Reklama

Tavná pistole - jakou velikost

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 03.08.10 19:14
Tavná pistole

Každou chvíli vidím a slyším,že kdekdo pracuje s tavnou pistolí, rozhodla jsem se,že si taky jednu pořídím, teď začínáme vyrábět různé prkotinky s dcerkou a myslím,že toho bude čím dál více.
Koukala jsem na net a jsou tam dvě velikosti.
Můžete mi někdo poradit, jakou si pořídit a jestli je jedno jakou značku koupím, nebo máte s nějakou dobrou či špatnou zkušenost?
Taky mi můžete napsat tipy jak s ní pracovat a jak naopak ne apod.
DÍKY :kytka:

Reklama

Reakce:

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 03.08.10 19:25

cancerka -já tav.pistoli snad už používám 10 let i déle…lepím s ní všechno…boty,ná­bytek,přítel i pruty na ryby…ale na lepení s malou to není…ta roztavená hmota je tak vařící,že se kolikrát spálím sama až do puchýře…jinak je to super věc,která koluje po celém našem příbuzenstvu…
 http://www.e-podlaha.cz/…hot-pistole/

mám tuto..levnější varianty nekupovat…náplně levné taky ne páč nedrží a hned se po vychladnutí odlepují…podívej se v OBI,Baumax,Hor­nbach..

Janč
Kecalka 154 příspěvků 03.08.10 19:43

Má kamarádka měla značkovou a pořád s ní něco měla.Já ji dostala,ale už nevím jakou značku,ale mám jen tu malou.Otec má tu větší,ale líp se mi dělá s tou malou.Zdá se mi,že z té malé je knot lépe rozehřátý a lépe to v něm drží.Já dělala hlavně věnce.Pokud mi to půjde,tak pošlu foto,ale moc s komplem ještě neumím,tak se omlouvám předem,jestly to nevijde.Já kupuji převážně polistirenový a trochu je pomaluju aby ta bílá tak neprosvítala.Pokud chceš tvořit s dítkem,tak bych jí vždycky pak nandala kousek na věneček a ona ať si tam nalepí co chce.Je toho strašně mnoho,co si s ní můžeš udělat.

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 03.08.10 21:50

Já koupila úplně obyčejnou asi za 200 u nás v obchodě-nepoužívám jí často,ale bohatě mi stačí a funguje dobře(moc velká není).Jen s těmi lepícími tyčinkami to bych radši koupila taky nějaké dražší aby to dobře drželo.

j.citra
Echt Kelišová 8078 příspěvků 05.08.10 14:22

Já mám teda obě velikosti:-)Hodně záleží,na co ji budeš potřebovat.Já tu velkou používám hlavně na věnce,opravu větších hraček atd.a tu malou,jen když potřebují zalepit nějakou drobnost…ta malá se hodně dřív nahřeje a je s ní lepší manipulace:-)

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 05.08.10 23:20

Ok, díky za odpovědi :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >