blízkého okolí. Těm je úplně jedno jestli tetování mám nebo ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4048
30.5.20 23:32
@Zlobolka123 píše:
@krispyna Ahoj, tak to je paráda.. To společně s manželem musí být úžasné :srdce: A ten krajkovy podvazek, no to muselo bolet dokolecka kolem nohy :potlesk: Já mám na lýtku nápis Carpe Diem, který svůj význam má… Pak mám skoro celou ruku, utvoreno že 3 části a chci to pravé dodělat aby to byl rukáv. To význam nemá ale líbilo se mi (jen to konečně dodělat).. Zatím mě to nejvíce bolelo u ramene, to jsem cítila bolest až za uchem ale chci to rameno celé, tak to budu muset vydržet :mrgreen:

Já se bála tetování přes páteř a paradoxně nejhorší bylo rameno kde jsem tu bolest vůbec nečekala :lol: kamarádka má za uchem maličký a tam bych asi neměla odvahu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12333
30.5.20 23:37

Mám 2 malé, ani jedno není vidět na první pohled (za uchem a vzadu na krku). V práci se to úplně nehodí aby byly vidět. Obě mají význam, nikomu ho ale nemám potřebu říkat. Další bych chtěla, vím i místo, návrh ještě promyslim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12333
30.5.20 23:38

@Ravedd za uchem mám a těžká pohoda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
30.5.20 23:50

@Ravedd Ahoj, tě bolesti se taky bojím jako blázen. Mám začátek kousek od ramene a bolelo to Teda dost… Nevím jak dám celé rameno ale budu muset, chci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
30.5.20 23:53

@lachtanice86 To je taky moc hezké.. Malinké, decentní a hlavně významové :srdce: Vazne za tím uchem pohoda? :think: no zkusím a uvidím.. Tam už mám vybrané, jen maličké, význam - rodinné pouto :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
31.5.20 00:15

Teď půjdu na toto + datumy.. Lev bude strážce blízkých osob :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
31.5.20 00:17

@Zlobolka123
Tak rameno za me ok, covece a podvazek taky, ale zase muzu rict, ze ten otok co jsem mela po podvazku jste nevidely.. Mozna nekde najdu fotku a schvalne vam ji sem hodim. Nemohla jsem par dnu ani chodit, nenatahla jsem kalhoty.
Nejvic me bolel stred zad, pater, ale byla jsem hodne cerstve tehotna, nevedela jsem to a muj tater rikal, ze sem absolutne nebrala barvu, ze to co obtahuje dvakrat, me reje sestkrat, a ze je uplne urvanej.. :mrgreen: A to jsem teda hned pri prvnim skrabnuti vedela, ze je zle a ze mam jit radsi domu.. Pritom celej bok, zebra kterych jsem se nejvic bala jsem si prozpivala… Proto jsem se nebala zad, chyba lavky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
31.5.20 00:25

@krispyna Že to tělo dává takhle najevo změny :mrgreen: ale jako příznak tehu bych to sem raději napsala :mrgreen: Já neměla nikdy problém, jediný otok byl nad zápěstí ale jen málo.. Vše se krásně hojilo. No musela sis parádně užít :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
31.5.20 00:28

@Zlobolka123
Zamazala jsem sve epesni ruzove kalhotky :lol: Ale verte, ze tohle nebyl zadnej photoshop a nebylo to teda vubec prijemne :D A otejkam vsude, ale stehno a ta mekka tkan byla teda terno… Fotka pri akci a druhy den..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama