Test sexuálně přenosných chorob

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TynazBrna
Stálice 51 příspěvků 28.02.17 20:51
Test sexuálně přenosných chorob

Zdravím dámy, popřípadě i pány.

Jsem již několik let sexuálně aktivní a poslední dobou (cca 2 roky) mám neustále nějaký gynekologický poroblém (kvasinky, záněty)…
A proto bych si chtěla nechat udělat testy na nejčastější typy pohlavně přenosných nemocí jako je HIV, chlamydie, HPV.. Byla jste na tom některá? Udělá mi to gynekolog a kolik to tak vychází finančně, když je to na vlastní žádost? :nevim:
Ještě jsem se o tom s gynekoložkou nebavila, a proto se ptám Vás. Děkuji za rady a zkušenosti. :think:

Reakce:

leryl
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 28.02.17 20:56

Pokuď Vám to doktorka neudělá na pojišťovnu, počítejte kolem 500-1000 korun za jedno vyšetření, ale přesněji Vám to řeknou přímo tam, kde to stanovují.

Příspěvek upraven 28.02.17 v 20:56

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 28.02.17 20:56

U gynekologa - 500 kč, výsledky do druhého dne

V laboratoři na poliklinice - 350 kč, výsledky do 4 týdnů

Uživatel je onlineBorůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 28.02.17 21:45

Sexuálně aktivní bez kondomu? Působíš docela klidně, na to že můžeš mít nevyléčitelnou chorobu :roll:

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 28.02.17 22:36

@Borůvka1990, ty máš sex jen s kondomem? Ja kondom používala vždy jen na začátku vztahu…

Uživatel je onlineBorůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 01.03.17 13:19
@MarieP píše:
@Borůvka1990, ty máš sex jen s kondomem? Ja kondom používala vždy jen na začátku vztahu…

Ne, v plodných dnech kondom, ale mám 10 let jednoho muže kterému věřím a stejně tak věří on mě. Normálně člověk test na pohl choroby nepotřebuje.

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 01.03.17 13:52

@Borůvka1990, hele já mám jednoho chlapa 18. let, a víra i když hory přenáší, je ti někdy k prdu ;)… Navíc ona psala, že má problémy gynekologickeho rázu, tak možná by mě taky napadlo si udělat testy…asi, nevím… Rozhodně bych nesoudila, v tomto kontextu ne, ruku do ohně jen za sebe, jinak se spálíš :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >