Teče mi z oka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 01.03.17 07:25
Teče mi z oka

Zdravím, v noci se nudím velmi často na záchod. Přitom sem si všimla, jak pokaždé co se vzbudím mi hrozně teče z oka. Nějaká voda či co. Teď sem vstávala, a mám to oko menší, a když koukám dolů, tak i cítím jako kdybych přes něco koukala. Ječné zrno to není, na ty trpím velice často a to poznám. Oko neboli, jen je menší, něco mi tam vadí (necítím nic, žádná bulka) Mám tohle poprvé. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinexammy
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 01.03.17 07:48

@Dojcanis zkus proplachovat oftalmoseptonexem, kdyz to nepomuze, naklusat na ocni :)

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 01.03.17 07:52
@xammy píše:
@Dojcanis zkus proplachovat oftalmoseptonexem, kdyz to nepomuze, naklusat na ocni :)

Nevím jestli máme doma, zkusím se mrknout. Každopádně sem si myslela že by to mohl být zánět spojivek, jenže pocit písku v oku nemám. Nic neboli, jenom mě to oko teče a je menší. Žádnej hnis.

Uživatel je onlinexammy
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 01.03.17 07:54

Na nehnisavy zanety je prave urcenej, nebo mozna tam mas jen nejakou malou necistotu co te drazdi.

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 01.03.17 08:16

@Dojcanis taky jsem mela..pomohly kapky do oci. Ja to mam asi kvuli tehot. a ze mam vecne ucpany nos. Tak mozna i kapky do nosu.Me ale oko az zahnisalo a mam kapky s antibiotiky, zacinalo to plizive, jako tobe.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 01.03.17 08:22
@svycarka píše:
@Dojcanis taky jsem mela..pomohly kapky do oci. Ja to mam asi kvuli tehot. a ze mam vecne ucpany nos. Tak mozna i kapky do nosu.Me ale oko az zahnisalo a mam kapky s antibiotiky, zacinalo to plizive, jako tobe.

Já mám právě taky rýmu obrovskou už asi 14 dní. To může být i kvůli ní? No já doufám, ze mi to teda nezahnisa :( už takhle mám skoro každý měsíc ječné zrna a několikrát sem byla i na vyřezávání. Tohle by ještě tak chybělo..Je to nemilý. Porad mám potřebu si ho mnout

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 01.03.17 08:27

@Dojcanis tak mozna muze, alespon me to rekl dr. Ze ryma mi ucpava ten slzny kanalek a vlastne ten proces samocisteni oka a odtekani se tedy nemuze uskutecnit. Kazdopadne po 3 dnech vse odeznelo :palec: A nemni si oko, jeste ti zarudne kuze okolo jak me a na to zase bepanthon :mrgreen:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 01.03.17 08:29
@svycarka píše:
@Dojcanis tak mozna muze, alespon me to rekl dr. Ze ryma mi ucpava ten slzny kanalek a vlastne ten proces samocisteni oka a odtekani se tedy nemuze uskutecnit. Kazdopadne po 3 dnech vse odeznelo :palec: A nemni si oko, jeste ti zarudne kuze okolo jak me a na to zase bepanthon :mrgreen:

No tak to bude asi tou ošklivou rýmou. No fuu já myslela že si to měla déle právě. Tak v pohodě 8) no když ono to mnuti je hrozně příjemný :mrgreen: bepanthen máme, ale ten na zadečky :lol:

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 01.03.17 08:49

@Dojcanis na zadecky nejlepsi, ten vyresi vse. No me prave slzejici oko trapilo pokazde kvuli chladu venku, ale pak zu i Doma a pak vlastne neustale. tehot. k tomu evidentne s ucpanym nosem prispelo. ale nastesti ty gelove kapky zabraly hne- to byla uleva. Tak preji brzke uzdraveni, ikdyz s jecnyma zrnama, tak castyma bych sla na ocni. At te poradne prohlidnou :kytka:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 01.03.17 09:14
@svycarka píše:
@Dojcanis na zadecky nejlepsi, ten vyresi vse. No me prave slzejici oko trapilo pokazde kvuli chladu venku, ale pak zu i Doma a pak vlastne neustale. tehot. k tomu evidentne s ucpanym nosem prispelo. ale nastesti ty gelove kapky zabraly hne- to byla uleva. Tak preji brzke uzdraveni, ikdyz s jecnyma zrnama, tak castyma bych sla na ocni. At te poradne prohlidnou :kytka:

Já tam chodila na začátku skoro pořád protože se mi to nezdálo taky :( jenže já to mám po mamce, taky na to trpí stejně často jako já. Příšerný. A teď sem se koukala na světle porovnala sem obě oči, a to jak mám menší tak ho mám celý červený, i to bělmo..Ale pořád nic nebolí. To budou spojivky. Ty kapičky mám, jsou univerzální :) každopádně moc děkuju :kytka:

svycarka
Echt Kelišová 7601 příspěvků 01.03.17 09:21

@Dojcanis nezapomen profouknout i nos :kytka: no jo ty neduhy po rodicich. Manzel je po mame zas migrenovy, jak spi vic jak 5 hodin, ma hrozne bolesti hlavy :? taky zu nevime co s tim, zkouseli jsme kde co a me berou mory kdyz vidim ty kvanta prasku, co do sebe hazi. Pomaha jedine opravdu vstat nacas. Tak zdravi zdar ;)

Ronniee
Povídálka 37 příspěvků 01.03.17 09:35

Zkus protírat odvarem z heřmánku.. mě to dost pomohlo i bez nějakých mastí co mi napsala doktorka.. :palec:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 02.03.17 13:06

Tak včera přes den se to zhoršilo sice to nepálí neboli nic. Ale mám vodnatý výtok úplně to pořád teče oko celý rudy. Řekla bych že na tuty je to zánět spojivek. Zítra raději půjdu k oční. Tam mi dají antibiotika v kapkách? Za jak dlouho to pomůže? Sotva přes to oko vidím, všechno mi padá a sem levá :D

Schnapi
Neúnavná pisatelka 18080 příspěvků 84 inzerátů 02.03.17 13:54

Hned po úvodním příspěvku mě napadl zánět spojivek, měla jsem v létě (chytnula od dětí), bylo to nejhorší ráno a večer (ale hlavně ráno vždy oko zalepené)… já tehdy použila Tobrex kapky, ale jsou antibiotické na předpis, já ho sebrala klukům, kteří mě tím zánětem „nakazili“ :-) ale hned to pak zabralo..

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 02.03.17 14:37
@Schnapi píše:
Hned po úvodním příspěvku mě napadl zánět spojivek, měla jsem v létě (chytnula od dětí), bylo to nejhorší ráno a večer (ale hlavně ráno vždy oko zalepené)… já tehdy použila Tobrex kapky, ale jsou antibiotické na předpis, já ho sebrala klukům, kteří mě tím zánětem „nakazili“ :-) ale hned to pak zabralo..

Hodná, děkuju ráno jdu na oční :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >