Tchyně - nevolnosti

Verca1990
28.7.15 15:47

Tchýně------------------- nevolnosti..

Holky, kluci, dělám průzkum..Jak jste na tom vy se svými tchýněmi či tchány? Pokud vás pohlcuje nechutenství a břichabol pouze při pomyšlení návštěvy u nich, jak to řešíte? :lol:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

20518
28.7.15 15:51

Tchýně - dusící objetí. Ne, ona se snaží, ale prostě někdy mám dojem, že takové to splečensé klima je důležitější než to, co si myslím. Ona se snaží, nabízí, já ze slušnosti musím přijmout, takže ona má dojem, že jsem spokojena a opět příště naízí… já pak seberu odvahu a odmítnu a yvsvětlím proč… ona se zeptá, čemu tedy dávám přednost a vzápětí to je… prostě když řeknete, že máte rádi prátelské objetí, tak vás obejmě pevně a už vás nepustí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5698
28.7.15 15:52

@Verca1990 nechodím na návštěvy ke tchýni z těchto důvodu už několik let ;). Manžel sbalí děti a jde s nima sám (bydlí o ulici vedle). Po mě už se to naštěstí ani nevyžaduje, všichni si zvykli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verca1990
28.7.15 15:56

U mě : Řekne vše, co slyšet chceme, řekne a přikývne na vše, na co se ptají ostatní. Dojde ke skutkům, neudělá…Takže vše jen pusou, ale skutek utek.Na nikom nit nezůstane suchá, poté je však se všemi kámo jak hrom, sotva odejdeš, jede zase tu svou a o kom jiném, než o tom, kdo zrovna odejde.. :mrgreen: Mám ji ráda, ale jak ji více pochopit? Soustavné poučování, sem tam podrývání autority jako rodiče je běžné, ale tohle? Pomóc, je toho tolik.. :P :P

• Citovat
  • Upravit
Verca1990
28.7.15 15:57

Já se z těch nervů už směju..První byly slzy, pak vztek a teď už mi hrabe a směju se, pořád jako trotlík.. :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
13148
28.7.15 16:01

Já jsem teda asi měla super štěstí nemůžu říct vůbec nic špatného :dance: :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verca1990
28.7.15 16:02
@chipsa píše:
Já jsem teda asi měla super štěstí nemůžu říct vůbec nic špatného :dance: :dance: :dance:
:kytka: Ty se mááááš… :hug:
  • Citovat
  • Upravit
13148
28.7.15 16:03
@Verca1990 píše: :kytka: Ty se mááááš… :hug:

Zase mám smůlu na blbé rodiče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luca10
28.7.15 16:04

Koukám, že jsem jedna z mála. Já jsem si lepší tchyni snad ani nemohla přát, rozumíme si, vždy se zeptá na můj názor a respektuje ho, pro svá vnoučata je skvělou babičkou. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Verca1990
28.7.15 16:04
@chipsa píše:
Zase mám smůlu na blbé rodiče.

Tak to je mi líto…

• Citovat
  • Upravit
81595
28.7.15 16:05

@Verca1990 ne neměla jsem ani břichabol, ani nevolnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verca1990
28.7.15 16:08
@Luca10 píše:
Koukám, že jsem jedna z mála. Já jsem si lepší tchyni snad ani nemohla přát, rozumíme si, vždy se zeptá na můj názor a respektuje ho, pro svá vnoučata je skvělou babičkou. :-)

Taky je skvělou babičkou, jen s tím rozdílem, že pokud MY nedojdeme, oni vůbec..O našich to samé.. :nevim:

• Citovat
  • Upravit
Luca10
28.7.15 16:09
  • Nahlásit
  • Citovat
Luca10
28.7.15 16:13
@Verca1990 píše:
Taky je skvělou babičkou, jen s tím rozdílem, že pokud MY nedojdeme, oni vůbec..O našich to samé.. :nevim:

To je škoda. U nás je hlavně tchyně tak dvakrát týdně na návštěvě plus k nim jezdíme na víkendy na chatu a je to super, večer si pohraje s malou, vykoupe ji, nakrmí, uloží, o víkendech zase chodí na procházky… Je to škoda, že to tak nefunguje všude. Ale zase moje mamka, když za ní nepřijedeme my, tak ona nedorazí, nemá auto a nechce se jí vlakem. :-D Neřešim…

• Nahlásit
  • Citovat
Verca1990
28.7.15 16:19
@Luca10 píše:
To je škoda. U nás je hlavně tchyně tak dvakrát týdně na návštěvě plus k nim jezdíme na víkendy na chatu a je to super, večer si pohraje s malou, vykoupe ji, nakrmí, uloží, o víkendech zase chodí na procházky… Je to škoda, že to tak nefunguje všude. Ale zase moje mamka, když za ní nepřijedeme my, tak ona nedorazí, nemá auto a nechce se jí vlakem. :-D Neřešim…

8o To máš moc dobrý, u nás nehrozí. Nic. Dokud se nepřijdem zeptat, hele, chceme jet tam a tam pohlídáte?, tak neexistuje..A když už, extra se netváří ani jedni.Jsme ze stejného města všichni, pár minut od sebe. :think: Říkám si, co dělám špatně. Je mi pak děsně líto prcka..

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama