Teče mléčko z pusinky při spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Giguli
Stálice 74 příspěvků 03.02.17 09:58
Teče mléčko z pusinky při spaní

Muzu poprosit o radu? Moji dceri 3t. Davam umele mlecko protoze o sve jsem bohuzel prisla :-( no a k veci mala si po papani odgrgne na rameni a jak usne tak pri spinkni ji tece mlecko z pusinky je to spatne??? :( jsem z toho hrozne spatna predem dekuji moc za radu

Reakce:
Sylvusína
Povídálka 26 příspěvků 03.02.17 10:27

Ahojky, to vůbec nevadí, oběma dětem taky vytíkalo mlíko při spaní, jen jsem je dávala spinkat na bok.

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 03.02.17 13:03

A co mírně naklonit podložku na které spí tak, aby hlavička byla výš, než bříško? To se běžně doporučuje u novorozenců i z jiných důvodů :think:

Giguli
Stálice 74 příspěvků 03.02.17 15:20
@Misheli píše:
A co mírně naklonit podložku na které spí tak, aby hlavička byla výš, než bříško? To se běžně doporučuje u novorozenců i z jiných důvodů :think:

Uz jsem objednala polstar na to zatim ji podlozime dekuju :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >