Tchyně mě nesnáší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janajekůl
Stálice 52 příspěvků 25.10.14 20:41
tchyne me nesnasi

Zdravím, mám takový problém dneska jsme přijeli od tchýně a ta mi před vsema, před manželem, synem a tchanem udělala scenu, protože jsem synovi dala pres zadek, protože dělal strašnej kravál a bordel a ona na mě zacala rvát že jsem kr*va, proč ho mlatim, že ona by to nikdy neudělala, že nic neumím a tak. Já jsem na ní koukala jak vyvorana myš a manžel se mě ani nezastal, tak jsem sebrala syna a okamžitě odjela. Manžela pak přivezl tchán. Ani se mi neomluvil nic, potřebovala jsem se vypsat :-(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vendulaaa
Závislačka 4915 příspěvků 25.10.14 20:44

Tak spíš by ses měla v první řadě ohradit ty.

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 25.10.14 20:44

Nechápu co ti má tchyně co kecat do výchovy a ještě tě urážet :roll: Ale spis bych řešila to, že se tě manžel nezastal :?

Tunrida
Hvězda diskuse 49264 příspěvků 25.10.14 20:46

Tak kdyby mi tchyně řekla, že jsem kráva, tak využiju tý příležitosti a vrátím jí to :mrgreen: Za druhé ti do toho nemá co kecat. No ale nejhorší je opravdu reakce manžela :think:

333lucie
Kecalka 195 příspěvků 25.10.14 20:50

@janajekůl
To je tedy síla…Nejspíš bych tam nejela, dokud by se mi neomluvila…Ale nevím, jak bych řešila reakci manžela… :roll:

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 25.10.14 20:51

Já bych jí řekla, že se mi nemá co plést do výchovy, že si svoje vychovala a jak tak koukám, že s tím budeš mít ještě dost práce :mrgreen:

pikola
Generální žvanilka 20160 příspěvků 25.10.14 20:54

A ona manzela mlatila? To je jak moje, svoje rezala jak zito a vnoucat se zastava, protoze se prej poucila :mrgreen: ja teda dite nebiju, ale obcas zvysim hlas a ona se hned muze poto..

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 25.10.14 20:55

Hm, se obavam, ze bych ji odpovedela neco horsiho :)) jak se manzel choval po prijezdu? Jinak jeho reakce by me nutila k zamysleni.Na druhou stranu otazka, jestli synovi nedavas pres zadek casteji? ono vzdy ma vse dve strany…

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 25.10.14 21:06

@janajekůl je to dost blbá situace. Ke tchýni bych určitě přestala chodit a ani bych jí k sobě nezvala na návštěvy. Podle mne to je vyhlášení „války“. Mnoho mých kamarádek se tchýněmi nesetkává. Maximálně tam pak občas zajde jejich manžel s dětmi.

Nevím, jestli se ti za tu „krávu“ omluví. Ale obávám se, že ani to nejde očekávat. Trochu složitě je to s „plácáním“ dítěte. Mně osobně to hodně vadí, když někdo děti bije - na veřejnosti ap. Ale ani to tchýni neomlouvá za její reakci. Mohla ti to říci soukromě později, probrat to s tebou po telefonu…

katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 25.10.14 21:13

@janajekůl A jaka byla tchyne predtim? Dost bych se divila, kdyby byl tohle Vas prvni vystup. A manzel bude asi maminak, ne? Opravdu si nedovedu predstavit, ze by muj muz svym rodicum dovolil, aby se ke me ne chovali takovym zpusobem.

Ell-Chmell
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 25.10.14 21:17

Tchýně a výchova… dneska jsem té svojí řekla, že už mně pěkně sere! :mrgreen: Sotva přišla, začala mi prcka cpát piškotama, aniž by se předtím zeptala, jestli už něco nejedl, nebo jíst nebude… A pak, když jsem vytáhla malému jogurt, tak jsem dostala kázání, že ten malý chudáček bude mít jen jogurt a my velký oběd… Tak jsem jí řekla svoje… mělas to tchýni taky říct natvrdo… Na výchovu jsou rodiče, ne tchýně!!!

mojmira
Hvězda diskuse 77475 příspěvků 25.10.14 21:20

Nejvíc by mě mrzelo chování manžela :cert:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 25.10.14 21:45

@janajekůl kdyby mi někdo do očí řekl, že jsem kráva, tak mu jí fláknu taky. :cert:
Jako jo, nemusí souhlasit s tvým stylem výchovy, ale když už do toho chce kecat, tak alespoň nějak kultivovaně.
Mno jeden známý mě nedávno pobavil - své tchýni říká tchíča, tak třeba se ti to bude hodit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

janajekůl
Stálice 52 příspěvků 25.10.14 21:52

Já syna nebiju, jen když už je to fakt neunosný, tchýně mě neměla nikdy ráda, ale nikdy mi tak hnusne nerekla, manzel si sel lehnout, jako by se nechumelilo :nevim:

Camael
Hvězda diskuse 40270 příspěvků 25.10.14 21:58

@Gina108
Tchíča…a ještě takhle hezky napsaná, rovnou s měkkým, aby nebyl nikdo na pochybách..to mě teda hodně pobavilo.. :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >