Jsem ve 25. týdnu těhotenství a nevycházím s tchýní

131
30.4.16 15:28

Tchýně a těhotenství

Milé maminky…

bydlí některá z vás u tchýně? Jak se proti ní bránit? Ta moje je vyloženě zlá sobecká mrcha a to je ještě hodně slabý výraz. I když se starám o celý dům 7+2 o vaření, nakupování, uklízení, zahradu, zvěř a zbytek jejich dětí, je nesnesitelná. Neustále mě pomlouvá a je na mě sprostá. Jsem ve 25tt a jsem na rizikovém těho. Jsem tedy pořád doma a ona toho tak hnusně využívá…a když se nedej bože odeberu odpočívat nebo si vyžehlit moje prádlo, uklidit svoji ložnici - jsem lemra líná co se jen válí…přítel jí zkoušel několikrát domlouvat ale marně. Naše nové bydlení je zatím neobyvatelné a nastěhovat se budeme moct až někdy těsně před porodem. Co mám dělat? Nejhorší je, že se tak ke mě chová jen v rámci nejbližší rodiny a doma. Před cizíma dělá jaký máme super vztah a jaké jsme super kámošky. Mám neustále nervy a pořád jen brečím, bojím se, že těma nervama ohrozím miminko nebo može dojít k předčasnému porodu. Asi se objednám k psychiatrovi protože tohle je to nejhorší období, co jsem kdy zažila. Jsem těhotná a mám fajn chlapa..má to být přece nejkrásnější období v životě!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14655
30.4.16 15:33

Jestli máš kde přečkat do té doby, než se budete moci nastěhovat, neváhej ani minutu, i když by to byla jedna místnost u kamarádky, příbuzných, anebo
na ubytovně. Kdo uteče, vyhraje. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
30.4.16 15:39

Zkoušela jsem to, bohužel s tím nesouhlasí přítel a je dost nekompromisní…nevím kudy kam, kdyby byla možnost odejít, uteču hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13676
30.4.16 15:44

Tak bych byla nekompromisní i já. Bud si matinku hodí do klidu a ona se ke mě začne chovat slušně, nebo odcházím já třeba k rodičům, kamaráde, která by se nabídla. Nenechala bych deptat sebe a zároveň i dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
30.4.16 15:48

Asi tak… Nevim, jestli je pandemie nakazy tchyne moribundus idiocie, ale vcera tu jedna pani take uvazovala o antidepresivech kvuli tchyni a na rovinu- je to sileny.
Bud nekam jinam, nez budete mit svoje nebo pritvrdit. Ale to ti take muze ublizit, takze asi to neni nejlepsi reseni. Ja jsem tedy nehorazne uprimna, takze prvne bych se zeptala, co ji vadi, co se ji nelibi a pokud by mi nedala odpoved, kde bych uznala, ze ma pravdu /coz podle tveho popisu by nedala/, tak bych ji s usmevem poslala do zadele. A dej se vule Bozi.
Nekteri ovsem, ani po velmi nazorne ukazce co ze mi muzou, jedou dal jakoby nic. Nic se jich nedotkne. Potom je jedina moznost a to vypustit je ze sveho zivota. At se umlati sami.
To, co dela, neni tvuj problem. Je to jeji problem a at si to resi sama.
Ale vyzne-az bych s ni byla sama, tak byvh ji poslala do p.dele a at si rika, co chce. Ja nic nerekla a to, co si vymysli, je uz nehorazne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
30.4.16 15:50

Holky já už jsem na tom asi tak špatně, že jsem pár dnů zpět přemýšlela nad sebevraždou…nemám vůbec sílu k životu. Jak může být někdo tak zlý a zákeřný :-( zdá se mi že nemám vůbec v nikom oporu. Nevím, možná je to nějaký syndrom vyhoření nebo těhotenská demence…už prostě nevím kudy kam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
30.4.16 15:50

@barus62 Šla bych na ní přes přítele je to jednoduchý ať si hodí matku do klidu nebo že odejdeš. Jako mě takhle buzerovat tak bych ji poslala asi do pr****,a nevšímala bych si ji. Omezila bych kontakt na minimum :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14655
30.4.16 15:51

-

Příspěvek upraven 21.03.19 v 20:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
30.4.16 15:53
@barus62 píše:
Holky já už jsem na tom asi tak špatně, že jsem pár dnů zpět přemýšlela nad sebevraždou…nemám vůbec sílu k životu. Jak může být někdo tak zlý a zákeřný :-( zdá se mi že nemám vůbec v nikom oporu. Nevím, možná je to nějaký syndrom vyhoření nebo těhotenská demence…už prostě nevím kudy kam.

Měla by sis o tom promluvit s přítelem, ať s ní něco udělá, jako to že si přemýšlela nad sebevraždou to není normální.. Musíš tu oporu najít v příteli, čekáte spolu miminko a takhle to nejde. Držím ti palce ať najdeš řešení :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
30.4.16 15:54

Bohužel ona je na tom tak zle, že nenávidí mě a nenávidí i svého syna - mého přítele. Je to 50 letá baba, která si myslí, že je na smrt nemocná, nemá žádné kamarádky ani známé, všichni se od ní drží dál, protože je opravdu opravdu zlá…např. dnešní těhu čaj jsem si nechala luhovat v kuchyni a když jsem si ho přišla vypít, byl osolený!!! A určitě jsem si nespletla cukřenku a solničku, jak mi tvrdí přítel, protože nesladim! Minulý týden jsme měli jet na wellnes a ona mi 10 minut před odjezdem dala všechny tenisky do pračky a zapla ji! Protože by neměl kdo uvařit kdybych odjela…a to jsou jen slabé odvary toho, co prožívám každý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
30.4.16 15:55

Pokud tam opravdu ještě nějakou dobu musíte být, starala bych se výhradně!! jen o svoje věci a svoji část domu (resp.tu ve které momentálně bydlíte)…proč bys jí jako měla nakupovat, vařit a uklízet ještě když se takto chová??? a ještě nějaké „cizí“ děti? to nemají svoje rodiče? a ti si neuklízí, nevaří?? Opravdu bych si hleděla jenom svého a totálně ji ignorovala a s úsměvem kolem ní procházela, to takovéhle jedubaby vytáčí ze všeho nejvíc. Ať teda konečně má proč remcat ne? Obzvlášť když to vidí i tvůj chlap - popravdě nechápu, že ti na rizikovém těhu dávno nezakázal se tak honit, taky jsem na rizikovém a dělám jen to nejnutnější i ve své vlastní domácnosti, přece nemůžeš ohrožovat miminko kvůli nějaké krabici??? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
30.4.16 15:57

Byla jsem vždy plná života a energie…každý den jsem si užívala. Teď ležím doma v posteli a koukám na hodiny a prosím ať ten čas utíká rychleji. Asi jsem se opravdu zbláznila a měla bych navštívit odborníka. Vždy jsem miminko hrozně chtěla a moc se na něj těším. Vůbec si neumím představit, že by se moje dítě mělo potkat s někým tak zlým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14655
30.4.16 15:57
@barus62 píše:
Bohužel ona je na tom tak zle, že nenávidí mě a nenávidí i svého syna - mého přítele. Je to 50 letá baba, která si myslí, že je na smrt nemocná, nemá žádné kamarádky ani známé, všichni se od ní drží dál, protože je opravdu opravdu zlá…např. dnešní těhu čaj jsem si nechala luhovat v kuchyni a když jsem si ho přišla vypít, byl osolený!!! A určitě jsem si nespletla cukřenku a solničku, jak mi tvrdí přítel, protože nesladim! Minulý týden jsme měli jet na wellnes a ona mi 10 minut před odjezdem dala všechny tenisky do pračky a zapla ji! Protože by neměl kdo uvařit kdybych odjela…a to jsou jen slabé odvary toho, co prožívám každý den.

Když by jsi to nezvládala, obrať se na některou krizovou linku. Tam by ti měli poradit.
http://www.odchazim.cz/…zovych-linek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
30.4.16 16:01

@peťka82 on je zde ještě její manžel..ten se stará jen o to svoje, ale když ona do něj začně hustit, že nic nedělám a válím se a ona chudinka nemůže nic dělat, protože je unavená, pustí se ten její agresor do mě. Je to kolotoč. Pokud chci mít střechu nad hlavou, musím makat, poslouchat a usmívat se u toho. Přítel to chápe tak asi na půl, je celý týden v kuse v práci a jezdí dom jen na víkendy, vidím, že už ho hodně unavuje, když mu každý den volam, co všechno mi zase jeho matinka provedla…sám ji nenávidí, ale je bohužel asi taky malý pán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annapavelkovaml
30.4.16 16:02

Nesouhlasí s tím přítel???Prosím? A s tím že má matku debila s tím jako souhlasí? Já bych se ho vůbec neptala, prostě bych se sebrala a šla! Nebo řekni doktorovi ať tě pošle na rizikové co nejdéle do nemocnice( nevím s čím si na rizikovém ) já jsem taky na rizikovém a bojuju za každý týden který můžu být doma.No aspoň že máš naději že brzo vypadneš, já taky bydlím s tchýni někdy to je pěkné peklo, ale ja bych si to nenechala libit, ale my máme v domě svůj byt, vlastní vchod a platíme nájem…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat