Teflonová forma na mufiny

Lia
4466
5.3.09 09:47

Teflonová forma na mufiny

Prosím o radu,

mám teflonovou formu na mufiny od Tescomy.
Když ji vymažu a vysypu, zespod jsou mufiny chycené, vždycky je musím dokola a zespodu plastovou lžičkou (by se nepoškrábal teflon) „vykrát“.
Když jsem ji nevymazala vůvec, šlo to o něco lépe, ale že by šly prostě vyklopit, to ne.

Máte některá tip jak to udělat aby šly vyklopit? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10468
5.3.09 10:01

Ahoj mám tu samou a dávám do ní papírové košíčky - vyklopit to jde krásně a i to dobře vypadá. Vymazávání jsem vzdala… by mě vzteklo :twisted: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
5.3.09 11:02

Doporučuji silikonové :) A pokud není silikon, tam se mi chytal teflon když jsem ho myla v myčce, takže zkusit umývat v ruce. Jinak asi neporadím…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12879
5.3.09 12:51

taky vřele doporučuji papírové košíčky.
právě jsem přešla ze silikonových na teflonové a muffiny jsou výrazně lepší, ze silikonových forem byly muffiny spíš křupavé :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13126
5.3.09 12:52

muffiny mi nejdou ani z silikonu, ale treba beranek ze silikonu jde vyklopit skvele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lia
4466
5.3.09 14:09

Díky za názory…

Hmm, takže do teflonové formy vy:,–(ím kytky :roll: a zakoupím papírové košíčky, které dám na plech :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
5.3.09 14:29

Ne ne, když dáš papírové košíčky jen na plech, tak se ti po naplnění a při pečení zdeformují a nebudeš mít krásné pravidelné mufiny … kytky zasaď někam jinam a ty papírové košíčky dávej do té formy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
5.3.09 15:19

Za sebe můžu říct, že na teflon jsem teď opatrná, tak peču v papírových formičkách a mufiny jedna báseň :wink: Silikon nemusím, takže zůstaneme u papíru :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10468
5.3.09 19:50

nene, ty košíčky dej normálně do teflonový formy, napsala jsem to špatně.

Silikon je mi taky hodně nesympatický (víc než teflon - taky nic moc :? ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama