Reklama

Škrábání v krku - jak zabránit kašli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

enovotna
Povídálka 14 příspěvků 28.02.17 19:38
Škrábání v krku - jak zabránit kašli?

Ahoj.
Dneska ráno jsem se probudila s pocitem škrábání v krku. Během dne cítím, že to není dobrý. Co je vhodné jíst/pít/jaké léky, abych zabránila většímu kašli, nemluvení, nemoci?
Popíjím teď heřmánkový čaj… ;) Co pomáhá vám?
Jinak jsem tu nová, tak snad mě přijmete mezi sebe a poradíte :) :mavam:

Reklama

Reakce:

MachyXS
Kecalka 112 příspěvků 28.02.17 20:27

Já v takovou chvíli nasazuju Priznitz, šátek, kus igelitu, mokrý kapesník a omotat na krk. Až uschne, vyměnit. Taky jsem cucala müllerovy pastilky se šalvějí. Moc mi chutná jitrocelový sirup :) Večer teplá sprcha, nohy udržovat v teple a odpočívat :) Když už se jó bojím, kloktám večer stopangin. Fuj, ale zabírá :)

Petruš Z.
Závislačka 4315 příspěvků 28.02.17 20:38

A já ještě poradím kloktat vodu se solí. Je to dobrota, ale zabírá to a hlavně hodně tekutin ;) Mně se to teda rozjelo parádně a už se cpu antibiotiky.

BiohazardMichell
Kecalka 330 příspěvků 28.02.17 21:09

Tyhle tipy jsem potřebovala znát o víkendu. :D V pondělí sem měla tak šílenou bolest v krku, že jsem nemohla mluvit a zkusit jen otevřít pusu bylo jako kdybych měla v krku žiletky. Dneska jsem pila zázvorový čaj a během chvíle to poskočilo z fáze „bolí v krku škrabe“ přes „krk nebolí, ale rýma je šílená“.

Sofi87
Kecalka 205 příspěvků 01.03.17 16:37

Musím říct, že mi opravdu pomáhá „psí sádlo“ od Dr Weisse. Nikdy jsem se nezbavila nemoci tak rychle jako od té doby, co ho používám ;) pomohlo mi hlavně na kašel ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama