Škrábání v krku - jak zabránit kašli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
enovotna
Povídálka 14 příspěvků 28.02.17 19:38
Škrábání v krku - jak zabránit kašli?

Ahoj.
Dneska ráno jsem se probudila s pocitem škrábání v krku. Během dne cítím, že to není dobrý. Co je vhodné jíst/pít/jaké léky, abych zabránila většímu kašli, nemluvení, nemoci?
Popíjím teď heřmánkový čaj… ;) Co pomáhá vám?
Jinak jsem tu nová, tak snad mě přijmete mezi sebe a poradíte :) :mavam:

Reakce:
MachyXS
Kecalka 112 příspěvků 28.02.17 20:27

Já v takovou chvíli nasazuju Priznitz, šátek, kus igelitu, mokrý kapesník a omotat na krk. Až uschne, vyměnit. Taky jsem cucala müllerovy pastilky se šalvějí. Moc mi chutná jitrocelový sirup :) Večer teplá sprcha, nohy udržovat v teple a odpočívat :) Když už se jó bojím, kloktám večer stopangin. Fuj, ale zabírá :)

Petruš Z.
Závislačka 4361 příspěvků 28.02.17 20:38

A já ještě poradím kloktat vodu se solí. Je to dobrota, ale zabírá to a hlavně hodně tekutin ;) Mně se to teda rozjelo parádně a už se cpu antibiotiky.

BiohazardMichell
Kecalka 330 příspěvků 28.02.17 21:09

Tyhle tipy jsem potřebovala znát o víkendu. :D V pondělí sem měla tak šílenou bolest v krku, že jsem nemohla mluvit a zkusit jen otevřít pusu bylo jako kdybych měla v krku žiletky. Dneska jsem pila zázvorový čaj a během chvíle to poskočilo z fáze „bolí v krku škrabe“ přes „krk nebolí, ale rýma je šílená“.

Sofi87
Kecalka 205 příspěvků 01.03.17 16:37

Musím říct, že mi opravdu pomáhá „psí sádlo“ od Dr Weisse. Nikdy jsem se nezbavila nemoci tak rychle jako od té doby, co ho používám ;) pomohlo mi hlavně na kašel ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >