Shazovaní autority od prarodičů

Anonymní
28.1.21 20:19

Shazovani autority od prarodice

Dobry den. Jdu si pro radu i zaroven vypovidat. Jsem s detmi sama a muj otec mi obcas vypomuze s hlidanim. Ovsem je tu neco, co me vadi a uz zacinam mit na tatu averzi. Neustale me shazuje pred detmi 8 a 4. Starsi neco provede nebo je na me hubatej a uz se ho deda zastava a ze furt je peskuju. Dnesni incident me natolik vytocil, ze jsem tatovi rekla co si myslim. Dnes jsme se stavili pri prochazce u dedy a deti si hrali. Mladsi si pujcila auticko a starsi ji ho nechtel pujcit, tak nakonec pujcil z trucem a po chvilce ji jednu flaknul, ja to cele videla a dostal taky, samozrejme i karani. Tata me tak vypucoval, ze ji nic neudelal a ze mu ma mensi taky flaknout, ze at se pobijou. Zacali vycitky, ze me stejne za 2roky zdrhne, ze me mel vic mlatit a dalsi straslive veci i pred detmi. Sbalila jsem deti a odesli. A toto se deje stale podkopava autoritu. No silenost

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19715
28.1.21 20:54

No tak tam nechoď a hlídej si děti sama. A budeš mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3238
28.1.21 21:00

Kdo zdrhne? jako ten osmiletej?

A jak jsi mu to řekla? Já mámu několikrát upozornila, že mi podkopává autoritu, buď se obhajuje nebo to zlehčuje, ale rozhodně jsme se kvůli tomu nehádaly…ještě ke všemu před dětma…

Rada: zkusit si o tom promluvit mimo dosah dětí a až v tom nebudou emoce…v tomhle čase klidně i po telefonu. Poprosit tatínka, že pokud má problém s tvojí výchovou, tak at ti to řekne mimo doslech dětí, že samozřejmě si o tom můžete promluvit, třeba si i nechat trochu poradit…

Já i někdy uznám, že třeba kárám víc než bych měla, jenže to je prostě tím, že jsem s nima skoro pořád…že se třeba snažím nějakým situacím předcházet nebo už jsem občas na nervy…

Jo a vždycky se pro sebe směju, když jí volám a má děti u sebe, tak po nich kolikrát ječí víc než já, si tak říkám, no jo po kom já to asi mám ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat