Tchýně mi ničí nervy

Anonymní
2.2.21 13:33

Tchýně mi ničí nervy

Ahoj, potřebovala bych se zněčím svěřit už to v sobě dusím už hodně dlouho. Jsme s partnerem 2,5 roku a čekame mimčo a bydlíme u jeho mamky máme jednu málou místnost a společnou koupelnu a kuchyň… Je to strašné bydlet takhle pohromadě když nemuže mít každá žena svoje tchýně se mi do všeho motá, říka mi tohle nesmíš je ještě horší než moje matka tchýně mi nadáva zakazuje mi návštevovat mamku abych k ní nechodila že mi to prej není trapné a teď si dělá nároky na moje mimčo že ona se bude o miminko starat atd.. Že ho moje mama nesmí vidět vyčíta mi vodu nemužu se ani osprchovat nic ani vytřit podlahu. Vždycky ji chci pomoct a návazat s ní kontakt protože už není mlada je stára a to jaký ma bordel tak to by žádna holka nevydržela a utekla by hned a proto ji chci pomoct ať má čisto všechni ale ona nechce ode mě nic a pak si stěžuje že ji nikdo nepomaha :D tak já se ji teda nutit nebudu.. Přítelovi pořád řikam ať si najdem podnájem nebo tohle je k nevydržení. Přitel pracuje a mámě dáva tolik peněz aby ho živila každy měsíc a i tak ho neživí.. Poraď te mi co by jste vi dělali ná mém místě

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6840
2.2.21 13:34

Odstěhovat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1740
2.2.21 13:35

Proc se neodstehujete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21041
2.2.21 13:37

A proč si pořizuješ dítě, když nemáš vlastní bydlení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24630
2.2.21 13:37

Co bych delala na tvem miste? Nedelala bych si dite do bydleni s pritelem s jeho matkou.
Postavte se na vlastni nohy a pak nemusis resit skorotchyni, vodu na sprchovani ci jeji neuklizenou domacnost.
A poznamku o davani penez matce, aby ho „zivila“ fakt nechapu. Se snad zivite vy dva a matce prispivate primerene naklady na bydleni.

Příspěvek upraven 02.02.21 v 13:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28543
2.2.21 13:39

Proc ho ma zivit matka. Meli byste snad hospodarit spolu. To do toho jednoho pokoje jeste date i dite, jo? Nechapu, proc nebydlite sami. Neco jineho by byl velky barak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
2.2.21 13:40

Ta paní je tak laskavá, že vám na svůj úkor nechává místnost, do které vy jste se rozhodli pořídit děcko… No, každý svého štěstí strůjce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
2.2.21 13:44

A kde tam v tom bordelu a v jedné malé místnosti bude to miminko?
Pokud nejsi troll, protože tohle by normální člověk neudělal, tak si najdi bydlení a přítel buď půjde s tebou nebo ne.

Btw tchyně jsou tu oblíbené téma, tak se aspoň nauč psát to správně.
Tchyně je s krátkým Y. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@divine woman protože přítel mi sliboval že si najdeme podnajém a zjistila jsem až v 5 měsici že nechce že chce bydlet s mámou, je to mimánek musí hlidát maminku.. Moje mamka mi pořád říka ať jdu pryč od ních že budu mít špatný a zkaženy život a má pravdu.. Řikám přitelovi když hlidas svoji mamu tak já si svojí mamu budu hlidat taky.. Tchýně je strášně moc chvilková a už mě to nebaví.. Člověk si nemuže vyprat nic všechno musím brát domu a vyprat si to u mamky hrůzá no

• Citovat
  • Nahlásit
762

:lol: Nezlob se, ale můžete si za to sami. Když vám to vadí, tak s ní nebydlete. :nevim:

A pokud si tohle všechno necháváš líbit, tak se pak nediv, že toho bude zneužívat. Když ti to nevadí, kdyby ano, tak se umíš bránit. A zakazovat tvojí mámu? To jako vážně? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5975
2.2.21 13:45

Co bych dělala? Pořídila bych si hned ještě jedno miminko. Abych mela jedno já, a jedno tchýně. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7417

Přesně jak píšeš, normální holka už by brala nohy na ramena. Tak si sama odpověz :nevim: Proč jí přítel dává peníze, aby ho živila a neživí se rovnou sám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3832

Další z těch, co se nasáčkuje ke tchýni a ještě kušní a pomlouvá jí na netu :poblion:
Proč si nezajistíte svoje bydlení, než založíte rodinu? Jo, ty vlastně zakládáš rodinu s přítelem :think: no, máš to celý rozdaný divně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
2.2.21 13:47

Napíšu spíš co bych nedělala.
Nedělala bych si dítě, se kterým nemám kde rozumně bydlet.
Nebydlela bych s tchýní špindírou, které vadí i to, že se myju.
Nebyla bych s chlapem, který tomu přihlíží a nechce se odstěhovat.
Stačí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 13:49

Dáva ji každy měsíc 5 tisíc aby ho živila já mu řikala že jsme na to mi dva aby jsme se postavili a ne aby se o nás někdo jíny staral a on že ne.. On jednou říka taky že jo pujdeme pryč a pak zas ne budeme u jeho mamy taky je chvílkovej já nemužu řict ani svůj názor

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat