Reklama

Teče mléčko z pusinky při spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Giguli
Stálice 74 příspěvků 03.02.17 09:58
Teče mléčko z pusinky při spaní

Muzu poprosit o radu? Moji dceri 3t. Davam umele mlecko protoze o sve jsem bohuzel prisla :-( no a k veci mala si po papani odgrgne na rameni a jak usne tak pri spinkni ji tece mlecko z pusinky je to spatne??? :( jsem z toho hrozne spatna predem dekuji moc za radu

Reklama

Reakce:

Sylvusína
Povídálka 26 příspěvků 03.02.17 10:27

Ahojky, to vůbec nevadí, oběma dětem taky vytíkalo mlíko při spaní, jen jsem je dávala spinkat na bok.

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 03.02.17 13:03

A co mírně naklonit podložku na které spí tak, aby hlavička byla výš, než bříško? To se běžně doporučuje u novorozenců i z jiných důvodů :think:

Giguli
Stálice 74 příspěvků 03.02.17 15:20
@Misheli píše:
A co mírně naklonit podložku na které spí tak, aby hlavička byla výš, než bříško? To se běžně doporučuje u novorozenců i z jiných důvodů :think:

Uz jsem objednala polstar na to zatim ji podlozime dekuju :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama