Tchýně a bývala přítelkyne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 18:49
tchýně a bývala přítelkyne

Prosím-Zajímal by mě váš názor:

Tchýně se setkává s bývalou přítelkyní mého přítele a netají se tim ani přede mnou..
Tuhle jsem ji potkala a ptám se ji kam jde a ona: za Verunkou. Nevím jestli jsem tak přecitlivělá (po porodu 2 měsíce)? Ale normální mi to nepřijde. Já ji brala jako kamarádku a tohle mi přijde jako podpásovka. Od té doby ani nevím jak se k ní chovat, nemam k ní důvěru. Ani s ní nechci moc přijít do kontaktu.

Jak by jste s k ní chovali? A přijde vám to normální? Nechci ji diktovat s kým se má setkávát, ale zase by mi to nemusela říkat na plnou pusu..

Děkuji za váš nazor a přeji klidny svátky vánoční :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ontario7
Extra třída :D 11192 příspěvků 16.12.16 18:55
@Anonymní píše:
Prosím-Zajímal by mě váš názor:

Tchýně se setkává s bývalou přítelkyní mého přítele a netají se tim ani přede mnou..
Tuhle jsem ji potkala a ptám se ji kam jde a ona: za Verunkou. Nevím jestli jsem tak přecitlivělá (po porodu 2 měsíce)? Ale normální mi to nepřijde. Já ji brala jako kamarádku a tohle mi přijde jako podpásovka. Od té doby ani nevím jak se k ní chovat, nemam k ní důvěru. Ani s ní nechci moc přijít do kontaktu.

Jak by jste s k ní chovali? A přijde vám to normální? Nechci ji diktovat s kým se má setkávát, ale zase by mi to nemusela říkat na plnou pusu..

je to naprosto normální a pokud mají mezi sebou fajn vztah, tak nevím čemu by to mělo bránit, možná tvému egu :kytka:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 16.12.16 19:00
@Anonymní píše:
Prosím-Zajímal by mě váš názor:

Ano, přijde mi to naprosto normální.
tchyně se může setkávat s kým chce, to, že se s přítelkyní rozešel Tvůj přítel, ještě neznamená, že ji přes palubu hodila i tchyně, třeba si velmi dobře rozuměly a mají se rády - není důvod aby se nestýkaly…
Jinak k tomu na plnou pusu - Ty ses jí zeptala, ona Ti po pravdě odpověděla - jako dospělé ženě, tak to jako dospělá vezmi. Nebo Ti měla lhát? To by bylohaló kdyby ses dozvěděla, že Ti neřekla pravdu…
Koukej se zklidnit. Tvá tchyně je dospělá, svéprávná a smí se kamarádit a stýkat s kým chce a přesto se k sobě můžete chovat a brát se jako kamarádky. Ono se Tě to totiž netýká. Vůbec.
Já se se svou extchyní stýkám také, pravidelně. Moc s rozumíme. Rozuměly jsme si vždy, celých sedmnáct let a jen proto, že si její syn našel jinou by mě měla hodit přes palubu? A kdyby se přítel rozešel s Tebou a Ty budeš ex, tak by Tě Tvá tchyně měla hodit za hlavu?

Příspěvek upraven 16.12.16 v 19:10

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 16.12.16 19:00

A to ti ma lhát? Asi si rozumí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 19:01

No abych pravdu řekla, tak bych radši chtela slyšet lež.
Přestěhovala jsem se za nima 400km od mojí rodinu. Mam tu jen je, žádnou kamarádku.. K nám sotva přijde a to bydlíme naproti sobě..

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2117 příspěvků 16.12.16 19:04

Tak co by ne… Extchýně mojí kamarádky se nedávno byla podívat na její novorozené miminko, kamarádka stále je tetou pro děti exšvagrů a exšvagrových… Samozřejmě nevídají se tak často jako dřív, ale vztahy udržují. Rozvod byl plně z jeho strany, příbuzní to nesli dost těžko, ona jim nic zlého neudělala, tak proč by najednou měla být vyloučená z rodiny, kde X let fungovala a měli ji rádi?

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 16.12.16 19:05

A mezi vámi vztahy fungují jak? Píšeš, že za vámi sotva přijde, to má jaký důvod? Na druhou stranu, co by za to jiné daly :mrgreen: :lol:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 16.12.16 19:06

Dej si pohov. Tchyne je dospela, ty taky, tak se tak chovej.

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 16.12.16 19:07

Ano, přijde mi to normální 8) Pokud mezi sebou měly hezký vztah, byla by škoda, zanevřít na sebe po rozchodu.

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 16.12.16 19:08
@Kotatko03 píše:
Ano, přijde mi to normální 8) Pokud mezi sebou měly hezký vztah, byla by škoda, zanevřít na sebe po rozchodu.

Já bych se spíš zaměřila na to proč k nim tchyně nechodí a neřešila bych nějakou ex :think: a třeba i co na to partner, že je jeho matka nenavštěvuje.

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 16.12.16 19:13
@Lady Bee píše:
Já bych se spíš zaměřila na to proč k nim tchyně nechodí a neřešila bych nějakou ex :think: a třeba i co na to partner, že je jeho matka nenavštěvuje.

Souhlas :palec:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 16.12.16 19:14
@Anonymní píše:
No abych pravdu řekla, tak bych radši chtela slyšet lež.
Přestěhovala jsem se za nima 400km od mojí rodinu. Mam tu jen je, žádnou kamarádku.. K nám sotva přijde a to bydlíme naproti sobě..

tak si na tebe musí zvyknout… nejspíš..
ona nedělá nic nelegálního ani nekuje pikle proti tobě, proto nemá důvod ti lhát.
To že ses přistěhovala 400km bylo tvé dospělé rozhodnutí a nemůžeš očekávat, že si z tebe sednou na prdelínu.. i exsnacha si musela svou cestu ke tchyni najít a nějak vybudovat - tak musíš také..

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 16.12.16 19:16

Připadá mi to naprosto normální, proč by neměly mít pěkný vztah? Představ si, že např. můj ex nebo ex mého manžela se občas zastaví u nás na kafe a pokec, co je nového a taky mi to připadá normální, když jsme se ani jeden nerozešli ve zlém. Naopak mi připadá ubohé škrtnout si ze života takové lidi, přece jenom jsme s nimi byli kus života a pokud tam nedošlo k nějakému podrazu, tak proč dělat, že je neznám.

Příspěvek upraven 16.12.16 v 19:17

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 16.12.16 19:16
@Lady Bee píše:

jéé a kdyby u nich byl denně tak zase máme diskuzi že je babička stíhačka, že jim - mladým nedá pokoj…
koukám tchyně i kdyby byly ze zlata, tak se nezavděčí..
důvod může být jednoduchý - třeba chce aby měla s miminkem klid a čeká rozumně na pozvání..

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 16.12.16 19:17
@jdukolem píše:
tak si na tebe musí zvyknout… nejspíš..
ona nedělá nic nelegálního ani nekuje pikle proti tobě, proto nemá důvod ti lhát.
To že ses přistěhovala 400km bylo tvé dospělé rozhodnutí a nemůžeš očekávat, že si z tebe sednou na prdelínu.. i exsnacha si musela svou cestu ke tchyni najít a nějak vybudovat - tak musíš také..

Souhlasím :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >