Test sexuálně přenosných chorob

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TynazBrna
Stálice 53 příspěvků 28.02.17 20:51
Test sexuálně přenosných chorob

Zdravím dámy, popřípadě i pány.

Jsem již několik let sexuálně aktivní a poslední dobou (cca 2 roky) mám neustále nějaký gynekologický poroblém (kvasinky, záněty)…
A proto bych si chtěla nechat udělat testy na nejčastější typy pohlavně přenosných nemocí jako je HIV, chlamydie, HPV.. Byla jste na tom některá? Udělá mi to gynekolog a kolik to tak vychází finančně, když je to na vlastní žádost? :nevim:
Ještě jsem se o tom s gynekoložkou nebavila, a proto se ptám Vás. Děkuji za rady a zkušenosti. :think:

Reakce:
leryl
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 28.02.17 20:56

Pokuď Vám to doktorka neudělá na pojišťovnu, počítejte kolem 500-1000 korun za jedno vyšetření, ale přesněji Vám to řeknou přímo tam, kde to stanovují.

Příspěvek upraven 28.02.17 v 20:56

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 28.02.17 20:56

U gynekologa - 500 kč, výsledky do druhého dne

V laboratoři na poliklinice - 350 kč, výsledky do 4 týdnů

Borůvka1990
Kelišová 5432 příspěvků 28.02.17 21:45

Sexuálně aktivní bez kondomu? Působíš docela klidně, na to že můžeš mít nevyléčitelnou chorobu :roll:

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 28.02.17 22:36

@Borůvka1990, ty máš sex jen s kondomem? Ja kondom používala vždy jen na začátku vztahu…

Borůvka1990
Kelišová 5432 příspěvků 01.03.17 13:19
@MarieP píše:
@Borůvka1990, ty máš sex jen s kondomem? Ja kondom používala vždy jen na začátku vztahu…

Ne, v plodných dnech kondom, ale mám 10 let jednoho muže kterému věřím a stejně tak věří on mě. Normálně člověk test na pohl choroby nepotřebuje.

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 01.03.17 13:52

@Borůvka1990, hele já mám jednoho chlapa 18. let, a víra i když hory přenáší, je ti někdy k prdu ;)… Navíc ona psala, že má problémy gynekologickeho rázu, tak možná by mě taky napadlo si udělat testy…asi, nevím… Rozhodně bych nesoudila, v tomto kontextu ne, ruku do ohně jen za sebe, jinak se spálíš :nevim:

korena
Závislačka 4494 příspěvků 11.02.19 14:50
Na koho se obrátit s požadavkem na tesy?

Na koho se obrátit s požadavkem na tesy?

Ahoj, zjistila jsem, že partner několik let se za mými zády scházel za účelem sexu - s muži i ženami - údajně se chránil, ale lhal mi ve spoustu věcech, při orálu určitě ne… souhlasí že společně zajdeme na testy… máte někdo zkušenost, kde je dělají? Mám za to, že já se můžu obrátit na svého gynekologa, kam má zajít přítel, nebo mi oba současně - je nějaká možnost i přes pojišťovnu?

leryl
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 11.02.19 17:02

Můžete jít na venerologii, jo koukněte na net, kde je v místě vašeho bydliště.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >