Teče mléčko z pusinky při spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Giguli
Stálice 74 příspěvků 03.02.17 09:58
Teče mléčko z pusinky při spaní

Muzu poprosit o radu? Moji dceri 3t. Davam umele mlecko protoze o sve jsem bohuzel prisla :-( no a k veci mala si po papani odgrgne na rameni a jak usne tak pri spinkni ji tece mlecko z pusinky je to spatne??? :( jsem z toho hrozne spatna predem dekuji moc za radu

Reakce:

Sylvusína
Povídálka 26 příspěvků 03.02.17 10:27

Ahojky, to vůbec nevadí, oběma dětem taky vytíkalo mlíko při spaní, jen jsem je dávala spinkat na bok.

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 03.02.17 13:03

A co mírně naklonit podložku na které spí tak, aby hlavička byla výš, než bříško? To se běžně doporučuje u novorozenců i z jiných důvodů :think:

Giguli
Stálice 74 příspěvků 03.02.17 15:20
@Misheli píše:
A co mírně naklonit podložku na které spí tak, aby hlavička byla výš, než bříško? To se běžně doporučuje u novorozenců i z jiných důvodů :think:

Uz jsem objednala polstar na to zatim ji podlozime dekuju :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >