Gottova dcera

Anonymní
22.5.20 18:27

Gottova dcera

Co si myslíte o Dominice Gottové? Proč se podle Vás začala projevovat, tak jak se projevuje až po smrti p. Gotta? Prosím o anonym stydím se za čtení bulváru :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.5.20 18:30

To se nestyď, že si chceš zdrbnout… A co si myslíš ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1472
22.5.20 18:30

Takový srajdy nečtu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
22.5.20 18:33

Nech chudáka ženskou na pokoji. A nezakládej diskuse, když i u takové blbiny potřebuješ být anonymní. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
898
22.5.20 18:34

Je mi ji urcitym zpusobem lito, pripomina mi Ivetu Bartosovou. Prectu si max titulek, ale clanky nectu, televizi prepinam. Myslim, ze dostava za otevreni pusy zaplaceno, a proto ma potrebu porad se sverovat, i kdyz to nikoho nezajima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 18:43
@DoktorkaZorkaHorká píše:
To se nestyď, že si chceš zdrbnout… A co si myslíš ty?

No mě by právě zajímalo, jak se z někoho kdo má tak dobrý základ může stát taková po všech stránkách troska s prominutím. Proč?

• Nahlásit
  • Citovat
451
22.5.20 18:45

Žádnému bulváru nevěřím ani slovo. Nafouknou všechno do neuvěřitelných rozměrů, takže i z poctivého člověka dokážou udělat nějakou hyenu. A proč se po smrti pana Gotta projevuje tak jak se projevuje? Dokud její táta žil, nebyl přeci důvod se o ní zajímat a teď její život bulváru přijde jako parádní téma. Ale jak už jsem řekla, nevěřím bulváru nic z toho jak prezentuje nějaké lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
22.5.20 18:46

Nech ji dychat a starej se o sebe. Co mas potrebu resit ostatni a hlavne drbat? Proc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2836
22.5.20 18:47

Jezis ty uz si tu dneska resila nazor na Lamoru a Buresovou ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
22.5.20 18:48

Když žil Gott, tak si to jednoduše netroufla obchodovat s bulvárem.

Dělá to jen kvůli penězům.

Jinak její životní dráhu nesoudím, ale vyprávění všech pikantností ze svého života už je i na mě trochu moc, ale její věc, když jí to za ty prachy stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5133
22.5.20 18:49
@Anonymní píše:
No mě by právě zajímalo, jak se z někoho kdo má tak dobrý základ může stát taková po všech stránkách troska s prominutím. Proč?

Proč si myslíš, že má dobrý základ? Když už zdrbnout, tak toho jejího tatínka. Ten se na ní podepsal, protože ji zatlouk. Odmítnutý děti zhusta propadaj lecčemu, jsou to rodiči vyrobení závisláci, takže se jí nedivím. Pak to teda „jako“ napravoval, ale to mi přijde spíš jak na kameru, protože už byla stejně dospělá. Normální chlap před závazkama nezdrhá, fakt nechápu, proč ho lidi tak žrali, když to museli vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 18:50
@Niky2 píše:
Nech ji dychat a starej se o sebe. Co mas potrebu resit ostatni a hlavne drbat? Proc?

Si můžu drbat a řešit ostatní jak budu chtít i bez tvýho svolení a požehnání…to nečti když tě to tak irituje

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.5.20 18:53
@Safrik píše:
Jezis ty uz si tu dneska resila nazor na Lamoru a Buresovou ne?

Já ne…Burešová-vím o koho jde ten Lamora? to vůbec nevím kdo je

• Nahlásit
  • Citovat
697
22.5.20 18:53

Vím kdo to je, ale nestarám se o životy lidí do kterých mi nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49760
22.5.20 18:57
@Anonymní píše:
No mě by právě zajímalo, jak se z někoho kdo má tak dobrý základ může stát taková po všech stránkách troska s prominutím. Proč?

Dobrý základ? žila jen s mámou a kdo ví jak :? Dlouho žil v zahraničí ten její manžel jí max táhnul dolů :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama